Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tramvajs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

aicina nepārsteigties, kāds stipri ieinteresēts jūs sarūgtināt, dažiem - radīsies iespēja aizceļot
tajā braukt- vilšanās, ari necerēt uz pārmaiņām
tramvaju vadīt- tuvoties mērķim un tramvaju veiksmīgi sasniegt, dažiem -tikt labā vietā
avarējis- gaidāmi nopietni sarežģījumi.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-10-17
Sapņa pirmajā daļā biju kādā ēkā, kur bija izvietots Madonas poligrāfists. Tur bija lielas iekraušanas mašīnas kā eskavātora kausi, kas maz atbilst realitātei. Zināju, ka tas beidz pastāvēt un man arī jāšķiras no drauga. Pamodos ap vieniem naktī. tālāk redzēju , ka biju uz kādas šosejas un gaisa ceļu apvedceļiem, tur bija apakš tiem novietotas telpas. Kurās taisīju elektrību, pirku spuldzes par savu naudu, bet kaut kas tā iegrozījās, ka tik un tā bija tumšs. Tur arī bija zooveikals, kur vienā akvārijā kāds zz tēviņš grasījās nobeigties, jo tā dīvaini peldēja. tad gribēju, lai starp tramvaja pieturām krasta masīvs un nākamo pieturu centra virzienā izveido kuģīšu piestātni. Daudzi tam bija PRET. Kādā nezināmā vietā biju sēdējis aizdomājies kādā pieturā, kur bija sabraukts melns kaķis runcis. RUncis bija nedaudz ievainots. mēģināju svanīt uz Animalhelp , bet ar pirmo reizi tas nesanāca, un vispār man nesanāca piezvanīt. tad kādam pavecam cilvēkam lūdzu lai viņš noliek nekustīgi gulēt to melno runci, kamēr atbrauc palīdzība. taču šis cilvēks runci celdams uz galda pats apgāzās.
u_l_d_i_s
2017-10-10
Tirdzniecības centros maxima daudzas lietas dalīja bez maksas un es to nezināju., jo braucu kādā tramvajā un tur bija stends, kur varēja ņemt cd diskus par brīvu. kā arī pildspalvas ar spīdosām leed spuldzītēm galos tādas realitātē neeksistē. Kāds zēns, paņēmis no stenda preci, steidzās izkāpt. es viņu aizturēju, jo dom[āju, ka jānorēķinās par preci pie vadītāja. Bet kad uzzināju, ka tas viss bezmaksas, tad pats savācu vēl atlikušās pildspalvas, kamēr aizlaidu garām savu pieturvietu 25vsk. un nākamā pieturā izkrāvu pa daļām preci, tramvajs negaidīja un daļu preču aizbrauca uz galapunktu , es paliku arā stāvot ziemā,
u_l_d_i_s
2017-09-04
Kāda meitene man pie tirgus spīķeriem lika somā cigarešu blokus, par kuriem bija jānorēķinās pēc tam. Mamma paņēma miskastes spaini un aizbrauca ar tramvaju pa Maskavas ielu. Bija dabūjusi kādas lietotas grīdas flīzes, kuras man vajadzēja uzstādīt tantei Rutai Mežaparkā. Man bij šausmīgi daudz somas un maisi, piestāju pie zivju paviljona stūra, tad tirgus teritorijā izslēdza apgaismojumu un iestājās nakts. Bija vēls jau. Sandis M. vienu brīdi bija kopā ar mani jo somu bija daudz. Pēkšņi pie Zivju paviljona netālu pieturā kur bija ļaužu pūlis, auto un tramvaji, pēkšņi uzradās mans melnītis, kuru tik tiko izglābu no tā, ka tam neuzbrauca mašīna. Paņēmu to opā un cieši piespiedu sev klāt. tad pamodos.2.daļa tā kā man bija jātiek uz mežaparku, bet 11 tramvajs vairs negāja pa barona ielu, bet pa Valdemāra ielu, tad gāju uz turieni. Pēkšņi tramvajs pārvērtās par ātrās palīdzības mašīnu un iegriezās kādā iekšpagalmā. Nezin kāpēc cerēju, ka mani tā aizvedīs uz Mežaparku, bet māsiņas sagūstīja mani, mērija īkšķim apkārtmēru ar centimetra mēru, es teicu, labāk būtu kādu vitaminizējošu dzērienu iedevušas nevis te muļķojušās. Nosaucu vienu par zosi. Aizbēgu no viņām.3.daļa Pie Zanītes dārzā bija uzraksts 1m dzīvsudrabs bīstami. ieejot viņas virtuvē, visa virtuve aizbrauca uz dārzu tur kur agrāk bija avenes un tajā bija paredzēts vest malku!!! 4.daļa Ugunsgrēks Salacas32-31 sākas aiz sekcijas, kad māsa kurināja pagales sekcijas nodalījumā, bez dūmvada, bez nekā... Māsa pamanīja zvīļojošu gaismu kontaktu un elektroinstalācijas caurumos, pat griestu urbumā, kas liecināja par ugunsgrēka sākšanos. Aizskrēju uz virtuvi kur no skārienjūtīga telefona izmisīgi centos piezvanīt ugunsdzēsējiem. Bet tas nekādi nesanāca un es pamodos.
u_l_d_i_s
2017-03-23
biju kādā svešā ļoti plašā piecistabu dzīvoklī kurā ievācu kādas mantas. Tā bija kāda mūra māja, otrais stāvs. Istabas bija ļoti lielas. Klavieres stāvēja koridorā. Vēlāk , sapņa otrajā daļā kopā ar citiem sēdēju kādā elektronikas laboratorijā, kur visi mācījās strādāt ar datoriem, kuri darbināja kādus robotikas izstrādājumus. Trešajā daļā braucu tramvajam uz jumta.
u_l_d_i_s
2016-01-01
sapnis 11. janvāra rītā. Sapnī biju skolā kādā klasē, kur bija jauni studenti un es, un Z.Vērdiņa no pamatskolas. klasē palika citi jaunie, es izgāju ārā. Tā bija kāda pilsēta, kur devos. Braucu ar vecu tramvaju pa šī pilsētas apbūvētajām ielām, pamanīju vagonā K.Šmauksteli no skolas, kurš likās, ka kāps ārā pa pirmajām durvīm tai pašā pieturā taču nē, viņš bija palicis vagonā. Tramvaja sliedes nogriezās strauji tā kā no Miera ielas no mežparka puses uz Brīvības ielu uz teikas pusi šaurā lenķī. es biju izkāpis. taču tas krustojums nebija tāds. Tajā bija daudz vairāk ielu, kuras sagāja kopā. Luksofori bija, un man vajadzēja tikt uz Brivības ielu, kur nogriezās pirmīt tramvajs. Kaut kādi ielas āksti naglīgi pārdevēji centās pārdot uz ielas saliktas mantas tai vietā, kad pārgāju pirmajai ielai. Man ielas bija jāš´´kērso nevis pārejot vienai bet it kā pa apli. Un tad man bija jāsargā telefons no tiem tirgotājiem. Kad taisījos pāriet otrai ielai, viens no viņiem bija ar kaut kādām riepām izgājis uz brauktuves un viņu notrieca. Cilvēki iebļāvās. Tāpēc gāju pāri un uz Brīvibas ielas bija trepes, kas veda lejup. Tikai tā varēja tikt tālāk. Kad kāpu lejā pa šaurajām trepēm, tad labās pusēs ēkā kāds uz sintezātora (kāda draudzē) spelēja ziemas svētku garīgo dziesmu. visiem labi zināmu, un kad biju nokāpis, tad ieraudzīju, ka trepju lejā strupceļš. tur vairs nebija kur iet. Beznosacījuma mīlestība, zinot, ka par to nekas nebūs, tik un tā - uzticēšanās un piedošana.
u_l_d_i_s
2015-10-21
Pirmajā sapņa daļā biju pie brālēniem, tikai istabas bija salaista kopā un bija veikts amatierisks remonts - Tur kur sienas izņemt pārvietot bijis vieglāk, tur tās bija pārvietotas, bet tur kur tas nav tik vienkārši bijis atstātas slīpi, kā arī nesapasēja grīdas līmeņi pēc sienu nojaukšanas. Bet remonts un moderns iekārtojums interjerā bija veikts. Bija dūmi no viena ventilātora, kuru izņēmu , bet dūmi nāca tik un tā no polsterējuma un man izdevās tos nodzēst. Otrā daļā gaidīju tramvaju pie tirgus blakus zivju paviljonam. Kaut kāda jauna sieviete čakarējās uz soliņa ar man piederošu planšetdatoru un kad pienāca tramvajs, gandrīz nepaspēju dēl viņas tajā iekāpt. Ķīna, - rindas kārtībā katram ierindas loceklim no kakao krūzītēm bija uz galda sev priekšā jāizlej noteikts daudzums neliels daudzums lāses no krūzītēm, tad viņi padeva krūzītes tālāk rindas kārtībā, bet viņi trenējās visi izliet vienādu daudzumu, jo visām krūzītēm pēc tam palikušajam kakao daudzumam vajadzēja būt vienādam, un, ja kāds bija izlējis vairāk vai mazāk, tad tas bija jāņem vērā pārējiem un attiecīgi jāizvērtē noliet mazāku daudzumu. Sapņa pēdējā daļā biju kaut kur Rīgā uz ielas, kur bija Mārtiņš, Ivars un es. Mārtiņš bija internetā paņirgājies par Rikiju, reģistrējoties , radot jaunu profilu , kas noteikti varēja aizskart Rikiju. Es to neatbalstu, bet reaģēju mierīgi, kaut arī viņš izdzēst to vairs nevarēja. Mana seja bija skumja, Ivara seja domīga, bet Mārtiņa seja vieglprātīga. Viņi iesēdās ar Ivaru mašīnā un aizbrauca pa ceļu. Jā , un tad, kad sapnī biju tai brālēnu mājā, kur bija tas izmainītais plānojums, tad tur bija arī Asītis, kurš neteica ne vārda, nebija redzams, iegrimis guļamkrēslā izvelkamā, skatījās TV peredaču un čurāja sūnas. Tas laikam viņam viss no pīpēšanas.
u_l_d_i_s
2015-09-19
Sapnis 19.septembrī. Biju Rīgā pēc ilgāka laika, atceros vienīgi to, ka man bija jārunā par kādu svarīgu neatliekamu jautājumu un jāsatiekas ar diviem deputātiem - Adamoviču un vēl kādu vīrieti. VIņiem bija pieņemšana Krasta masīva pieturā, taču vīrietis aizgāja Keramikas virzienā gar sliedēm, aizgāja tumsā, taču Adamoviča mainīja dislokācijas vietu un gribēja turpināt šovakar pieņemt ļaudis pieturā. Taču man vēl nebija noformēts jautājums par ko runāt. Un vēl kas - rīt man atkal bija jābūt Madonā - tad kad zināšu būtiskus faktus . Tā arī nekas nesanāca. Biju arī kaut kur autoostas rajonā pirms tam (Rīgas autoostas rajonā), kur bija tramvaji un viens bļauris, ko pieminēju un gribēju redzēt, kurš brīdināja par tramvajiem cilvēkus pie kanāla, pie Forum cinema, taču es viņu tā arī nesatiku, bija daudz cilvēku.
u_l_d_i_s
2015-07-26
Sapnis uz 30. jūliju. Ļoti labi atceros, ka sapnī biju tramvajā kopā ar mammu , Lauri un Kārli. TUr brauca arī citi cilvēki. Devāmies uz kuģīšu piestātni Bolderājā, no kuras vēlāk gribējām braukt uz jūrmalu. Diemžēl Lauris izkāpa kaut kādā pieturā agrāk, kurai uzraksts bija aizkrāsots un tikai nedaudz atgādināja iespējamo uzrakstu Kuģu piestātne. Braucām garām milzīgiem krāsotiem dzelteniem un sarkaniem krāniem, kuri slējās augstu virs tramvaja, kurā atradāmies mēs un redzējām to visu pa logu. Mamma teica, ka tur, Bolderājā līdzīgi kā Inčukalnā ir pazemes krātuve, bet nevis parastai gāzei, bet inertai gāzei - neonam. Kārlis diemžēl arī sāka gudri spriedelēt par biļeti, par kuru bija samaksājis 1.42Eiro, un izkāpa kādā pieturā. Shematiskā Karte bija ne visai saprotama, bet no citiem cilvēkiem tomēr uzzinājām, ka viss vien ir pareizi un jābrauc līdz galam, kaut kur mežā ir tā piestātne. Tad es izmetu mammai frāzi - ko var darīt, ka mani draugi ir tādi - viens gumijnieks, otrs kirzavnieks. Sapņa 2.rā daļa - Ziema. Snieg sniegs, vējš, Slima kaķenīte. Piesēju to kaķenīti pie priedes pagalmā nepazīstamā vietā, kamēr atgrieztos ar riteni(man bija kaut kur steidzami jābrauc), jo man bija jāiet pēc daktera, lai kaķenīte neaizbēgtu, to pieķēdēju pie tā zara (uz zara augšā.) Diemžēl viņa nebija stabila un brīdi pat gandrīz nokrita no zara... Ļoti cerēju,, ka viņa izturēs manu prombūtnes laiku, kad to novietoju nedaudz aizvējā, tādā kā izlūzuša zara dobumā 2m augstumā virs zemes. Kaķenīte ņaudēja. Turpinājās sniegputenis. Tad kaut kad pamodos.
u_l_d_i_s
2014-12-19
braucu pilnā tramvajā, taču jutos viens. Kaut kādā veidā sēdēju uz platformas atvērtās malas, garām man ar motociklu vai kādu citu braucamo pabrauca Ivars ar Mārtiņu, brīdī kad tramvajs bija apstājis. Cerēju, ka viņus apsteigšu, bet nekā, jo tramvajs bija lēns un sapnis izbeidzās. Tas bija vasarā, sniea nebija
u_l_d_i_s
2014-08-12
22.aug. rītā Vispirms sapnī biju kādā iestādē , kur mitinājās bērni. Tā bija kāda internātskola vai mūzikas skola, jo bija mūzikas instrumenti, blakus parastam pianīno stāvēja arī tāds mazāks divu oktāvu. Bērni kopā ar resnu audzinātāju, kuru fočeju, svinēja ZSVētkus vai Jauno Gadu. Audzinātāja teica, lai metu prom to savu končiku. Uz galdiem bagātīgi ēdieni un tortes !. Egli arī bildēju, kas bija tik kupla kā pati skolotāja. Taču mani prieki nebija ilgi. Sāku pamanīt visādus matu fēnus , kuri jāpielabo, un citas lietotas elektropreces, it īpaši tādas, kam iekšā motori. Pēkšņi tur uzradās arī mana mamma, kura bija atnesusi manu virtuves kombainu cucina, kuru vēl vedu Ivaram. VIņa atzinās , ka bijusi siltumnīcā un to atradusi zemē. Dusmīgs, es viņai to izrāvu no rokām teikdams, ka tas vēl tikai nedaudz jāpielabo, ka tas strādā., - !!! Jo fēni un citi krāsainā metāla izjaukšanai domāti Krievijai - mūsu agresīvā austrumu kaimiņu dusmu mazināšanai. Tā bija Valsts kampaņa, bija jāvāc krāsainie metāli, lai nomierinātu Krieviju. Teicu, ka tad labāk karš, nevis te atņems manas mantas. Viņu bagātīgais dzīvesveids bija parazītisms uz tās visas kampaņas pamata. Otrajā sapņa daļā biju kaut kur kādā nezināmā vietā zem kāda jumta, kur satiku Kārli Kraukli un Zigurdu G. no skolas laikiem. Pīpējām ar Kārli , tad ar Zigurdu iekāpām tramvajā, man un ūpaši viņam bija liela soma. Izkāpām Krasta Masīvā, pagājām kādu gabaliņu uz priekšu un tad sekoja dīvainākais. Negaidītas jūtu izpausmes no viņa puses :) (sīkāk šeit neaprakstīšu) :D
u_l_d_i_s
2014-05-09
Sapnis 8. maija rītā. Autobuss. Pārpildīts autobuss. Pēc tam tramvajs , tramvaja galapunkts, kad nevarēju paspēt no tramvaja izkraut visas savas vestās lietas. Spiedu STOP pogu bet tas neapstājās, nereaģēja šofere. Strīdējos pēc tam ar to sievieti šoferi, kas vadīja tramvaju, teicu, ka saukšu policiju, viņa bija tik nihilistiska, ka teica, lai saucu. Otrā sapņa daļa bija interesantāka. Es Biju atkal mazs un pakāpies uz kaut kāda paaugstinājuma , lasīju kādu milzīgu grāatu, kura stāvēja stāvus kaut kādā sireālistiskā vietā ziemā, kur bija vairākas nojumes. Sniegs bija, nevarētu teikt, ka tie bija kapi, bet kaut kādas telpas blakām bija. Lasīju grāmatā, kurā bija attēli par radzenes un varavīksnenes izpēti, attēli to papildinaja. Mamma, kura man tobrīd stāvēja blakus brīnijās, ko es tādu sarežģītu tur lasu. Grāmata, kuras lapuses bija kā no plastmasas, mirdzēja (spīdēja). Tur pat netālu redzēju arī citus bērnus savus bijušos studiju biedrus, kuri arī bija mazi. Tad aizgāju pie viņiem, Lai sasildītos vienā no nojumēm, mēs bijām uzgājuši dēļu gŗēdu. Dēļi bija plati un apmēram 1,5m gari. Arī gāzes balons tur bija. Beigās atnāca kāds pieaugušais un nosodīja mūs, ka mēs spēlējamies ar sērkociņiem. Ar tiem dēļiem aizsita ciet caurumu, kas savienoja nojumes (aiznagloja).
u_l_d_i_s
2013-11-20
k´ads stipri ieintereseets mani saruugtinaat... Sapnis sast´av´eja no vair´ak´am da´l´am. pie Asiisa skat´ij´amies vecus kameru ierakstus, kur mans br´al´ens un m´as´ica v´el pavisam jauni sp´el´ej´as k´ad´a istab´a, Sapnis nebija no pat´ikam´akajiem, k´ads ar cirvi m´e´gin´aja iecirst Andrejam kr´ut´is, ta´cu laikam tr´apija par v´aaju. M´arim. K., trapija pa pirkstiem un redz´eju l´istam asinis, grib´eju zvan´it vai nu policijai vai ´atrajiem, neatceros. Tad g´aju pari tiltam (gaisa tiltam) un uz notekas no t´a redz´eju, ka iest´ad´itsel seit par´adiisos garaamejot - tapeec vajag paspeet. mani radi taisijaas ar 4 tramvaju braukt uz kapiem, un es iegaaju kaut kaadaa tuveejaa darzniecibas pagalmaa, kaktuss pod´a, kam v´el´ejos pielikt kl´at zemi, jo iepriek´s´ej´a bija izskalota, - dom´aju - kad vel te buusu.... mani radi taisijaas ar 4. to tramvaju braukt uz kapiem, es iegaaju tuvejaa darzniecibas pagalmaa, lai no kaadas dobes piebertu klaat tam kaktusam zemi, tacu briizam to apbeeru pavisam. Kaa beidzaas ar to kaktusu - nezinu, tacu tramvajs bija aizgaajis un maneejie pazudu´si. v´el´ak atceros, ka man pazudusi jaka - es biju apzagts un kad to atrada mani radi kaut k´adaa tramvajaa, tad uz kabataam abaam (jakas) iek´s´ej´am kabbataam bija rakstiis ar kraasu uzpussts "Me" - kas vareeja liecinaat , ka taa ir ne tikai laupissana bet atriebiba vai arii nirgaasanas par upuri.
u_l_d_i_s
2013-08-04
braucu pilnā tramvajā, kurš bija ļoti moderns tāds balts ar plūdlinijām, logi tam bija samēraa augstu, taču kopumā tas bija tāds mazs vagons. Bija arī pilsētā liels tāds pats modelis. Braukāju bez mērķa turp atpakaļ. Vagons bija bez reklāmām, mazliet izskatījās kā kosmosa kuģis,
u_l_d_i_s
2013-06-22
Apdedzināties ķīmiski ar Raundapu it sevišķi roku elkoņu locītavu plāno ādu L, meklēt vainīgo, sūdzēties,- kāpēc nav izlietnes tur kur tām vajadzētu būt – mācību telpās kāda skolā, agresīvam būt, par bērnu būt, iekāpt tramvajā, izkāpt no tā, pilsētā būt.
u_l_d_i_s
2013-03-15
aicina nepārsteigties, kāds stipri ieinteresēts jūs sarūgtināt, dažiem - radīsies iespēja aizceļot tajā braukt- vilšanās, ari necerēt uz pārmaiņām; Piektās mēness dienas sapņi atspoguļo jūsu iekšējo stāvokli. Tai laikā notiek garīga rakstura pārmaiņas. Notiek viena stāvokļa transformēšanās otrā. Ja pareizi iztulko, var saprast, kādā virzienā jāveic izmaiņas. Vai nu jūs atrodaties uz garīgās attīstības ceļa, vai virzāties pa apli, jaunu pieredzi negūstot. Ja sapnī redzat sevi raudošu, tad tā ir zīme, ka jūsu organisms attīrās, un jūs esat uz pareizā ceļa, bet smagi sapņi norāda uz veselības problēmām. avots- nlp_lv Tramvajs aizbrauca garām pieturai , kurā man bija jāizkāpj. tas aizbrauca uz nepazīstamu vietu, kur izkāpa visi cilvēki no tā. Daudz dubļu bija tai pieturā, vieta nepazīstama un pastakastīte laikam pat bija iekritusi dubļos. Šī ir tā otrā daļa, ko pirmīt nevarēju atcerēties.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi