Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Sala sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tālumā- brīdinājums nepārvērtēt savus spēkus
tuvu- droši panākumi
vētrā un viļņos- vētrains mūžs,
arī bieža dzīvesvietas maiņa
zaļa- tuva laime
kaila- zūdoša laime
apdzīvota- kluss prieks
uz tās atrasties vairākiem- patīkams ceļojums, pārmaiņas personiskajā dzīvē
uz tās atrasties vienam - drauga zaudējums.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-12
Raudāju, kad atvadījos no Ivara, biju devis viņam līdzi savu mobīlo ar visu SIM karti, tādļēl atceros, ka man vajadzēja atcerēties savas vecās SIM kartes PIN kodu. Salacas ielā32, kur agrāk dzīvoju, ar Sandi Dedzenu krāmējām liftā visādas mantas, arī traukus, uzradās Smaida Zosāre ar saviem traukiem un abi aizbrauca augšā ar liftu, es skrēju augšā pa trepēm. Visi ceriņi bija izrakti un tur vieta bija atbrīvota skaistiem apstādījumiem. Tad biju pie sava tēva kapa Matīsa kapos. Bija uzstādīts jauns piemineklis ar nāves iemeslu-elektrotrauma(vert.rakst.) piemineklī bija ekrāns kur varēja kaut ko arī noskatīties par te dusošo dzīvi. elektrības vadi gāja pāri mūsu galvām kapos 2-3 m augstumā. Jāmaksā par to bija 3eur.mēnesī. Man rokās bij liels fotoaparāts, pēkšņi ieradās daudz viesi, kuri gribēja ieslēgt filmu, bet mēs ar mammu aizgājām no kapiem, gājām gar CCietumu, kur gāja dīzelis uz augstām konstrukciju stieņu siksnām - virzuļiem, nezin vai tik dīvainas formas vilciens vispār eksistē. tad es jāju uz tāda kā pašlecoša buka, ar dēli rokās tas dēlis bija kādi 10m, un tas ielocījās kādā ēkā, lejā pa trepēm, kur bija direktors. Darbiniece bļāva, ka tas esot noziegums. Es viņai atvainojos, jo tas notika ārpus manas gribas. Vannasistabā no plastmasas bija saliekams paklājs, kurš salocījās tādos kā trīstūros, veidojot raķetes formu, un Kārlis nejauši to salocījā tā, ka nokļuva iekšpusē un nespēja pats vairs no tā izkļūt. Tad biju pie milzīga pils cietokšņa, kurš būvēts no gaiši brūniem ķiegēļiem, too ieskāva ūdens, bija apkārt arī citas salas, un krasts ar nelieliem kokiem, kur es biju piedzīvojis laimīgākos brīžus ar Lauri Medni, es pa padoniem, kuri bija iemērkti ūdeni mēģināju pārskriet uz kādu no salām. ūdens bija dzidrs, un nejauši ar vienu kāju iemērcu diezgan dziļi kādā līkumā. Visbeidzot gāju uz Maximu, bet jādomā bija par kaut kādām govīm, kā lai apvieno visus darbus un laiku, ko tām atvēlēt. Pie Maximas biju saticis kārli, kurš atkal bija iekūlies kādā slazdā.
u_l_d_i_s
2015-11-14
Sapnis14.nov.no3d.Peldēju gar kaut kādas upes,iespējams,Daugavas upes krastu,gar salu uz mazu saliņu, kas atradās aiz tās lielās salas līkuma. Ceļš līdz tai tomēr izrādījās tālāks, nekā sākumā varēja šķist. Ūdens bija tumšs, apkārt krastā un piekrastē daudz cilvēku. Kad nonācu uz tās mazās saliņas, tur saodu smaku. Krievs (Valdis Stepanovs) bija uzbirdinājis cigarešu pelnus (izkritusi ogle no benčika) uz ādas jakas, kura stāvēja tur pat izklāta un piederēja Ilonai Tučai. Apkaklē bija izdedzis prāvs caurums. Tad sapnī biju slimnīcā. Biju kaut kur kādā infekciju vai kādā citā līdzīgā atsevišķā mājā, kur vienā galā apkure nestrādāja, tāpēc tur bija vēsāks, nekā otrā. Neatceros, vai es biju pacients vai sanitārs. Trešā daļā biju 25.vsk., 35.kab. klasē, kur Rita Ranķe izteicās negatīvi par gejiem.lv portālu, minot, ka tur pretlikumīgi reģistrējušies nepilngadīgie nemāk pareizi čatā rakstīt, tāpēc portāls esot jāver ciet. Es uz to atbildēju, ka arī parējos portālos čatā jaunieši raksta ar saīsinājumiem un kļūdām, un tāpēc jau nav vainīgs pats portāls. Ranķe mani nosauca par lomiku un es viņai no savas sēdvietas iemetu ar tāfeles krītiņu.Pat tie klasesbiedri, ar kuriem dzīvē man nebija draudzīgas attiecības,mani morāli atbalstīja. Tad ar vel atceros, ka mani strostēja pārdevējas pie garajiem veikaliem, lai pērku no viņām bez kādiem čekiem kaut kādas saknes un zivis, kur tās bija izklātas uz ielas pie kioska uz trepēm. Es to nedarīju.
u_l_d_i_s
2015-06-14
22. jūnija rītā - pa tiltu, pa sliežu ceļu braucu mazā autobusā augšup uz staciju, pēc ta citiem pārmetu, ka tas varēja beigties arī slikti, jo varēja taču pretī pa sliedēm nākt elektrovilciens. Tā laikam gan bija Daugava, taču tilta forma ne margas , bija savādāka. Arī pati Daugava - vietām pārejama, jo sekla un gaiša. Bija izveidojušās vairākas salas, kur mēs pirmīt ar Māsu bijām gājuši, bet tagad braucu pāri un īsi pirms stacijas uzbraukšanas krastā bija tas tilta pacēlums (kalns uz augšu). Vēl sapnī bija Lauris, kuram teicu, ka vajadzētu viņam liegt satikties ar Sandi, jo tas viņu nelabvēlīgi ietekmē, viņš bija mierīgs un neko neteica pretī.
u_l_d_i_s
2013-12-15
tilts vilciens, braucošs vilciens pāri tiltam, sala vasarā, upe, ūdens, nemierīgs dziļš ūdens.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi