Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Zaglis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

iekarot kādu apdomīgu un piesardzīgu sirdi
ielaužas mājās - laime visos pasākumos vai negaidīti ciemiņi
apzog- nepatikšanas
zagli noķert- nepatikšanas vai darīšanas ar tiesu
daudz zagļu - vilšanās
par zagli būt - neveiksme un nesaticība,
arī nāks gaismā neatļautās mīlas lietas
tikt nosodītam.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-05
Biju Salacas ielā un pretējā mājā biju ar kādu draugu. Patiesibā gājām uz jumta sauļoties bet tur bija iekartotas tirdzniecibas telpas dzivoklos un es it kā nozagu pāris led prožektorus. Tāpēc, kad nākošreiz tur gäjām man bija apsiets ap galvu käds balts materials un iegāju telpā kurā videokameras kustējās. Dzirdēju apsardzi, ka viņi pa trepēm augšup jau nāk. Tie nepārmeklēja mani, jo tai reizē es neko nebiju nodarījis.
HARTIJS
2018-01-11
Esmu reālists, īpaši neticu,bet... sen atpakaļ vairākas reizes redzēju ka mani apzog. Nofenderēja maku, makā kopā ar dokumentiem un citām kartēm 40 eur. Pagāja daži gadi atkal sapnī mani apzog, un 12 dec.2017 atkal izvēl maku ar to pašu saturu un 40 eur. Vakar 10 janv 2018 atkal redzu sapni, mani atkal apzaga. Esmu divtik uzmanīgs, bet gaidu kas notiks. Dokumentu nav, lielu summu līdzi nenēsāju. Maku piesēju pie kabatas, izmantojot īpašu pīkstuli, stiprāk pavilksi, pīkst.
u_l_d_i_s
2017-09-09
No paštaisītas radioantēnas konservbundžas izskatā raidīju uz Mēnesi radiosignālu, un uztvert vajadzēja atstaroto signālu. Pie kam bija grūti, jo abas antēnas bija tuvu un traucēja uztvert vājo atstaroto signālu no Mēness virsmas. Kaut ko arī sapnī zagu vai man zaga, bet vispār bija daudz epizodes ar dažādu saturu.
sibillapipistrella
2016-06-02
u_l_d_i_s
2016-01-02
3.janv. rits Zaga malku Sproģis. S.Mazurs spera ar kāju iespēra Sproģi bedrē, prasīja Sproģis piedošanu, kā lai piedodu, ? iztīri kačegarku akmeņkalējam resnajam, tā lai spīd un laistās. Tas arī tīrīja un ka resnais ieradās - sandi slavēja bet sandis: komandētājs, tad esu es, bet darītājs bij kāds cits.
ezerkalni
2015-10-06
u_l_d_i_s
2015-08-04
Sanda D. Māsa Liena D. tirgojās uz ielas ar kaut kādām krellēm un rotas lietām. Tās bija garas. Pievienoju viņas precei kaut kādas savas, kuras gan nebija 1.20m garas, bet teicu, ka no tām skaisti var iztaisīt aproces. Jo tās tomēr bija no pusdārgakmeņiem. Par to naudu neprasīju, bet viņa tik un tā visu laiku zaga manu baltās plastmasas datorkrēslu un , kad viņu pieķēru tajā, tad viņa izvairījās no atbildības un viņas kolēģes viņai piebalsoja, ka man tas ir jāpierāda, ka tas ir mans datorkrēsls. Viņa pat gribēja ar to man mest! Vēl jau sapnī bija kaut kas arī uz rīta pusi, taču to neatceros.
u_l_d_i_s
2015-05-10
kaut kādā krāmu tirgus istabā braucot ar auto izstiepu roku un no plaukta paņēmu 2 kondensātorus un vēl kaut kādu shēmu, bet tomēr tiku pieķerts. Atzinos tajā, bet ne visā... Mazais tomēr man palika kabatā.
u_l_d_i_s
2015-03-02
Kopā ar Koskēviču Guntu bijām aizbraukuši uz Valmieru, uz kādu Vidzemes lielāko skolu. Skola bija ārkārtīgi liela, plašiem gaiteņiem un vienīgais cilvēks kuru pazinu bija Gunta Koskēviča. Viņai bija jātiekas ar direktoru. Gājām caur plašiem gaiteņiem, bija pakarinātas drēbes, daudz bērnu, skaļas skaņas, saucieni, klaigas. Es stiepu politelēna maisiņus un savu jaku. Viņa nonāca lielā zālē, kur pie galda sēdēja direktors un ģenerāldirektors. Viņi bija kā divreiz lielāki par pārējiem cilvēkiem un no attāluma izskatījās kā 3D. Gunta aizgāja pie viņiem runāties otrā zāles galā viņu neredzēju, dzirdēju vēl brīdi tikai viņas balsi. Tad es kādā no plašajiem gaiteņiem kopā ar citiem skolniekiem apsēdos uz pianīno vāka, kājas bija uz aiztaisītā taustiņu vāka. Man bija garie šorti un kapuce jaciņai izskatījos pēc kāda vecāko klašu skolēna. Man bija sudrabainā nokija tāda kā man pirms 10 gadiem bija un biju beidzis runāt pa telefonu un turēju to rokā, tad kaut kā novērsu uzmanību un man tā nokija izslīdēja no rokas un to nozaga kāds vecāko klašu skolēns. Viņu apvainoju un teicu, ka šis man nozadzis telefonu, tā kā viņš neatzinās, saucu citiem, lai zvana mentiem, jo neuzticējos, jo viņš gribēja iet uz gardrobi, lai tur pārkiktu to citā kabatā. mentus nesagaidīju, bet pēc tam atklāju, ka telefons man ir ieslīdināts atpakaļ manā caurspīdīgajā plastmasas maisiņā. (vienā no tiem), bet man bija vienalga par viņa turpmāko likteni. Atceros, ka izgājām no skolas un ārā bija agrs pavasaris.
u_l_d_i_s
2015-01-12
Gāju pa dubļainu ceļu, ziema nebija, bija drīzāk siltais gadalaiks - jauka vasara. Ceļš bija līkumains, gāju uz pilsētu nezināmu, aimugurē skaļš troksnis - skaots garām traucas mašīna, iekšā pie stūres vadītājs, kas kādreiz bija no manas augstskolas, bet mani pa ceļam nepaņēma, pat nepasveicināja. Otra mašīna izdarīja līdzīgi. Kad biju nonācis pilsētā, citā reizē, tad atceros savu Cube velosipēdu sānskatā. Atceros, ka gāju ciemos pie kādiem mikrobiologiem, un viņiem interesants metāla vagoniņš tika no telpām izlaists pa slīpni uz ielu, lai to mašīna paņemtu un nogādātu autoklāvā, kur strelizētu visas tās infekcijas. un ad es iegāju pie viņiem aiz tām augstajām durvīm, ēkas iekšīenē, dzīļi. Dīvaini, ka nesatiku tur kurus gaidīju - savus līdzgaitniekus, bet pavisam vecus profesorus, kuriem sen jau laiks pensijā, bija veselības problēmas... VIņš mani gribēja vest un kaut ko baigi rādīt, taču es atceros, ka ilgi ar viņu nerunāju un gāju jau uz durvju pusi, Ārā vēl aizkāda telpas stūra bija izliktas arī mēģenes ar meristēmu augiem, kuriem bija infekcijas., tās regulāri arī veda prom, līdzīgi kā to autoklāvejamo vagoniņu, Es atceros, ka pakluso paņēmu 3 mazas mēģenes, kurās izskatījās, ka bija kādas avenes vai kazenes. Tikai pēc tam pamanīju, ka tur rtaču ir uzstādītas nelielas kameras. Kad biju izgājis ārā pa citām durvīm, tad aizgāju uz kādu mācību iestādi, kuras virtuvē bija salāti un aizītes ar siļķi, es negribēju tās, bet kāda mana paziņa gan ēda salātu bļodas. Sēdēju arī ar man pazīstamu čali kaut kur koridorā un bijām apskāvušies. VIrtuvenei teicu, ka tagad atkal mācos skolā. Nosaucu kā Rīgas Valsts Tehnisko Ģimnāziju. Tad ar citu virtuvesi gājām pa taisnu asfaltētu ceļu, es rokās turēju to siļķmaizi, tikai tā bija salocīta kā armēņu Lavašs, un šī rājās, kā tad es to ēdu, ka gabali tiešām krita nost . Nekas es tos noķēru un apēdu, Vēl no sapņa atceros, ka sapņa sākumā braucu ar kādu nezināmu dzēku vilcienā un viņš saskaitīja savas naudas žūksnes kopumā 12000. bet
u_l_d_i_s
2014-07-03
ziema, biju atstājis riteņus ārā kaut kādā Vecrīgas ielā. Kad izgāju, jaunajam no pakaļējā rata bija noskrūvēts zobrats, kuru mainīju par 25LVL, bet otram ritenis vispār trūka abu disku-riteņu. Palikušas bij tik asis. Pirms tam vēl jautāju draugiem, ar kuru labāk man ziemas laikā kur doties, jo neviens transporta veids nelikās piemērots. Vēlāk kādā hallē gar malu bij koridors tukšs, bet gar kreiso pusi daudz durvis apvilktas ar ādu, lai troksni slāpētu. pavēru kādas tālākās no tām, tur iekšā bija ģērbtuves un daudz puiši pārģērbās.
u_l_d_i_s
2013-07-06
kaut kāds pasākums tēātrī vai kultūras namā, kādā nezināmā zālē, kur uzstājās mūziķi, tai sk. R.Kaupers, kaut kādas modes lietas kādus glāzi vai ko - nesaprotamu stikla priekšmetu no skatuves nozagu un iznesu ārā , ; arā bija ziema un sniega kupenas.
ivucis1963
2013-03-21
Zagli noķert svešā mājā
u_l_d_i_s
2013-02-09
Vēlāk turpat tālāk skolas galā ar nožēlu ievēroju, ka velosipēdam trūkst vairāku detaļu, nebija aizmugurējās kameras ar riepu un sēdekļa. Kā iepriekš to nebiju pamanījis, nezinu, jo iepriekš to biju stūmis pie rokas laikam.
u_l_d_i_s
2013-01-29
šķūnis praktiski tukšs... taču vieta pazīstama... bet atšķirībā no realitātes - nav sniega. Sapnis sastāvēja no 2 daļām, vēlāk cita
uudensgreeks
2011-03-13
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi