Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Salāti sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jaunatne mīl jūsu māju
tos ēst- nelieli zaudējumi
tos sēt- pūles un nepatikšanas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-02
Kad jautāju Sandim Dedzenam kāpēc viņš ir iepircies ar manu kredītkarti man par to nesakot un atradu čeku, viņš teica, ka viņam priekš sīkajiem nebija naudas. Es teicu ka tas ir noziegums lietot svešu kredītkarti bez atļaujas. Kaspars Š. gāja gulēt kādā darbnīcā plašās telpās un viņa gulta atradās uz paaugstinājuma. Kādā miskastē atradās benzīns un to līdz galam tāpat nevarēs izmantot, domāju, ka atlikums būs pēctam jāsadedzina, jo nevar izsmelt. Kāds vīrietis prasīja salātus, taču kad pārgājām uz manu dobi, kas bija pavisam nepazīstamā vietā, salāti jau bija pārauguši un tad es viņam piedāvāju zemenes, kādu īstenībā nav 10 cm platas ogas ar 10cm platiem zaļumiņiem un viņš tās uzreiz aprija. Pat paldies nepateica.
u_l_d_i_s
2015-11-04
ļoti daudz griezto ziedu, bagātīgi klāti galdi brīvā dabā ap kādu ziedu kiosku, kurā es iegāju, jo pie klātajiem galdiem mani neviens neaicināja. Kioskā bija tekošs ūdens krāns un pods arī. Kiosks bija tam puķu dārzam vidū, un tas bija domāts griezto ziedu sagatavošanai. Atceros arī to, ka bēgu arī no asīša, kas kādā nepazīstamā vietā vajāja mani.
u_l_d_i_s
2015-02-21
Daina A>. lasīja lekcijas, kurās sāku piedalīties arī es. Es kādas 5 - 6 pirmās lekcijas jau biju palaidis grām, par cik viņa man bija pazīstama, biņa par to nedusmojās, bet jutu to, ka labi viss nav... lika pielodēt pie mana sola instrumentu turētaju komplektu, kur tas bija atrauts. Taisīju viņai remontu, bija sestdiena. Biju izņēmis durvis un ielicis tās jaunā vietā, un ari grīdas segums bija jauns. Biju atnācis tikai uz vakarpusi. Uz galda pārējiem bija arī slāti, biežu salāti un citādāki, no kuriem arī es ēdu. Svētdien vajadzēja turpināt, bet es viens pat apēdu diezgan lielu daļu salātu, kas bija paredzēti visiem, - jau no rīta, tāpēc izdomāju, ka papildus tam vēl uzvārīšu makaronus, lai arī citiem būtu ko ēst vēlāk. Ar kādu izlēcēju sākās konflikts par politiku par kāda dzejnieka izteikumiem. Kārlis K. 2067, es 2064.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi