Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zibens sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

bez pērkona - nepamatotas bailes
ar pērkonu - briesmas
tas iesper - trūcīgiem - peļņa, bagātiem - zaudējumi, neprecētiem - precības, precētiem - nesaskaņas, draugiem - ķildas, māksliniekiem - slava.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-01-30
sapnis 30.janvāra naktī pl. 4:00 un no rīta puses pēctam. Biju pie tantes Mellužu mājā, kur sen jau dzīvē neesmu bijis; vispirms drausmīgi notīcēja rūtis virtuves logiem, tās pērkona vilnis drausmīgi satricināja(varēja pat redzēt), bet nesaplēsa. Pēc brīža, kad biju aizgriezies uz ēdamistabu, tad bija zibsnis, bet tik tuvu esoša negaisa mākoņa, ka iespēra mājā. Šausmīgi sprakšķi dažas sekundes un pēc tam liesmas. Pamodos ! Sapņa otrā daļa - biju Nezināmā vietā un tur dzīvoju kādā dzīvoklī. Biju dzīvokli iegādājies kopā ar domājamo daļu no koplietošanā esoša zemesgabala. Biju arī uzstādījis savu siltumnīcu vienā zemes stūrītī. Pārējā zeme bija diezgan nekopta, varētu teikt pat aizlaista. Taču pavasarī tai siltumnīcā atklājās, ka apakšā jau zemītē bija sastādīti burkāni, kāļi un vēl kas... Kaut kāds sīks liliputs ar veselu viņa bērnu baru bija jau iepriekš aizņēmis tieši šo zemes pleķīti, kurā biju tik veiksmīgi iekārtojis siltumnīciņu. Tagad sanāca, ka viņam tie aug manā siltumnīcā! Viņš dzīvoja pāri ielai kādā veclaicīgā piecstāvenē, Uznāca vējš uz man to siltumnīcu izkustināja, jo tā bija kalna galā. Viņa ´bērni nebija intelektuāli un viņus uzrunāt bija bezjēdzīgi. Kautkādi vadi, nepietiekams akumulātora spriegums, saule nebija spīdējusi vairākas dienas, īssavienojums, viss ko no ši sapņa atceros.
ansitis
2012-01-23
zibeno un nak ar lielam bumbam uz 3 stavu daudzdzivoklu ekam.Ekas lielaka dala cies sagruvumu,kaut es tur nedzivoju,mans dzivoklis ir neskarts.Jau 4 reizes vismaz 2 menesu laika to sapni redzu
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi