Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pilsēta sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

skaista un apdzīvota- labklājība un bagātība,
arī jauna dzīvesvieta
liela- tāls ceļojums,
arī pierādīt savu uzņēmību
pazīstama- tikšanās ar draugiem vai ceļojums
sveša- pārmaiņas dzīvē
maza- īss ceļojums
tukša- zaudējumi un trūkums
izpostīta - piesargāties no pārsteidzīgas rīcības
degoša- nesērot pēc bijuša, bet visu sākt no gala
pa pilsētu braukt- nemiers
pa pilsētu iet- iestāties jaunā vietā
pilsētu no tālienes redzēt- dzīvesvietas maiņa
pilsētu būvēt- prieks un laime.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-16
Kādā autobusā, kurš braukāja pa nepazīstamu pilsētu, bij vecais lampu radioaparāts, kuram bija piemontēta saules baterija vienai pakāpēi. Konstatēju, ka radioaparātā ir iebūvēts tādējādi noklausīšanās iekārta, kas darbojas arī pie minimālām strāvām. Radio klusi skanēja arī no šīs saules baterijas. Karti, redzēju LR karti , tikai tā bija citādas formas un Pilsētas arī saucās savādāk, tādu tur realitātē nav. Klasē noteicošā bija Katrīna DUka un viņa gribēja, lai skolnieki darbmācībā no galda virsmām izzāģē sev lietusmēteļus, bet es biju pret un teicu, ka par 50 kapeikām tādus var nopirkt, piedāvāju pat visai klasei nopirkt, mani nosauca par nodevēju, valsts nodevēju tāpēc.
u_l_d_i_s
2017-09-12
Braucu kaut kur uz Balvu pilsētu, bet tā nebija Balvu pilsēta, jo braucu caur Smilteni. Tā bija nepazīstama pilsēta, kurai bija jāiet cauri, lai tiktu līdz mežam, kurā taisījos lasīt sēnes. Ar flomāsteru uz pieturas atzīmēju cik metrus esu pagājis pa kreisi , lai atpakaļceļu atrastu. Jo pilsētā biju pirmo reizi. Mežs bija dīvains. Tas bija kā milzīgs angārs, kurā auga koki, g.k. skujkoki, sēnes bija, bet bija daudz griestu sēņu un daudz sēņotāju. Neskatoties uz to es centos iet pa vietām, kur tie nebija vēl nogājuši un sūnās atradu daudz mazu beku. Bija arī dzeltenie poģi. Vēl tai pilsētā man ar fleksi bija jāsalabo ūdensvads kādā dzīvoklī uz kuru tā arī nepaspēju, jo man bija jātiek 17:00 atpakaļ uz autobusu un uz māju. Nezināmā vietā bija Velta T. kādā piekrautā telpā, un es visu laiku uztraucos par laiku, jo pulksteņi rādīja dažādi un man bija jāpaspēj uz autobusu. 2.daļa. nākotne. kādā nezināmā telpā, kurā kursēja 46 autobuss, gar malu atradās darba galdi pie kuriem bija strādājusi mana mamma un tad sēdēja kāda viņas kolēģe, tālāk telpā bija izvietots veikals, kur tirgoja caurspīdīgus TV, tādu realitātē nav, un es strādāju citā nodaļā tur pat, kas tirgojās ar elektroinstalācijas aprīkojumu un modernajiem skaitītājiem, MVTT vadība man nebija zvanījusi vairākus mēnešus un es bažījos, ka tikai viņiem nav kāds sazvērestības plāns pret mani. 3.daļa.Raivis F.lūdza, lai aizdodu viņam 160eiro, apmaiņā pret ko viņš atļāva sevi nobučot. 4.daļa.Biju kādā datorklasē, kur bija man neparasti maza tastatūra, un uz grīdas kas izliets,pretējā pusē apsēdās S.Zosāre, es žogojos ieraugot viņu un pasniedzēja bija tāpēc dusmīga uz mani.
u_l_d_i_s
2016-01-08
no sapņa atceros tikai vienu epizodi un pēdējo daļu. Vienā epizodē kāds pateica, ka man pumpa uzmetusies uz viena acu plakstiņa. Kad sapnī ieskatījos spogulī, tad pamanīju to pašā plakstiņa vidū. To pat nevajadzēja īpaši spiest. tā izspiedās pati un nedaudz slaukot ar salveti spēcīgi tecēja asinis, taču nesāpēja. pēdējā sapņa daļā biju Rīgā, biju paņēmis līdzi savu velosipēdu, domāju iebraukt ZOOveikalos, un pa nakti izdomāju, ka varu taču palikt pie mammas. Taču atcerējos, ka nebiju paņēmis līdzi zooveikalu adreses. Vēl bija kaut kas tāds, kas man lika priecāties, ka esu no kaut kā izbēdzis, ka esu Rīgā.
u_l_d_i_s
2015-11-07
Biju svešā pilsētā, kur viesojos kādā mājā, kādā otrā stāvā, tikai citā korpusā, kādā dzīvoklī. Dzīvokļa logi bija uz ielu, kur no viadukta gāja ceļš, pa kuru lejā brauca mašīnas. Man likās, ka reiz es tur esmu bijis. Tad biju kādā nepazīstamā vietā, kur notika tiesas sēde, kur nolēma par labu cietušajam. Bet no atbildētāja netika pieprasīta nekāda kompensācija, arī tiešie izdevumi , zaudējumi. Par ko es kā piesēdētājs iebildu, taču manī neviens neklausījās.
u_l_d_i_s
2015-10-13
Daugavpils, ēdnīca, tajā strādā meitene, kuru redzu jau vairākkārt, Kaut kur man bija jātaisās, jābrauc. Apēdu visus Manas mammas zefīrus, arī to, kurus ne tikai bija devusi, bet arī bija paslēpusi un atstājusi sev - arī tos, kas bija Mellužu dārzā. Zināju, ka vairs nebūs saldumu, nevarēšu aizmigt. Un visu laiku par to braukšanu - ka būs jābrauc kaut k
u_l_d_i_s
2015-08-20
Biju svešā pilsētā, kur atrados kopā ar saviem radiem māsu māsīcu un brālēnu svešā vietā. Māsīca iekodās kādā piparotā siera šķēlē un to nolika atpakaļ uz galda, jo negaršoja. Es to gribēju paņemt pagaršot, taču kāds aiznesa visu šķīvi :( , kaut gan iepriekš it kā jau biju to pagaršojis., Autobuss brauca pār tiltu, un nogriezās pa Gogoļa ielu un tur bija gulta, kurai viņš uzbrauca pārbrauca pāri. Iela bija ļoti šaura. Kurināja māju , un apkures katls bija tāds dīvains, ka pāris vietās tam vajadzēja izlaist verdošu destilētu ūdeni. To novadīja kādā bedrē pie mājas , bet tā kā ārā bija auksta ziema, tad tas kūpēja un pa logiem izskatījās, ka mājas pagrabs deg. Mamma un māsa bija nopirkušas kādas desas , bet man tās negribējās. Tad viņa ziemā laida pelargoniju stīgas ārā pa nezināmās man svešās vecās mājas daudzstāvu mājas logu un es baidījos, ka tās apsals. Tās noteikti būtu apsalušas, ja tās neievilktu atpakaļ siltumā. Tad vēl atceros, ka mamma bija te uz 3, te uz 2, te arī uz augšējā stāva loga lodžijas.
u_l_d_i_s
2015-08-12
Pirmā sapņa daļā biju vecajā dzīvoklī uz lodžijas. Betona margas atdalījās metinājuma vietā un sāka svars tās vilkt lejā. Bija vakars. Es jau taisījos iet iekšā, bet man palika lielas acis :O to redzot. Es nebiju vainīgs, jo tikai ar flomāsteru zīmēju uz sienas līnijas. Māsa iznāca ārā un mēģināja pacelt to paneli atpakaļ, taču viņa neaprēķināja, ka tas ir smagāks par viņu pašu un rezultātā viņa pārkrita pāri. Es ieskrēju iekšā saukt, lai zvana ātrai palīdzībai. Tad izskrēju atkal arā, viņa turē´jās pie viena resna kabeļa turpat pāris stāvus zemāk, tad es pamodos... Otrajā sapņa daļā biju nezināmā vietā, Vilku kaut kādu kabeli caur daudzām telpām pa grīdu, taču tas tik un tā neaizg´ja līdz mūsējai, lai kara daļā uzlabotu manus un Laura dzīves apstākļus. Lauris bija ielīdis tādās kā vertikālās siltās vannās mazgāties un gribēja lai nāku arī es, bet tur jau bija ūdens salaists, un nevarēja attaisīt durvis, to neizlaižot. Vēl atceros, ka ar mazu golfa bumbu un golfa nūju spēlējām golfu ļoti paugurainā, kalnainā apvidū, taču golfa meistars to dzina kalnā un teica, ka tas nekas... Trešā daļā biju pilsētā, nepazīstamā, kur bija vecas mūra mājas viena pie otras, un braucu it kā atpakaļgaitā, meklējot savu vietu , no kuras būtu skaistāks skats, taču ielas bija līkumotas un tādas vietas, kur redzētu panorāmu, vispār nebija, pluss mīnuss, > labāk vai sliktāk...
u_l_d_i_s
2015-07-24
ielas bija šauras un ar samērā nelīdzenu bruģi klātas. vietas man bija svešas, likās, ka tā ir Maskavas forštate, taču pilnībā atgādināja Vecrīgu. Mammai bija jāstrādā, tāpēc nevarēja mani uzņemt. Tad es klīdu pa šīm ielām. Atkritumu nebija, arī cilvēku nebija, bet viss bija tāds - diezgan sakopts.
u_l_d_i_s
2015-05-13
tālāk iet nevarēju, tālāk laipa, kas atradās ļoti augstu virs zemes, sāka tā konstrukcija šūpoties, tāpēc pagriezos un gāju atpakaļ. Satiku arī savu mammu, viņa bija kāda bērēs, bet viņa mani negaidīja. Vienīgi pateica sveiki. Biju arī pilsētā pirms uzkāpu uz tās laipu konstrukcijas. Satiku dažus no Latvijas Universitātes un teicu, ka neesmu tikai facebookā, esmu arī reāla persona dzīvē.
u_l_d_i_s
2015-04-11
vazājos pa kaut kādu pilsētu un redzēju izaudzētas ziedošas krāsainas puķes paletēs. Atceros, ka man vajadzēja arī kur braukt un tas m maksāja 1.15 , atceros, ka par savu darbu kaut kā palīdzēšanu gribēju prasīt samaksu 4 tramvaja biļešu apmērā.
u_l_d_i_s
2014-08-20
biju uz kaut industriāla kāda pārcēlāja upes vidū , tilta daļas, kas veda uz milzīgu pilsētu. Varēja redzēt augstceltnes. Ar kaut kādu četrstūrainu motorlaivu pa upi aizbrauca Digna V. , kura mani redzēja. Man bija bail no Lielpilsētas no daudzajiem cilvēkiem un mašīnām.
u_l_d_i_s
2014-07-27
braucu kādā transporta līdzeklī, kurā bija kāda stjuarte vai konduktore. Braucu kopā ar Gati un Lauri. Sapnī sapņoju, ka pamostos tai transporta līdzeklī un redzu, ka kaut kāda stacija ar nezināmas valodas uzrakstiem, neskāpēc man šķita, ka tā ir Igaunija. Man bija jāatvainojas konduktorei, ka mēs visi trīs esam nogulē´juši savu izkāpšanu un aizbraukuši dievs vien zin cik tālu... VIņa nedusmojās un nelika piemaksāt. Man bija nauda, lai tiktu atpakaļ. Vēl arī atceros, ka tā sapnī nebija vasara un atceros tās pelēkās akmeņu lietuviešu projekta saceltās piecstāvenes. Skaitās, ka pirmās mēness dienas sapņi ir pravietiski, taču prasa pareizu izskaidrojumu
u_l_d_i_s
2014-07-23
kaut kādā kāpņu telpā biju, jaunā daudzstāvenē, tīrījām veco apmetumu ar krīta slāni no kāpņu apakšas, kur tas vigli krita nost pielietojot lāpstiņu, - pēc tam biju turpat uz plakanā ēkas jumta. Vēlāk kaut kādā vietā ar Gati R. pastaigājos pa kādu mikrorajonu, kur tika piešķirto mazdārziņi, palikusi mums bija tikai stunda. Atceros, ka es nebiju starp tiem cilvēkiem, kuriem tika tie mazdārziņi tuvāk trolejbusa galapunktam. Gribējām iet pie Ušakova runāt par šo jautājumu, Gatis negribēja iet, kā jau vienmēr...
u_l_d_i_s
2014-05-02
Sapnis 2,maija rītā. Atgriezumi no polikarbonāta siltunīcas tika izmesti kādā pļāvā, nezināmā vietā pie kaut kādiem citiem būvmateriāliem. Sapratu tikai to, ka tie bija nākuši no manas siltumnīcas. Parasti polikarbonātu nevar sasist, taču tas bija sasists līdzīgi stiklam. Turpat pāri ielai , pie kaut kādām deviņstāvu daudzdzīvokļu mājām es ar Gati satikām Ivaru, kurš ilgu laiku ar mani nebija runājis un mani saticis. Teica, ka aizies uzpīpēt, es skrēju lidzi, Gatis dusmojās, ka pīpēju un negribēja palikt pie mana Cube riteņa(bez saules paneļa), kas palika tai pārejas tunelī starp daudzdzīvokļu majām. Ivars teica, ka vienu reizi viņam caur to atkritumu buvgužiem ejot uz poligrāfistu, kaut kādas smagās mašīnas pacēlājs viņu iespiedis apakš kāda plata betona bloka, iespiedis galvu tā, ka pacēlis arī bloku, kas atradies virs ķermeņa un galvas. Es jautāju kā to varēja neredzēt? Atbidēja, ka šoferis viņu neesot redzējis un izsaucis pēctam ātros un viņš esot aizvests uz slimnīcu, taču viss beidzies labi. Sapnī redzētais ir nepazīstamā pilsētā un nezināmā vietā. Otrā sapņa daļā es biju uz kāda žurnāla vāka kopā ar Ingūnu Sudrabu. Tikai žurnāls tas bija drīzāk gan kāds modes vai pornožurnāls nevis kāds nopietns politiskais izdevums. Pēc tam pie Ingūnas Sudrabas kabinetā viņa mūs ar Jevgēniju cienāja ar tēju un cepumiem, taču jevgēnija nejauši sasita baigi skaisto trauku, kas stāvēja Sudrabai uz galda, Sudraba uztvēra to mierīgi, nedusmojās. Paņēma no skapja citu, ovālu vēl lielāku šoreiz jau porcelāna, nevis stikla trauku, kas bija vecmodīgāks, taču pilnībā piemērots viņas palielajām mēbelēm un galdam. Uz galda stāvēja arī liels monitors.
u_l_d_i_s
2014-04-14
Sapnī braucu pa pilsētas ielām un trotuāriem ar velosipēdu, kuram bija piekabe, uz kuras bija novietots laminārs. Izskatījās, nka tā ir Madona, Saules iela tikai nākotnē vai pagātnē, ne tagad. Braucu arī caur šauriem kokiem, dīvaini, bet uz aizmugures novietotais smagais laminārs neatsitās ne pret ko. Arī nejutu tā svaru.Man braucot pa ļaužu pilnu ielu, divas sievietes bāza man kabatā rokas un gribēja izvilkt skaidru naudu. Vai tas viņām izdevās, es nezinu, jo nekad nezinu cik precīzi man naudas ir. Tāpēc vienmēr norēķinos ar karti. Tālāk , ka dbiju ticis aiz RIMI, tad tikai atpazinu ka tā ir Madona, jo Poruka ielas rajons bija pilnībā atšķirīgs no tā , kā ir tagad. Aiz Rimi es netiku pāri sarakātām tranšejām, tur remontēja ielu un trotuārus. Tad vēl atceros, ka mēs katru dienu ar Guntu sēdējām pie tā paša laminārboksa, kuram aceros, kā darbdienās ieslēdzu UV Gaismu(redzēju iekšā to zilo gaismu) un lamināro plūsmu. Palielināju plūsmas jaudu ar autotransformātoru. Tas bija kaut kādā lielā telpā, kurā aiz citiem sadalītiem apgabaliem sēdēja citi studenti. Bet tie nodarbojās ar kaut ko citu. Laminārs bija mans, atceros, ka sajutu palielināto plūsmu. Jā, un piektdienā (nedēlas beigās) pilsēta bija tukša kad biju ticis aiz tā Rimi...
u_l_d_i_s
2013-06-10
DAUDZ CILVēKU, braucu kaut kādā autobusā vai troley. biļeti nepirku. Konduktore jau nāca uz manu pusi, tēloju, ka esmu iekāpis nepareizā virzienā, tūlīt kāpšu ārā, nākamā pieturā, lai varētu pārsēsties citā transportā, taču teica, ka biļete jau tāpat ir jāpērk. Beigās gan kaut kā lika mani mierā. Tas viss nezināmā vietā , kaut gan varēja būt Rīga, taču tālākā nākotnē.
u_l_d_i_s
2013-06-05
atceros ko šonakt nosapņoju - kopā ar kaut kādu politisku figūru, kura bija apģērbusies diezgan parastās drēbēs, gājām pa Maskavas ielu virzienā uz tirgu, Kad iegājām tirgū, es taustīju milzīgu bumbieru pa 0.05 santīmiem vai ri mīksts vai kāds, Tas bija pārāk mīksts un to nepirku, Tad tur pārdevēji tirgoja arī visādas lietotas mantas, arī elektroniku. IBM datora ventilātors maksāja 3 latus lietots, es jau pagriezos lai ietu prom, tad pārdevēja saka, ka var jau arī par 30 santīmiem atdot, taču es aizeju, sakot, ka tādus jau par velti vispār var izmestus bieži dabūt. Atceros, ka aplūkoju vēl kaut kādu terniku , elektroniku CD Pastiprināt[ājus, tad sapnis beidzas.
u_l_d_i_s
2013-03-27
sveša- pārmaiņas dzīvē. degoša- nesērot pēc bijuša, bet visu sākt no gala; pa pilsētu iet- iestāties jaunā vietā.
u_l_d_i_s
2013-02-06
liela- tāls ceļojums, arī pierādīt savu uzņēmību, sveša- pārmaiņas dzīvē, pa pilsētu iet- iestāties jaunā vietā. Biju Rīgā, tikai pilsēta bija pārvērtusies līdz nepazīšanai. Tā varētu būt kāda ļoti tāla nākotne, dīvaini, ka tā bija samērā tukša no cilvēkiem un autotransporta. Pilnībā izmainīta ainava Marijas ielas sākuma posmam un kautkas līdzīgs T.Amano akvāriju ainaviskajam iekārtojumam, ja skatās no stacijas puses uz Merķeļa ielu. Jauni izrakti tuneļi un jaunas celtnes, kā arī nojauktas vecās, taču tas neradīja urbanizācijas iespaidu. Ļoti plaša vienvirziena iela, kurā daudzas joslas, ietvju praktiski nebija.
Dzhokonda
2010-12-09
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi