Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Saldējums sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

kūstošs- negaidītas bēdas un sarūgtinājums
saldējumu ēst- panākumi, ko jaunu iesākot

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-01-26
Biju kādā augstceltnē, kur bija plašas telpas un dzīvoja jauns pāris ar bērnu. no durvju eņģēm bija iztecējusi eļļa un man bija pienākums uzraudzīt, lai bērns to nelaizītu. Kad uz ēdiena ratiņiem pievedu saldējumu gribēju, lai tas katrā pusē ir simetriski. Kad apvedu ratiņus ap stūri un bērns ieraudzija starp ēdieniem saldējumu, viņš tūdaļ to paņēma.
u_l_d_i_s
2015-09-02
Sapnī biju kopā ar draugiem, kuri bužināja manus matus, kasīja uz augšu. Par to mazliet biju ērcīgs. Un Jolanta R. Mana pasniedzēja rādīja kaut kādā mājaslapā, kuru nepaspēju piefiksēt, smieklīgus video, kur čali plūcas. Atceros, ka man domātos saldējumus apēda citi, bet kad savukārt viņi ēda savus, tad lūdzu , lai atstāj man drusku, taču vai atstāja vai nē, to neatceros. Solīts makā nekrīt.
u_l_d_i_s
2014-12-20
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-03-09
četri saldējumi, lielās kastēs, kā pingvīna saldējumi toreiz, katram no tiem bija nosaukums. bija dots vārds, neatceros, ka būtu ēdis
selena92
2013-11-15
ēdu saldējumu.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi