Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zeķes sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

cerības uz nākotni, vēla mīlestība, ceļojums,
arī nepatikšanas un strīds
gaišas- panākumi
zīda - gods un laime,
arī bagātība
kokvilnas- izdzisīs mīlestība
tumšas- bēres
īsas- interesanta iepazīšanās
novalkātas- nabadzība
saplīsušas- nepastāvīga laime, grūta dzīve
uzvilkt- piedzīvot kaut ko patīkamu,
arī ceļojums
novilkt- pazaudēt laimi vai tuvu draugu,
arī nelaime
pazaudēt- šķiršanās
adīt- veselība un labklājība
lāpīt - uzlabosies dzīves apstākļi, atgūt zaudētu vietu, nokārtot parādus,
arī atjaunot vecu mīlestību
mazgāt- tikt apzagtam.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-01-30
biju pludmalē, kur atradās kāda milzīga ovālas formas skola vai kosmosa kuģis nolaidies. TUr man vajadzēja tāpat kā vakar piedalīties uz kāda spārna spēlēt bumbu komaandas spēlē. Zeķes bija slapjas un es negribēju tās vilkt. Velta spieda spēlēt, bet viņas meita Zane teica, ka nemaksāšot tos 10 eiro, ja nepiedalīšos spēlē, bet es atteicu un nepiedalījos. TEicu, ka man tie 10 eiro neko nemaina. saģērbos sporta tērpā dzelteni balti pelēki melnā un krāsainās botās un vēroju spēli no augšas. Tad kādā istabā kāds uzsēdās matētiem akvāriju stikliem, kuri saplīsa. no dusmām izmetu vēl arī citas dažās lietas, ne tikai tos tonētos stiklus.
u_l_d_i_s
2014-06-30
diezgan reāls sapnis likās. Bija laikam kaut kāds kara laiks un pāri dubļainai ielai , mājai kurā dzīvojām, pāri ielai atradās kāda lazarete vai slimnīca. No turienes redzēju, kā oranži sārtos maisos izved mirušos. Tie rati bija lieli, ļoti lieli, kuri nogriežās un aizbrauca pa dubļaino ielu kalnā . Varbūt tas ir kaut kā saistīts ar notikumiem Ukrainā (tas mans sapnis). Vecais tēvs mira, vēl nebija miris, kārtoju un mazgāttaisījos drēbes, līdz atradu viņam kabatā (viņš gulēja uz gultas) naudu zeķē. viņa bija slapja, laikam nekad nebija sķīries no tās zeķes... noliku visu turpat uz krēsla, blakus viņa gultai, no blakus istabas tad redzu - šis piecēlies un pārbauda naudu zeķē. Pārskaitīt nav spējīgs. tad epizodē kopā ar mammu gājām gar manis pilsētā ierīkotajiem apstādījumiem, kas krāšņi ziedēja (puķes)
u_l_d_i_s
2014-03-18
šonakt sapnis bija it kā nākotnē, bet it kā tomēr pagātnē. Nākotnē tāpēc, ka braucu ar riteni pa ideāli sakoptu kalnainu mājām apbūvētu krastmalu, tas noteikti laikam nebija Latvijā, pie viena puķu uzkalniņa slējās ļoti grezna krāsaina māja, zaļi zālieni, bet pašu jūru neredzēju. Rāvu uz augšu savas zeķes, kuras bija uzvilktas vairākas. Bija pavasaris un spoži spīdēja tur saule, kaut gan bija pavēss. Pie tās mājas bija gan kolektoru sistēma, gan arī PV moduļi. No otras puses pagātnē - mana māsica, kura tagad ir pieaaugusi bija jauna un uzņēma (gaidīja viesus kaut kādā mājā, kurā mana mamma bija sadāvinājusi maisu ar gardumiem tā lai pietiktu visiem viesiem). Viesi atnāca, kaut kādi pavisam nepazīstami onkuļi un tantes, bernu nebija. Es arī bija tajās viesībās, taču ne ar vienu nerunāju, tas pagaidām ir viss, ko no sapņa atceros.
u_l_d_i_s
2013-09-04
9. datumā, septembrī, Kaut kāda skola, dziedāšanas skolotāja bija sociālā darbiniece, es spēlēju zālē uz pianīno, kas bija tīri uzskaņots kaut kādas populāras R.Paula dziesmas un arī N.Jakušonoku un D.Petkēviču. Sapnī biju it kā bērns. Tad no Zālēs pa lielajām trepēm dziedot Mirdzošais gliemežvāks"R.Pauls, skrējām ar laut kādām manām klasesbiedrenēm lejā pa trepēm uz 1. stāvu. Nākamā stunda bija angļu valoda. SKola man neizraisīja riebumu :) Otrā epizode Kaut kādā lupatu bodē uzvedām teātri, cilvēku bija daudz, daudz arī drēbju, atceros tikai to, ka dzīvoju pilsētā un zeļas no rīt pamostoties vlku uz brauktuves un ietves malas sēžot. Vajadzēja sameklēt vienādas zeķes un tas arī nebūt nebija tik viegli. Hmm...
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi