Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Pagrabs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jūsu savienību apdraud pārmērīgs miers un garlaicība
pilns- laime un bagātība,
arī droša nākotne
tukšs- bēdas, nabadzība un skumjas
tumšs- ķildas un nemiers
vīna - jautras viesības patīkamā kompānijā
auksts-par kaut ko šaubīties, zaudēt mantu, izjuks draudzība
sabrucis- nonākt trūkumā
tajā kāpt- laime
pagrabu slaucīt- piedzīvot grūtas dienas
tajā iekrist- brīdinājums izpriecās ievērot mēru
pagrabu būvēt- ar pūlēm tikt pie bagātības
pagrabu rakt- izjuks slepenie nodomi
tajā ieiet un netikt ārā - slimība
tajā redzēt ieejam citu- nodrošināties pret nelabvēļiem.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-11-04
Kodolsprādziens Černobiļā. salīdzinājām tur augušās zemenes. daudzstāvu dzīvojamā namā izplatījās alfa daļiņas, kas izsauc vairogdziedzera vēzi. viena resna tante gulēja gultā kā uz operāciju galda un nomira. Sapnī man bija jāuzzina pagātni, kā dažas dienas notika mākoņa kustība pāri Latvijas teritorijai un galvenais - kur es atrados tajā laikā. man bija aizdomas ka pludmalē un māte mani nemaz necentās no tā pasargāt.
u_l_d_i_s
2015-12-07
Nakti kā arī ieprieksējās dienas vakarā, kad aizmigu, tad sapņoju ļoti daudz, bet atceros tikai vienu pēdējo sapņa daļu. Bija negaidīti ieradusies mana mamma un es viņu vedu cienos pie Veltas Tomiņas, kura dzīvoja kaut kādā daudzstāvu namā, vienā no augšējiem stāviem. Vinas Jāņis T. izskatījās savādāk. Jāni satikām kāpņu telpā, tad gājām pa trepēm augšā. Biju kaut arī kādā vietā, likās ka tas bija pie Daugavas, jo tālumā bija Rīgas centrs. Atrados modernā ēkā, kur bija mana māsa un mamma. Logi bija tādi - līdz grīdai. Tā ēka bija pie pašas kraujas - pie krasta. Lejā kreisajā pusē bija izteka Daugavā, varēja redzēt mutuļus. Iekšā pārrunājām par to, ka saņemta ziņa un man jāiet dienēt. Taču es izgāju ārā un vēroju krauju. Vēl nofotogrāfēt gribēju, bet to sapnī nedarīju, - apejot to ēku no iztekas puses, modernā māja ar mammu un māasu pazuda un tās vietā slējās vienīgi mana polikarbonāta siltumnīca - tādakāda tā ir manā dārzā , apkārt tai bija jālīdzina smiltis. Tādas kā pludmales smiltis tur bija. Un domāju, ka , ja uznāks vētra, tad būs slikti tai siltumnīcai, jo apkārt gan no iztekas puses gan vispār apkārt liels klajums ! Bija arī sapnī kaut kāds pagrabs.
u_l_d_i_s
2015-11-06
Kaut kāds man attāls radinieks onkulis bija izgudrojis jaunas zāles, kuras diemžēl nebija ieguvušas patentu un tās diemžēl neatzina ASV, bet ražoja Apvienotos Arābu Emirātos. Tāpēc zinātnieks slēpās savā aizkrautajā ar grāmatām pagrabā, kur iegājis biju arī es, vēl students būdams. Tā atgādināja Latvijas Universitāti, Raiņa bulvāri, to pagrabu. Es savā ziņā tik un tā biju lepns par to, ka mans onkulis ir izgudrojis zāles.
u_l_d_i_s
2015-07-12
Biju kaut kādā nepazīstamā mikrorajonā, kur zem daudzstāvu paneļmājas (tā stāvēja uz tādiem kā pāļiem) bija sausas smiltis. TUr gulēja kāds mans paziņa, kuru reāli dzīvē nepazīstu. Pienāca arī otrs un devāmies spēlēt Ziemassvētku dziesmas uz klavierēm kādā pasākumā, kādā nelielā zālē, kur bija pulcējušies daudz cilveku. Atceros eglīšu spuldzīšu zvaigznīšu virtenes gar logiem, kuras es tur mēģināju sataisīt. Tad ar Ivetu domājām, vai braukt Jaunā gada laikā uz Madonu autobusā, vai tomēr Jaunā Gada salūtu vērot RĪgas centrā .
u_l_d_i_s
2015-06-15
sapnī biju kādā tādā kā labirintā, kur sienas telpā bija izbūvētas tā pa diognāli, sadalot telpu it kā tādā kā trijstūrī. Gaiša telpa nebija.
u_l_d_i_s
2015-01-16
17. janvāris, rīts. Teņa diena. biju kopā ar savā bijušajām kursabiedrenēm kādā iestādē, kur biju apsolījis, ka arī viņām tiks iedots otrais ēdiens ar kotleti, taču tā nenotika. Ēst par velti svešiem neviens nedod. Ēdiens tika iedots tikai man, - vēlāk atnāca mana ģimenes ārste, bet tā nebija ne Diāna Skumbiņa, ne arī Ilona Tuča, tā bija sveša sieviete un iesauca mani kabinetā, neklausīja sirdi, nemērīja spiedienu, bet rakstīja tikai kādus papīrus, tad ar Aneti Vārpiņu iekāpām liftā un gribājām nobraukt lejā uz pirmo stāvu, taču nospiežot apakšējo podziņu, lifts apstājās pagrabstāvā , kur bija telpa ar dzelzs restēm un liftā nebija pogas ar "1". bija kādas divas bez uzraksta, kuras atradās cieši blakus un tad jau uzreiz 2 3 4 . Anete nobijās no kāda cilvēka, kurš izskatījās pēc kalsna spoka un bija izskrējis cauri restēm šķērsojot ierobežoto lifta izejas telpu pagrabstāvā. Es pamanīju, ka tur tomēr restēs ir enģes un tur varēja iziet cilvēks gar tālāko sienu. centos iestāstīt, ka tas nav spoks. Jo vienīgā gaisma no lifta kabīnes meta ēnu uz sienu caur restēm un izskatījās, ka tur taču nav izejas. Sapnī saķumā biju arī kautkur braukāties pa Jūrmalas ceļu, bet ar velosipēdu, nevis moci, atceros, ka braucu ar kādu cilvēku kopā, ar 2 riteņiem, bet neatceros ko darījām.
Lapsa29
2014-03-07
u_l_d_i_s
2014-03-03
autoklāvs pagrabā centrālapkures katla vietā, gribeju noautoklāvēt barotnes, taču tad jānolaiž spiediens un neizbēgami uz laiku ir jāatslēdz daudz dzīvokļu mājai apkure. Psiholoģijas āarsta pārbaudes ar moderniem līdzekļiem kādā telpā , kur bija arī rotējošs karuselis ar elektrostrāvas impulsiem , mikrofoniem un kamerām. Es griezos tajā, sajutu strāvu, bet nekliedzu, jo iepriekš jau citi stāstīja, ka sajutīšu. citi no jaunajām studentēm gaN bija mazliet bļāvušas.
u_l_d_i_s
2014-01-04
7. janv. Zvaigznes dienas nosl. Restes policija, kriminaalpolicija restes pagrabaa pie kaut kaada lifta kuram lagaa durvis neveeraas
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi