Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pārdot sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

uzlabot materiālo stāvokli

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-02
Sapnī nesu dimantus Ruslanam, bet daži no tiem bija vai pārvērtās par ko citu - no magnētiskām nanodaļiņām veidoja perfektas formas telpiskus rombus. Gribēju, lai uzpircēji šos dimantus pieņem, tāpēc izvēlējos visspožākos variantus. Vienu kabatā kaut kur pazaudēju.
u_l_d_i_s
2017-10-13
biju uz jumta un tad pa ēkas jumta sturi, izvirzitiem ķieģeļiem kāpu lejā, griezdams un pūsdams makroflex caurumos. kādus kulonus gribēju pārdot par 2 eiro, viņa jau gribēja pirkt, bet tur uz kulona bija nominālvērtība 55 eiro un kad prasīju to, tad atteicās.
u_l_d_i_s
2017-05-04
katru dienu ģērbos citās drēbēs , citās sporta biksēs, no kāda autobusa dabūjuši butes(zivis), mums tās bija jāpiedāvā cilvēkiem dzīvokļos, un par katru pārdoto dabūjam kaut ko sev. Pašizmaksa vienai bija zem viena eur.
u_l_d_i_s
2015-07-16
1. GUlēju sausās siltumnīcas smiltīs uz vēdera. 2. Saucu uz ceļa četru jauniešu baru, lai tie atnāk atpakaļ un apskatās/nopērk tās botas, kuras gribēja, un kuri paši tās prasīja man pirms tam. 3. Lamājos : es ar tiem 20 eiro varu uz tualeti aiziet un dirsiņu noslaucīt, ko Jūs man lombardā piedāvājat par šo skārienjūtīgo telefonu, - teicu, ka ekrāns vien jau maksā 40... 4. Kāds jauns latviešu dziedātājs un grupas dalībnieks iegāja tunelī, tramsporta tunelī un slēdza gājēju kustību aizverot durvis, tur viņš´dziedāja, un tur bija sapulcējušies tikai nedaudzi klausītāji. Mani iekšā nelaida, es skatījos no āra.
u_l_d_i_s
2015-02-05
Sapnis 6. februāra rītā. Biju kaut kādā nezināmā vietā un uz kaut kāda plaukta ārā sēdēja mana vecā pazudusī kaķene. Kad viņa piecēlās, tad redzēju, ka viņa ir ļoti vāja un sakosta. Viņai bija augoņi vai brūces no suņa kodumiem uz muguras un viena sāna. Tajā vietā arī viņas vilna bija savēlusies. Knapi vilka dzīvību :( un staigāja turpu šurpu. Bet rokās pie manis nedevās. Otrajā sapņa daļā mana mamma vai kāds cits cilvēks teica, ka te tikšot atkal atvērts radiodetaļu veikals tāds kā sen atpakaļ bija uz Tērbatas ielas stūra RCL un es tur būšu galvenais pārdevējs. Ja nebūs citu abu palīgu vai arī ja nebūs neviena cita , kas palīdz, tad veikalā strādāšu viens. Bet te, - es sapnī guļu gultā un viņa gribēja pārklāt gultu un teica, lai pavācos nost, bija paņemusi palagu! Bet te ak vai - man bija nejūtīgs labās rokas vidējais pirksts. Tas ar kaut kādu plāksteri bija pielīmēts pie tā palaga, ko viņa centās izraut. Un tad es pamanīju , ka pirksts pavisam līks uz sāniem un tad sapratu, ka tas ir LAUZTS!!! Tad pamodos.
u_l_d_i_s
2015-01-10
pie katras no sētām uz kādas ielas , bija piekārti dažādi amatniecības izstrādājumi - katrs garāmgājējiem bija piedāvājis iegādāties kaut ko, ko mājās pats sagatavojis. VID neinteresējās par to. Pagalmi arī bija tīri un kārtīgi, cilvēku nebija. Tas nebija kā tirgus.
u_l_d_i_s
2014-02-23
iejutos it kā cita cilvēka ādā (Sanda) katrs braucām ar riteņiem un teicu, ka var aizbraukt uz viņa darbu ar riteni labāk nekā ar autobusu, tad braucu pats. Sapnis bija nezināmā vietā., arī pectam biju atstājis līmeņrādi un zāģi kaut kādā telpā šaurā gaiteni, kurā bija kaut kādi pārdevēji kaut kādās nišās, taču tā bija telpa nevis tirgus, kur ar riteni iegāju un no mugurpuses man kāds vīrietis uzskrēja virsū lamājās, ka es traucēju. Baidījos par to, ka manas mantas tiek atstātas visur pa pasauli.
u_l_d_i_s
2013-07-10
ilvas mamma centās pārdot gaiši zaļu dzelzs PSRS laika aizvēsturisku mūzikas centru, kuram augšā bija tāds gaiši zaļš plašu atska´not´js, Kāds vēl noteica, ka tas skan labi, es to nepirku. Vēl sapnī Tallinas ielas stūra krustojums ar kādu ielu tur uzcelta jauna ēka, kur bija apakšā kaut kādas sporta preces un dezodorantu tirdzniecībā gaire[nos, bet zālēs airobiku nodarbības un semināri augšā
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi