Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zeme sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

zaļa-bagātība, labas laulības
saplaisājusi- bēdas un rūpes
zemi rakt- tuvas bēdas,
arī rūpes
uz tās gulēt- sīkas nepatikšanas
zemi redzēt atveramies- ķildas un nepatikšanas
zemi art- pūles un smags darbs
zemi ecēt- pārvarēt saimnieciskās grūtības

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-12-30
Kaut kāda sieviete dejoja lielās telpās kādā vetibilā, kur bija uzliktas 3 krāsu flīzes. Telpas bija nodomājusi pārdot. Taču apkārtne nebija remontēta. Tikai tās krāsainās flīzes. otrā sapņa daļā - Gāju lejā savā dačā no pakalna pa ceļu, blakus nozibēja kaķis, redzēju tikai kaķa ādu. pelēka svītraina tā bija. Biju nositis divus kurmjus un ieliktus maisiņā nesu tos aprakt lejā tur pie dīķīša. (pie mazā dīķa, kur nesen iebraukts slieces un nozagta augsnes virskārta). tur bija atsalis un nebija sasalis, pie kaimiņienes žoga stāvēja ūdens. pa vidu starp to un dīķi bija melnzemes uzbērums, kuram man vajadzēja pāriet, taču tas izšķīda, kad tam uzkāpu un pilnībā iekritu ūdenī. Pamodos.
u_l_d_i_s
2015-04-17
mani slavēja, ka esu viens no labiem strādniekiem, ka tādu citu otru vairs neatradīšot tik cītīgu un kārtīgu. Biju piekrāvis ķerru ar augsni, un vedu to uz vietu, kur vajadzēja piebērt. Tas bija tur zemāk aiz stūra. Kad pagriezos un braucu no nogāzes, ķerru nevajadzēja stumt, tā pat vilka mani pašu un soļus nejutu. Kad biju ticis tur pie dobes, tad tur bija tas Jānis no draudzes un viņš ārkārtīgi precīzi pēc cm un plaukstas nospiedumiem bija salicis jau exelentu melnzemi pa virsu, taču viņam pietrūka, un tad es teicu, re es atvedu šo. Bet manā tačkā bija melnzeme, bet vietām pavīdēja arī kūdra un smilts piejaukums. Es teicu, tas nekas, tas vēl labāk, viņam ne visai tas patika, bet beigās viņu pielauzu, jo teicu, ka taču nevar visu mēnesi taisīt pāris kvadrātmetrus lielu dobi... pēc tam biju savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-31 un tur bija atnācis VIlnis un teica, ka autobuss uz Siguldu iet 21.09 vai tad pusnaktī, īsti negribēju braukt, jo nebgrib pārbīdīt mēbeles tā, kā man patiktu. Jā, un pie tās dobes kuru ierīkoju, iepazinos arī ar kādu jaunu draugu
u_l_d_i_s
2015-03-30
Atkal trolejbusā bija konduktoru sistēma. Ar mammu iekāpām, stāvējām kājās. Konduktore paņem no manas plaukstas pati dažus centus un cer, ka kontroles nebus. Bet es tomēr tā būtu rīkojies, ja man mamma nebūtu blakus, es atbildu - un tomēr ja būs šajā laikā, kad visi no darba brauc uz māju? Otrajā sapņa daļā redzēju semi atveramies. Vasara. Slides , Kokus un jau lielas ēkas ūdens aprija. Burbuļojošs atvars arī. Valdības vadītāja paziņoja, ka visiesm tiks samaksāts tas pamata algas stāžs pa palīdzību. Sapnī zināju, ka nāca nakts, un bažījos, ka tas neatnāk uz Latviju, bet te viss mierīgi.
u_l_d_i_s
2014-08-26
sapņa pirmajā daļā biju kādā lielā slimnīcā , milzīgā stiklotā dzemdību namā. Sākumā biju kādā veikaliņā tur , un aizdevu pārdevējai 30 monētas santīmus vai eiro. Tur bija arī Sandis Dedzens un viņa māte ar vienu no viņa māsas bērniem. Es biju pirmajā stāvā, kaut kur sētas pusē, taču viņi - pagrabā. viņus redzēju caur lelu 4x5metru bedri, lķu atveri grīdā (tā kā garāžāi, kurai noņemti dēļi kad labo auto.) viņiem lejā nosviedu kādas 4 vai 5 slotas zaru slotas, lai tās apmaina, jo redzēju, ka vecajām zari nodiluši. Tad gāju ārā (braucu ārā ar velosipēdu) pa galvenajā m stiklotajām durvīm atskatoties, vai šie arī nāks. Vēl brīdi gaidīju ārā, bet no Sanda ne vēsts. Laikam būs devušies ārā pa citu izeju. Otra daļa - Lauku māja, nelielā pakalnā, kurā ierados, taču uzzināju, ka tā ir kopīpašums - divdzīvokļu māja. Tai apkārt bija zeme un no nelielā lēzenā pakalna varēja redzēt horizontu. Māja bija no koka un atceros koka slieksni. Tad biju kaut kādā autobusā, kurš nebrauca, bet bija apstājies. Teicu, ka tālāk nemacīšos, jo man neinteresē pētniecība. Un visbeidzot redzēju izkaltušu zāli vietās, kur to sausuma periodā vasarā neaplaistīju un biju iesējis. Zāle attiecīgās vietās nebija uzdīgusi, tur vairāk nezāles. Gāju lejā no kalna jo tur biju to sasējis. Kad tiku līdz lejai, tur biju šķūnis, kurā bija iejkārta virve, un es redzēju sevi - šūpojos virvē. Zeme - saplaisājusi.
u_l_d_i_s
2014-04-19
Sapnis 19.aprīļa Klusās sestdienas rītā. Vispirms ar otru puisi Ivaru vai Gati, nevaru atcerēties ar kuru, gājām pa mežu. Mežā bija vecākas priedes, norādīju uz vienu no tām, pavisam resnu, kas kā vēlāk atklājās ir tornis(skurstenis no ķieģeļiem priedes koka mizas krāsā) nevis priede. Tornī iekšā bija kaut kas līdzīgs botāniskam dārzam, viss plauka un ziedēja, taču tikai vienā tā daļā. Pārējā daļā bija tumšs slapjš un auksts. Tur tai tornī, stāvēja iekšā vēl viens tāda pats skurstenis kā pats tornis. Tas bija pievienots mazai čuguna krāsniņai. To es kurināju, Pēc laiciņa milzīgais tornis (garais skurstenis) sāka vilkt gaisu tik strauji, ka tā kurējās rūkdama (to dzirdēju) un to nevarēja apklusināt arī ar durtiņu aizvēršanu. Mērcēju savas kājas turpat ūdens peļķē. Auksts ūdens tas nebija, bet slapjš gan... Vēlāk biju uz kādas mājas jumta un redzēju no aukšas Ivaru, taču viņam vispār nebija bikses kājās, No jumtiņa pieķēros kādām virvju šūpolēm un šūpojos stāvus kādus 5 metru aukstumā, līdz nobremzēju zālienā. Atnāca brālēni un arī teica, ka tā grib šūpoties. Tad atrados Dārziņos, Rīgas mazdārziņos. Virs dārziem 15 metru augstumā virs katra no tiem bija sabūvēti jumti no preskartona, no papes vai citiem nevērtīgiem atkritumiem. Tie bija kā griezti, kuri noputējuši ilgu laiku stāvot atmosfēras iedarbībā. Virs dažiem citiem dārziem griestu nebija, bet virs mammas dārza bija šie griesti un siena, kas noputējusi sniedzās līdz tiem. Sausa augsne, kuru mamma visu laiku laistīja, arī kaut kādu egli, kuru centās ieaudzēt tur kopā kādā pudurā kopā ar klājeniskajām tūjām. Sapņa beigās biju kaut kādā mācību telpā, kur vadība man netieši un tākā starpcitu norādīja stāstot mācību plānu izglītojamajiem, ka Biotehnoloģijas pamatus pasniegs kāds Miša” no sociālā dienesta. Studentiem nebija nekādas intereses par Biotehnoloģiju un laminārboksiem, kaut kāda tante bija no ārzemēm atvedusi četras meristēmu augu kultūru burciņas, bet studenti pat neatnāca apskatīties, aizbēga no lekcijām.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi