Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Vagons sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

kaut ko no tālienes saņemt, ari laimīga laulība,
arī instinktīvi just, ka jūsu pašreizējais partneris ir kā bērns, par kuru jārūpējas
tajā braukt- bēdas, skumjas
netīrā braukt- liela nelaime
tajā no kalna braukt- kādu grūtību dēļ radīsies nemiers un zaudējumi
kalnā braukt- apstākļi uzlabosies,
arī panākumi darbā.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-10-12
Biju iekāpis otrajaa vagonā, kuram nebija sienu un tas atdalijaas no pirmaa un saaka nogriezties. es nolecu zemee un uzreiz uzleecu uz pirmo vagonu, kuraa arii nebij sienu, bet nebija arii cilveeku, bija tikai kaut kads celamkrans, tacu tas pirmais vagons savukart saaka celties gaisā.
u_l_d_i_s
2014-12-21
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-07-14
braucām vagonā. ienāca tiesnese, visi piecēlās, tad teica apsēdieties, taču man nebija kur, jo man nebija krēsla. mēģināju savākt no visādiem gružiem.
u_l_d_i_s
2014-05-08
Sapnis 8. maija rītā. Autobuss. Pārpildīts autobuss. Pēc tam tramvajs , tramvaja galapunkts, kad nevarēju paspēt no tramvaja izkraut visas savas vestās lietas. Spiedu STOP pogu bet tas neapstājās, nereaģēja šofere. Strīdējos pēc tam ar to sievieti šoferi, kas vadīja tramvaju, teicu, ka saukšu policiju, viņa bija tik nihilistiska, ka teica, lai saucu. Otrā sapņa daļa bija interesantāka. Es Biju atkal mazs un pakāpies uz kaut kāda paaugstinājuma , lasīju kādu milzīgu grāatu, kura stāvēja stāvus kaut kādā sireālistiskā vietā ziemā, kur bija vairākas nojumes. Sniegs bija, nevarētu teikt, ka tie bija kapi, bet kaut kādas telpas blakām bija. Lasīju grāmatā, kurā bija attēli par radzenes un varavīksnenes izpēti, attēli to papildinaja. Mamma, kura man tobrīd stāvēja blakus brīnijās, ko es tādu sarežģītu tur lasu. Grāmata, kuras lapuses bija kā no plastmasas, mirdzēja (spīdēja). Tur pat netālu redzēju arī citus bērnus savus bijušos studiju biedrus, kuri arī bija mazi. Tad aizgāju pie viņiem, Lai sasildītos vienā no nojumēm, mēs bijām uzgājuši dēļu gŗēdu. Dēļi bija plati un apmēram 1,5m gari. Arī gāzes balons tur bija. Beigās atnāca kāds pieaugušais un nosodīja mūs, ka mēs spēlējamies ar sērkociņiem. Ar tiem dēļiem aizsita ciet caurumu, kas savienoja nojumes (aiznagloja).
u_l_d_i_s
2013-02-14
Šorīt sapņoju. Vagons - kaut ko no tālienes saņemt, ari laimīga laulība, arī instinktīvi just, ka jūsu pašreizējais partneris ir kā bērns, par kuru jārūpējas. Braucu vilcienā , no Rīgas virziena uz Tiraines virzienu. Kaut kāda Atgāzene vai Tīraines stacija tā varēja būt. Konduktors nonācis līdz manīm beidzot. Es kādā 3. vagonā. Paldies Dievam konduktore np Aronas pagasta. Biļetes man nav, tieku kaut kā cauri. Vēl kaut ko nedaudz atceros ka kādā modernā stacijā, lielā, kuru neatpazīstu, kur viss ir izremontēts ir divas tualetes. Uz vienām durvīm ir uzzīmēta resna māmiņa ar bērni, kā arī grūtniece, bet uz otrām durvīm - 0.25LVL. kaut kas vēl bija bet pārējo jau ļīdz šīs dienas vakaram aizmirsu, tāpēc laikam gan tā ir, ka momentā sapņus vajag pierakstīt.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi