Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Nauda sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

zelta - laime un bagātība, labklājība, uzticīga mīlestība, mantojums, arfgods, ari rūpes un raizes
sudraba- prieks, laime, peļņa, laba dzīve, ari nepatik¬šanas, veltīgas rūpes, negaidīti izdevumi, asaras, ari slimība
sīka- nepatikšanas, ķildas
papīra - nepatīkamas ziņas vai vēstule,
arī vilšanās, ari laba veiksme
viltota- pazaudēt mantojumu, ari piedzīvot vilšanos
sapelējusi -nelaime
daudz- negaidīta bagātība
naudu mainīt- liels laimests loterijā
naudu taupīt- bagātība un komforts
naudu skaitīt- piepildīsies cerības, necerēti ienākumi, uzlabot materiālo stāvokli, ari nepatikšanas
naudu laimēt- nabadzība, dažiem - atriebties saviem ienaid¬niekiem
naudu paspēlēt -kauns
naudu aizdot- nemiers un rūpes
naudu aizņemties- piedzīvot nepatikšanas
naudu zagt- nonākt briesmās, ari strīds, ari nonākt cietumā
naudu atrast - prieks, laimīgas pārmaiņas, laime spēlē vai laimests loterijā, laimīgs ceļojums
naudu atgūt- prieki mainīsies ar bēdām
naudu dabūt- lieli izdevumi, rūpes, dažiem - kāds negaidīts mantojums
naudu izdot - atsvabināties no raizēm, tikt pie peļņas, negaidītas bagātības, ari panākumi darīšanās, art kāda neveiksme, izdevumi
naudu pazaudēt- trūkums, nepatikšanas darbā, tieksme uz izšķērdēšanu
sk. arī Maiss.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-05-24
Redzēju sapņī krāpnieku šarlatānu, un tas gribēja lai savu lielo naudu noglabāju viņa kastītē blakus pāris citām lietām, viņš teica ka tikai tādējādi manta , kas ielikta kopā ar naudu , vairosies,. Sapnī bija arī saplīsis plaukts, saplīsuši stikli manam dārgakmeņu skapim. Gribēju tos pārlikt nesaplēstajā, bet lausku un šķēpeļu bija tik daudz, Un tad vēl tā nokaltusī zāle.
espati70
2017-12-11
Iedevu spozas monetas-naudu mirusham viiram...
u_l_d_i_s
2017-09-06
Braucu kaut kur uz Balvu pilsētu, bet tā nebija Balvu pilsēta, jo braucu caur Smilteni. Tā bija nepazīstama pilsēta, kurai bija jāiet cauri, lai tiktu līdz mežam, kurā taisījos lasīt sēnes. Ar flomāsteru uz pieturas atzīmēju cik metrus esu pagājis pa kreisi , lai atpakaļceļu atrastu. Jo pilsētā biju pirmo reizi. Mežs bija dīvains. Tas bija kā milzīgs angārs, kurā auga koki, g.k. skujkoki, sēnes bija, bet bija daudz griestu sēņu un daudz sēņotāju. Neskatoties uz to es centos iet pa vietām, kur tie nebija vēl nogājuši un sūnās atradu daudz mazu beku. Bija arī dzeltenie poģi. Vēl tai pilsētā man ar fleksi bija jāsalabo ūdensvads kādā dzīvoklī uz kuru tā arī nepaspēju, jo man bija jātiek 17:00 atpakaļ uz autobusu un uz māju. Nezināmā vietā bija Velta T. kādā piekrautā telpā, un es visu laiku uztraucos par laiku, jo pulksteņi rādīja dažādi un man bija jāpaspēj uz autobusu. 2.daļa. nākotne. kādā nezināmā telpā, kurā kursēja 46 autobuss, gar malu atradās darba galdi pie kuriem bija strādājusi mana mamma un tad sēdēja kāda viņas kolēģe, tālāk telpā bija izvietots veikals, kur tirgoja caurspīdīgus TV, tādu realitātē nav, un es strādāju citā nodaļā tur pat, kas tirgojās ar elektroinstalācijas aprīkojumu un modernajiem skaitītājiem, MVTT vadība man nebija zvanījusi vairākus mēnešus un es bažījos, ka tikai viņiem nav kāds sazvērestības plāns pret mani. 3.daļa.Raivis F.lūdza, lai aizdodu viņam 160eiro, apmaiņā pret ko viņš atļāva sevi nobučot. 4.daļa.Biju kādā datorklasē, kur bija man neparasti maza tastatūra, un uz grīdas kas izliets,pretējā pusē apsēdās S.Zosāre, es žogojos ieraugot viņu un pasniedzēja bija tāpēc dusmīga uz mani.
u_l_d_i_s
2017-09-02
Biju invalīdu ratiņos, kaut gan zināju, ka varu staigāt. Pabraucu kādu gabalu un apstājos pie kāda veikala. Kāda skaudīga tante pārmeta man, ka es te jau 86 reizi braukājot,palīdzību lūgdamies. Es piecēlos uz savām kājām un protams varēju ātri paiet.2.d. Braucu ļoti pilnā trolejbusā, un redzēju, ka aizmugures rindas stūrī sēž kāds skaistulis, pajauns čalis, kurš komunicēja ar otru. Viņi kāpa ārā inženieru ielā un es knapi arī tur izkāpu, jo cilvēku vija daudz un te atkal kāda pretīga tante, kas neievēro citu intereses izkļūt no transporta. Viņu ar kājām sabradāju uz asfalta līdz tā izgaisa. Izkāpušais čalis šortos iegāja kādā mājā, kura realitātē tur neeksistē, un tur bija klavieresRīga. Es atceros, ka sāku tās spēlēt mazliet. un tad ar vecotēvu manu bija ledusskapis, kurā es glabāju naudu, bet viņš neuzmanības dēļ tur visu bija salicis pa savam, daļu kaut kur pazaudējis, par ko dusmojos un teicu, ka vispār nekad nav man kapeiku iedevis, kas atbilst arī realitātei dzīvē, 3.d. Nezināmā vietā liku dažādas eglīšu spuldzīšu virtenes uz zemes, kur tās bija paredzēts pārliet ar asfaltu, caurspīdīgu asfaltu!. Tas bija nezināmā vietā un ēka, pie kuras tas notika bija kāda Dome. 4.d.Biju uzdāvinājis latviešu valodas skolotājai Raiņa vak.maiņu vid. kaut kādu tuneru ar pastiprinātāju kurš bija ieslēgts kādā klasē ar pakāpienveida grīdu. Citiem tas nepatika un tie centās to tuneru izslēgt. Ēriks Seļivānovs tur bija atstājis savas apakšbikses, kuras nezin kāpēc man vajadzēja savākt.
u_l_d_i_s
2017-01-30
biju pludmalē, kur atradās kāda milzīga ovālas formas skola vai kosmosa kuģis nolaidies. TUr man vajadzēja tāpat kā vakar piedalīties uz kāda spārna spēlēt bumbu komaandas spēlē. Zeķes bija slapjas un es negribēju tās vilkt. Velta spieda spēlēt, bet viņas meita Zane teica, ka nemaksāšot tos 10 eiro, ja nepiedalīšos spēlē, bet es atteicu un nepiedalījos. TEicu, ka man tie 10 eiro neko nemaina. saģērbos sporta tērpā dzelteni balti pelēki melnā un krāsainās botās un vēroju spēli no augšas. Tad kādā istabā kāds uzsēdās matētiem akvāriju stikliem, kuri saplīsa. no dusmām izmetu vēl arī citas dažās lietas, ne tikai tos tonētos stiklus.
u_l_d_i_s
2016-04-23
Sapnis 23. aprīlī, epizodes savstarpēji nesaistītas. Sapņa pirmajā daļā sabuntojos pret pastāvošo iekārtu, dedzināju un lauzu skapjus galdus, kas piederēja universitātei, durvis gan pārtaisīju un uzdevu kā savas, ieliku tās tādā vietā, kur tās ved it kā uz nekurieni, kur tām nav funkcijas. Čips un Deils no vāverēniem mutējās un dators nogļukoja izlaišot konfektes to izskatā, - tālāk sapnī AIna Marija Dreimane vadīja tramvaju un gandrīz plika apgūlās uz sliedēm sauļoties, - Pēdējā sapņa daļā biju kādā ar piekaramo atslēgu aizslēgtā iekšpagalmā, kur bija divi lieli akmens cilvēki sfinksas važās iekalti, taču tie atdzīvojās, kad saules stari tomēr dienvidū apspīdēja viņu galvas, tie runāja par naudu un par to , ka kā tas varēja gadīties, ka iekšpagalmam priekšā atslēga un Riekstiņš resnais ir beigts. iekšpagalmā uz kādas skapjaugšas atradu 2000,- eiro, bet draugi Aivars Ozoliņš un Kārlis Krauklis man iedeva vēl 20 40 un 20, kas pārvērtās par 200 400 un 200 un nu kopā bija 3000. Tad kādā pagalmā laukos Andrejs Piekalns ar šļūteni periodiski veda mazgāt savu balto zosi vai gulbi. Bet Tv šovā piedalīties vajadzēja izejot noliecoties caur kādu izeju un vajadzēja justies kā no jauna piedzimušam jo tā bija burvju ieeja, bet es atšķirībā no pārējiem nejutos tā kā vajadzēja justies.,
u_l_d_i_s
2016-03-12
Vispirms biju k´ad´a nezina´m´a viet´a, kur tiku salabojis k´adai kundzei tum´su lietussargu, par ko vi´na man iedeva 10 eiro, to noskat´ij´as Dainis Brilovskis. Tad ar sieviet´em brauc´am trolejbus´a, kam aimugur´e bija pienaglota t´ada k´a koka nojume, kur´a bija pie´k´ed´ets mans meln´itis. Kam´er kop´a katrs no brauc´ejiem pirms izk´ap´sanas trolejbus´a skait´ija savu pap´irnaudu, kurai bija d´ivaini nomin´ali (47 eiro) , meln´itis bija baid´ijies visu ce´lu un sapinies ´k´ed´e. Kad izk´apu ´ar´a, tad viena ´kepi´na bija maz´aka, pats no putek´liem k´luvis gai´si pel´eks, ´ipa´si ´kepas.
u_l_d_i_s
2015-11-27
Biju savas mammas dzīvoklī, kur biju kopā ar Sandi Mazuru ieradies. Mammas nebija mājās. Bet viņa bija atstājusi gandrīz visur kur vien var divu eiro monētas it kā man līdzņemšanai. Taču es meklēju kaut kādas savas dienasgaismas lampu armatūras un lampas 30W, bet kādā no tām istabām atradu kaut kādus vadus gultā.
zaga41
2015-09-05
u_l_d_i_s
2015-07-01
Somā man bija dažādas monētas. Arī tādas kvadrātiskas, kādas reāli dzīvē nepastāv. es, dodot naudu mātei un Gatim, kuri to uzstājīgi lūdza, lai pēc tam nozustu, kā paši atzina, vairāk skatījos nevis uz māksliniecisko eirokapeiku noformējumu, bet gan uz to vērtību. Izlasīju vērtīgākās un uzreiz tās noslēpu pie sevis atpakaļ, bet sīknaudu atdevu, viņi bija nemierā ar to. Nav jēgas ieguldīt lietās, ja nav atdeves, ja viņi pazudīs no manas dzīves. Biju svaigi izremontētā telpā, kur viens gals šaurāks, otrs platāks, tāda kā trapece. Bija arī sapnī vas pirms pamošanās, bet es neatceros.
u_l_d_i_s
2015-05-19
Inflācija sapnī. Es ieteicu krāt, māsa - izdot. Nav jēgas krāt. Liels plakans TV uz gaiziņa un lubānu klānu fona ārā brīvā dabā. Mehānisms, kad Valstij Obligāti jāatpērk par kadastrālo vērtību zemes īpašums, ja to nevar pārdot dārgāk.
u_l_d_i_s
2015-05-18
sapnis 20.maija riitaa . Grasījos braukt uz Madonu no Rīgas apkārtnes ar Riteni, taču tomēr beigās sagrabināju kapeikas autgbusam, jo laiks nebija labs... Biju kādā nojumē, un tur iekšā gribēja pie manis ienākt ivars. Teicu, ka arī es neesu ar mieru dzīvot pie manas mammas Rīgā, kaut arī viņam un man būtu katram sava istaba. Ārā bija apmācies. Tad Ivars kaut kur aizgāja No cilvēkiem uzzināju, ka tuvojas kas šausmīgs, kaut kāds viesulis, lai gan to vēl debesīs nevarēja redzēt. Debesīs parādījās negaisa mākoņi, visi bēga no perona stacijā. Beigās paliku tur tikai es, Gunta Gurska, un tad es viņu bildēju visādās pozās un tikai tad es pamanīju pie pamales to nomācošo negaisa viesuļvētru, kura tuvojās. Tā bija vēl par toni tumšāka, nekā iepriekšējie mākoņi... zināju, ka no tās daudzu īpašums cietīs, arī mans... taču es to nesagaidīju... laikam pamodos.
Paula_L
2015-05-11
tikt pie peļņas, bagātības, piepildīsies cerības, nepatīkama vēstule
u_l_d_i_s
2015-04-16
Sapnis 16.aprīļa rītā. Biju Indijā, kur gāju pa kādu ielas labirintu un biju spiests pāri pārkāpt dažādām precēm, kastītēm ar s;iknaudu. Daži cilvēki runāja latviski. Tas te bija jau pierasti un vietējie teica, ka šefam tas patīk, ka daži runā un pat iemācījušies arī vietējie runāt dažus vārdus latviski. tā nu es tur turp atpakaļ staigāju, tikai pats nesapratu, uz kurieni gāju... Bet otrajā daļā biju uz Maskavas ielas apmēram tur, kur tramvaju depo un tur bija Gatis, kurš strādāja pagalmos par sētnieku, bet kad piegāju pie viņa ciemos, tad izrādījās, ka viņš nevis strāāja, bet gan apmeklēja kaut kādu jauno talantu konkursu iesācējiem, kurā piedalījās. Tur bija daudz durvju, taču tās bija aizvērtas. Trešajā daļā biju akrieris un filmējos kādā filmā pie gaiša liela plata loga, taču nebija ieradies Gatis. Viens cita bija ieradies un filmējām kaut kādu ainu, vēlāk biju iegājis kinoteātrī, apakšā ieslīpi uz sienas no projektors projecēja filmu, mamma atnāca, taču viņai izkrita un aizripoja kinoteātra zālē bumbiņna uz ko atbildēju - vot tā, tagad tā jāiet Tev meklēt, bet augšā uz ekrāna projecēja to daļu, ko skatījās visi un viens no skatītājiem, kas bija laikam pazīstams arī ar īpašnieku, pie viņa atradās pults , ar kuras palīdzību varēja ieslēgt zālē lielos prožektorus, ko viņš izdarīja vairākas reizes filmas laikā, it kā lai nesāpētu acis tumsā un būtu vieglāk skatīties.
u_l_d_i_s
2015-04-05
Biju uz kādas ielas, kur bija māja, balkoni man piederēja tādi švaki, mazi, bet otrā galā ēkai ļoti gari balkoni. Taču to stāvu un tos pusi gribēja Egita. Bet man nebija žēl... Un viņa man prasīja, cik man vajag naudas, lai es kaut cik iesāktu remontus nepabeigtajā ēkā, tad teicu, kad 25, bet nebūtu par sliktu arī 30 eiro. Viņa man iedeva divus 13patsmit eirobanknotes (dabā tādu nav), un tas kopā ir 26. Bija arī kāds veikaliņš iebūvēts apkaš gaisa tilta tai zemē izgrebts, tas varēja būs kāds ZOO veikals, bet kad iegāju, tad neko vien citu neredzēju, kā tikai spoguli. Taču skaidri zinu, ka arī citi pirms manis tā pati Egita tur bija iegājusi iekšā.
u_l_d_i_s
2015-03-02
sīka- nepatikšanas, ķildas. Lasīju to ārā no kaut kādām drazām un būvgružiem - eiro monētas uz grīdas.
u_l_d_i_s
2014-11-17
Dec.27.Sapnim atceros tikai pēdējo daļu... Biju nezināmā vietā un kādi pāris cilvēki istabā ienesa čemodānu ar naudu, kuru atvēra un izbēra tur pat uz grīdas, uz kuras sēdējām ar Āriju no SIguldas. Ārijai bija zaļas acis, nevis tādas kā īstenībā. Tā bija kādu bērnu rotaļu istaba, kur bērni rotaļājās, jo sēdējām uz paklāja. Pēctam ārija kaut kur izgaisa un paliku ar tiem bērniem viens. Viņi sāka klausīties mūziku tā paskaļi lielā mūzikas centrā, laikam jau man kļauva gralaicīgi un tāpēc piegāju pie loga. Ārā bija vasara, iepretīm pāri ielai bija liels kiosks, un uz tā jumta bija sakrautas bērnu rotaļlietas, betuts un vēl kāds slidkalniņš, uz paša jumta noklāts deķis. Lejā gar māju gāja tramvaja sliedes, Kad nāca tramvajs, es izlēcu uz tramvaja jumta, kur arī bija tāds kā rotaļu laukums iekārtots, ar visādām lentēm un piepūšamiem atribūtiem krāsainiem, bet kad tramvajs strauji griezās pa kreisi un uz leju no kalna, sajutu kņudoņu vēderā un diemžēl tās lentes, kuras bija mūs abus ar bijušo klasesbiedru Māri turēja, vairs nespēja noturēt, jo tas tramvajs pārāk strauji tai momentā krita lejā no kalna un mēs abi iesaucāmies EU . es patiešām iesaucos eu" To dzirdēja arī Lauris un es pamodos.
u_l_d_i_s
2014-08-25
26.augusta rītā sapņa pirmajā daļā biju kādā lielā slimnīcā , milzīgā stiklotā dzemdību namā. Sākumā biju kādā veikaliņā tur , un aizdevu pārdevējai 30 monētas santīmus vai eiro. Tur bija arī Sandis Dedzens un viņa māte ar vienu no viņa māsas bērniem. Es biju pirmajā stāvā, kaut kur sētas pusē, taču viņi - pagrabā. viņus redzēju caur lelu 4x5metru bedri, lķu atveri grīdā (tā kā garāžāi, kurai noņemti dēļi kad labo auto.) viņiem lejā nosviedu kādas 4 vai 5 slotas zaru slotas, lai tās apmaina, jo redzēju, ka vecajām zari nodiluši. Tad gāju ārā (braucu ārā ar velosipēdu) pa galvenajā m stiklotajām durvīm atskatoties, vai šie arī nāks. Vēl brīdi gaidīju ārā, bet no Sanda ne vēsts. Laikam būs devušies ārā pa citu izeju. Otra daļa - Lauku māja, nelielā pakalnā, kurā ierados, taču uzzināju, ka tā ir kopīpašums - divdzīvokļu māja. Tai apkārt bija zeme un no nelielā lēzenā pakalna varēja redzēt horizontu. Māja bija no koka un atceros koka slieksni. Tad biju kaut kādā autobusā, kurš nebrauca, bet bija apstājies. Teicu, ka tālāk nemacīšos, jo man neinteresē pētniecība. Un visbeidzot redzēju izkaltušu zāli vietās, kur to sausuma periodā vasarā neaplaistīju un biju iesējis. Zāle attiecīgās vietās nebija uzdīgusi, tur vairāk nezāles. Gāju lejā no kalna jo tur biju to sasējis. Atceros, ka sausākās vietas centos apliet, čurājot, taču tas maz ko deva. Zeme bija no sausuma saplaisājusi. Kad tiku līdz lejai, tur biju šķūnis, kurā bija iejkārta virve, un es redzēju sevi - šūpojos virvē.
selena92
2013-11-15
Papīra nauda, kuru atradu.
u_l_d_i_s
2013-07-05
naudu izdot - atsvabināties no raizēm, tikt pie peļņas, negaidītas bagātības, ari panākumi darīšanās, art kāda neveiksme, izdevumi , taču es to negribēju izdot... šonakt , 5.jūlija naktī sapņoju, ka esmu kādā pilsētā un man ir trīs kaut kādas veterinārās kontroles grāmatiņas dārzeņiem bija zaļa, piienam dzeltena un gaļai sarkana ar folija vāku. Atceros, ka baigi negribēju izdot naudu par tām. Pilsētā biju studentu gados, , braucu ar Vitu, Žeņu un laikam Dignu autobusāa, taču nāca kontrole un man nebija tas vairākbraucienu etalons, kā rezultātā, paspēju vien pateikt ka lai paķer manas somu ar maisi´;nu un ienes auditorijā, ka es nokavēšos nedaudz. Taču man izkāpjot no autobusa, atklājās, ka esmu atsviests par pakāpi atpakaļ", jo autiņš meta it kā līkumu un tikai tad apgriezās un turpinātu ceļu uz to pusi kur man vajadzēja, izkāpu, bet "akazolsja ja" pie centrālās stacijas. Vālāk kaut kādā klasē kura sākumā bija tukša mēģināju skatīties kaut kādus video caur internetu, tie negāja, jo slikti strādāja nets. Pēc kādas stundas varbūt kad vienkārši biju sēdējis tai vietā un darījis arī ko citu ne tikai pie tā datora, man atnāca kaimiņiene Marta un pateica ka jāmaksā ir par divām stundām 2. lati un 15 santīmi. Taču, ja es pirkšot kasti alus (12 gb) viņas veikalā, tad došot lielu atlaidi. Es vēl pie sevis padomāju kam man 12gabali 500ml aliņi, ja es tāpat īpaši neesu nekāds alus cienītājs... Teicu ka internets nav strādājis un ka nevēlos maksāt. Kaut kād uzreiz pēc tam kādi sīkie sanāca klasē un sāka uzbāsties un "līst iekšā" manos datora atvērtajos dokumentos. Vienu no viņiem atgaiņājot es drusku pat iepļaukāju, lai nelūr no priekšējā sola ekrānā, pat skolotāja par to aizrādīja, , labi , es atvainojos un teicu, ka konflikts ir noregulēts.
ruika
2012-08-04
vitauska
2011-02-02
Jubilejas lata monētu ar krupīti,kuru dēls uzdāvināja savai māsai (manai meitai),es paņēmu no galda,kur tā bija nolikta un mēģināju iebāzt krājkases atvērumā,bet tā bija tik liela ,ka iestrēga.Es to nevarēju vairs ne iestumt krājkasē ,ne izvilkt ārā.Pamodos nokaunējusies,ka mēģināju operēt ar meitai piederošo monētu.
sipolsarnis1
2010-11-06
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi