Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zāle sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

zaļa- veselība un prieks
nokaltusi- grūti laiki, ari slimība
zāli pļaut- nepatikšanas, jo jūs pārāk maz lasāt, ari mantas pieaugums
tās stiebrus rokās ņemt- just neizskaidrojamu agresiju pret kādu.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-05-24
Redzēju sapņī krāpnieku šarlatānu, un tas gribēja lai savu lielo naudu noglabāju viņa kastītē blakus pāris citām lietām, viņš teica ka tikai tādējādi manta , kas ielikta kopā ar naudu , vairosies,. Sapnī bija arī saplīsis plaukts, saplīsuši stikli manam dārgakmeņu skapim. Gribēju tos pārlikt nesaplēstajā, bet lausku un šķēpeļu bija tik daudz, Un tad vēl tā nokaltusī zāle.
u_l_d_i_s
2018-02-13
Biju uz sliežu ceļiem un man priekšā ceļu šķērsoja lokomotīve, kurai tik tiko neuzskrēju. Tur bija tāds kā vagonu depo ar betonētu grīdu un betonētiem grieztiem tāda kā milzīga 10m augsta nojume. Kopā ar Baibu Bērziņu no draudzes es pa trepēm rāpos augšā piesiet kaut kādas šūpoles un Baiba skaitīja lūgšanu lai iesietās lentes nepārtrūktu, viena melna lente bija sasieta ar sarkanu lenti. Pusi darba izdarījām, tad tur pat netālu no nojumes bija starp sliedēm uzkalniņš ar sausu zāli kāda tā ir pavasarī. Uguns stiebros iemetās no nomestas cigaretes, bet es zināju, ka uguns tālāk nekur neizplatīsies, jo visapkārt bija sliežu ceļi. otrā daļā biju kādā nepazīstamā telpā kur adventistiem bija dievkalpojums, taču tur bija citi draudzes locekļi un kāds onkulis spēlēja akordeonu, es arī paņēmu akordeonu un sāku spēlēt līdzi, taču mums nesaskanēja un mana akordeona skaņa atšķīrās par gandrīz pustoni. Tad ārpus šīs mazās svētnīcas bija uzreiz izkrituši koka vārtiņi, kurus kopā ar Baibu Bērziņu centos ielikt vietā, kas izdevās, taču enģu vecajiem vārtiņiem nebija.
u_l_d_i_s
2017-04-22
Biju Jaunlazdonā, no kurienes mani izsekoja divas čiksas, kas man zvanīja pa telefonu , un teica, lai nopērku šasliku. Es gāju pa Augu ielu, vēlāk biju RIMI, kur citā vietā bija izveidots zooveikals, un tur bija tahta, uz kuras gulēju. Pie ieejas starp durvīm bija plaukti, tur bija kasešu pārdošana. Lauris M. arī tur bija un kaut ko krāmējām.
u_l_d_i_s
2014-11-28
gabaliņš veca drāšu žoga, kuru vajadzēja noņemt un to arī izdarījām. Tas bija palicis laukam pa vidu un neko vairs nenorobežoja. Garām gāja ceļš un apkārt tam bija zaļš zālājs - lauks. Atceros, ka netālu bija mikrorajons.
u_l_d_i_s
2014-11-15
Sapnis 2014.g. 16. novembra rītā. Man bija jānosūta no telefona uz telefonu Ivaram kaut kāds konkrēts attēls vai fails, taču viņš bija pieslēdzies manam telefonam ar savu un pārkopēja visus manus attēlus un video no mana telefona savējā. Mārtiņš arī tur bija. Par kaut ko ķiķināja. Tas notika nezināmā vietā, kaut kādā svešā vecā mājā, kur līdz šim nebiju bijis. Atceros, ka pēc tā biju apvainojies un nerunāju ar Ivaru. Kad arī kad skaļi klauvēja pie visiem logiem, tad nelaidu iekšā, izlikos, ka guļu. Beigās ielaidu, bet mana attieksme bija ļoti vēsa. Nerunājām. Otrā sapņa daļā biju pie tantes Mellužos, tur mērnieki bez atļaujas bija ienākuši pagalmā pie šķūņa un kaut ko mērija. VIetā, kur agrāk nav bijis uzkalns, tagad tur bija tāds kā uzbērums, kas bija ar kādus 10-15cm garu zaļu veselīgu sētu zālienu, taču tas nebija pļauts. No iekšpuses pāri tam redzēju ielu, kas sanāca tagad zemāk. Tur arī uz ielas stāvēja vēja ģenerātors, līdzīgs, kā man dārzā. Teicu(prasīju tantei) , kur kurināsim Jāņos ugunskuru? Atb - Kaut kur zālienā, vietā, kur tas ir bojāts, uz kāda no bojātajiem laukumiņiem... Atceros, ka devu vēl kaut kādu savu artavu - 10 eiro par iegādājamām desiņām, bet tas arī viss ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-08-07
augstceltnes it kā Mežaparkā vai ceļā uz to , taču pilnīgi svešā vietā. Zāle īsa, samērā nobradāta, kaut kādas trepes kas veda padziļonājumā pie augstceltņu ieejas.
u_l_d_i_s
2013-05-21
Redzēju pļautu skaistu plašu zālienu pie mājas, nepazīstamā vietā uz nepazīstamas ielas, kura bija manējā, Arī pretējā ielas pusē bija vēl skaistāks dārzs ar skaisti koptu zālienu! . 12.Mēness dienā redzētie sapņi - Gandrīz visi sapņi piepildās, pacentieties tos atcerēties un uzticēties sapņa tēliem. Šajā mēness dienā sapņos var atnākt atklāsme. Sapņi jāizskaidro no garīgās puses. Piemēram, ja sapņos rādās materiālās vērtības, tas nozīmē, ka dzīvē jūs dodat priekšroku sociālajai dzīvei, garīgumu atstājot 2. jā plānā
Viktorija23_1980
2012-08-27
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi