Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mironis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

laika maiņa, negaidītas briesmas, slimība, vilšanās,
arī izsargāties no nelaimes vai ilgs mūžs, kāzas, miers
mironi mazgāt- nomaksāt parādus
mironi ģērbt- slimība
mironi iezārkot- pēc bēdām būs prieki
zārkā - pēkšņas bailes, nemiers, slimība,
arī nāve,
arī prieks vai miers
mājās- slikts laiks
nepatikšanas,
arī kāzas
ar bālu seju- kāds tuvinieks mirs
melnās drānās- grūtības darīšanās,
arī tuva drauga nāve
mironi uz kapiem vest- laika maiņa
mironi nest- nāve
mironi kapā guldīt- dabūt bagātu vīru (sievu)
no tā atvadīties- iesākt jaunu, labāku dzīvi
mironi aprakt- aprakt nelaimi, bēdas beigsies,
arī laika maiņa, viegla slimība
mironi atdzīvojamies redzēt- atgriezīsies zudušais, ari veca mīlestība
mostas- laika maiņa vai atkārtosies kāda veca bēda
uzceļas- visas cerības piepildīsies
uzceļas un dzenas pakaļ- liels aukstums
sveicina - slimība
atnāk mājās un prasa kaut ko iedot, ja iedod - pašam jāmirst vai kāds no mājiniekiem mirs
atnāk mājās un prasa kaut ko iedot, ja nedod- viss labi beigsies
ienāk mājās un paņem kaut ko ar varu- kāds nomirs
atnāk un nolauž kokam zaru - gaidāmas bēres
atnāk un prasa ēst- kāds nomirs
tam dot ēst- jāmirst kādam tuviniekam
ar mironi kopā ēst- iegūt bagātību
ar mironi runāt- slikts laiks, dažiem - negaidīta laime
mironi skūpstīt- slimība, dažiem - ātra slimība ar nāvi
atnāk kādam pakaļ un ved līdzi - drīz jāmirst
atnāk un aicina līdzi- jāmirst
tam līdzi iet- jāmirst
tam līdzi braukt- jāmirst
tam līdzi neaizbraukt- nebūs jāmirst
no tā ko ņemt- dzīves pārmaiņa, vēlēšanās piepildīsies,
arī veselība,
arī saņēmējam jāmirst
mironi izrakt- laika maiņa, nokļūt lielās briesmās, raizes,
arī neveiksme, dažiem - veselība un ilgs mūžs
par mironi būt- stipra veselība, ilgs un laimīgs mūžs, piedzīvot lielu vecumu, dažiem - nelaime, bēdas, posts
sk. ari Nomiris cilvēks.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2014-12-01
Sapnis no 20 uz 21. decembri. 2014. uz grīdas rindā bija saliktas 3 nestuves. tur gulēja ivara mamma, irēna pavidu un Kravalis. Bet viņi nebija miruši, sarunājās filmēšanas pārtraukumā. Atceros, ka beigās Ivara mma izrādījās gluži dzīva un Ivars, kad bija atnāca nevarēja viņu atrast starp mirušajiem. VIņa bija tur starp gaiteņu labirintiem nedaudz tālāk uz kādas gultas. Kopā ar Imantu Kazušu ar riteņiem braukājāmies kādā nezināmā pilsētā, kādiem nezināmiem garāmgājējiem atteicu, ka ritenis pa nakti bija stāvējis tirgus laukumā, nepieslēgts, jo tie bija izrādījuši interesi par manu velosipēdu. Tālāk biju uz perona un gaidīju vilcienu. Kāds pamācīja, ka plastmasas iešļūcamās čības, kuras ir baltas, vajag mazgāt regulāri un tās tik tiešām bija izmazgātas baltas. Biju ar kaut kādu savu adoptēto meitiņu , kura runāja angliski un saprata arī latviski, uz kāda perona, gaidījām vilcienu. Ikāpām tajā. VIņai bija bērnu nevosipēds mazs, man bija arī kādas pakas. VIlcienā konstatējām, ka esam taču aizmirsuši nopirkt biļetes apzināti - vai neapzināti - bet ienāca kontrole vagonā no abiem galiem. Mums trāpījās Ingūna Sudraba. Otru pusi kontrolēja Laimdota Straujuma. Ingūnai Sudrabai teicu, ka mums jāpaspēj vēl izkāpt un meitiņa jau gaidīja mani pie tambura. Parādīju biļeti, bet citu, ka vakar esmu samaksājis par ļoti dārgu braucienu no Jūrmalas. VIņa teica, , ka tāpēc vien sodu nelikšot, jo redz, ka vakar esmu tik dārgu biļeti pircis. Un teicu, ka adoptētai meitiņai biļeti vēl nevajagot. Pārmiju dažus vārdus arī ar Laimdotu Straujumu, viņa mani atceroties. Tad meitiņa kaut kur bija izkāpusi(acīmreot nobijusies no kontrolierēm), bet es braucu tālāk. līdz kurienei tiku nezinu, bet iebraucu kaut kur ziemā. Ziemā devos uz kaut kādu dzīvokli nezināmā vietā, kur iekāpu pa zariem un balkoniem un balkona logu. Atnesu tur 4 vafeļu saldējumus, jo tur bija 4 cilvēki.
u_l_d_i_s
2014-10-04
Nakts vidū uz 4. oktobri sākumā redzēju kaut kādu izgaismotu burinieku kādā nezināmā jūras līcī, kuram blakus stāvēja kāds mazāks kuģis, redzēju to vakarā, jo debesis, jau bija sākušas satumst. Kuģis atradās kādu puskilometru no krasta. Savukārt man bija jāpaspēj uz to, taču es un kāds mans draugs maldījāmies pa kaut kādu pili, kura bija "komplektā ar šo te burinieku" un arī no ārpuses izgaismota, bet iekšā ne īpaši. Tajā bija ļitu daudz istabu, gājām tām cauri. Tur arī bija nomiruši jauni cilvēki - puiši. Kaut kādā ziņā atceros, ka pirmais, kuru atradu bija aizgriezies uz dīvāna un pirmais ko pacēlu, bija viņa roka. Apakšdelms bija pārklāts ar biezu apmatojumu, tad jau man bija skaidrs, ka tas ir puisis, tad paqgriezu seju un tas apstiprinājās. Vēlāk atrastie atdzīvojās. Jā un atceros, ka telefona sakari man ar kuģi bija pārtrūkuši, un es cerēju, ka viņi man ieradīsies pakaļ, jo viņiem vajadzēja zināt, ka es te esmu. Otrajā sapņa daļā - Lieli āboli ābelē, kaut arī to nebija daudz... Bet ļoti lieli, skaisti iesārti. Daļa no tiem bija sakrituši uz šīfera jumta šķūnītim. Kāds zēns, kas tur bija uzlīdis - oalūdzu, lai pasviež tos man lēnām zālītē , lejā, lai tie nesadauzās pārāk. Tā viņā arī izdarīja, tikai ar dažiem centās man trāpīt. Tad to pašu ābeli ar āboliem redzēju Rīgā ļoti urbanizētā vietā (starp Vecrīgas mājām) , lielā piesārņojumā, taču tai bija aizlauzti zari un vairs negatavojās āboli.
lion007
2014-09-02
Es pagajusonakt sapnoju par savu miruso vecmaminju . Es sapni ar vinu runaju par telefonu. bija Jaunais gad ka jau vienmer laukjos to svinejam. Mans bralis aizbrauca pie vecomammas uz Valmieru. Es vinam zvaniju un pacela klausuli vecomamma un teica ka davanas aizmetusi projām jo tajas ir negativa energija.:D P.S Mana vecomamma nesen nomira un es domaju ka viņa caur sapni gribeja atvadities.
u_l_d_i_s
2014-07-24
mana tēva mamma vecmāmiņa bija veca , teica, ka ilgi nedzīvos, un viņai ēdamistabā palika slikti, viņa sastinga, es atceros, ka es skrēju ārā pazvanīt ātrajiem, ka cilvēks bez samaņas, savukārt vēl divi radi palika viņu glābt iekšā, kratīja, bet nezinu vai elpināja. Ārā dubļi, kaut kādds slapjš laiks, tumšs rudens vai pavasara vakars, debesis tumšas, dega Nātrija spuldzes uz ielas. Ātros es sazvanīju, atceros, kā runāju lau brauc uz Mellužiem starp Asariem,ka cilveks bez samaņas, Bērzu iela 5. Teicu, ka tā ir maza iela.
u_l_d_i_s
2014-06-30
diezgan reāls sapnis likās. Bija laikam kaut kāds kara laiks un pāri dubļainai ielai , mājai kurā dzīvojām, pāri ielai atradās kāda lazarete vai slimnīca. No turienes redzēju, kā oranži sārtos maisos izved mirušos. Tie rati bija lieli, ļoti lieli, kuri nogriežās un aizbrauca pa dubļaino ielu kalnā . Varbūt tas ir kaut kā saistīts ar notikumiem Ukrainā (tas mans sapnis). Vecais tēvs mira, vēl nebija miris, kārtoju un mazgāttaisījos drēbes, līdz atradu viņam kabatā (viņš gulēja uz gultas) naudu zeķē. viņa bija slapja, laikam nekad nebija sķīries no tās zeķes... noliku visu turpat uz krēsla, blakus viņa gultai, no blakus istabas tad redzu - šis piecēlies un pārbauda naudu zeķē. Pārskaitīt nav spējīgs. tad epizodē kopā ar mammu gājām gar manis pilsētā ierīkotajiem apstādījumiem, kas krāšņi ziedēja (puķes)
svetajuksa
2013-11-03
Redzēju tēvu...pirms 9 gadiem viņš nomira ,bet sapņos redzu diezgan bieži.šajā sapnī kā vienmēr redzēju ,ka biju laimīga,mīļoju viņu...un pēkšņi es atrodos morgā redzu daudz līķus,darbinieki samaļ līķus un meklēju tēvu ,bet nevaru atrast.
sema27
2013-10-04
Redēju sapnī savu bijušo draugu kurš tagad ir miris.Esmu ar viņu kopā, smaidīga, laimīga.Sēžu vannā ar nedaidz ūdens, esmu gērbusies halātā, pērk man drēbes, grib no manis bērnu, laik kaut kas paliek no viņa par piemiņu.Teica man 11 datumā!
opis1188
2012-10-23
Biju ciemos pie vecmammas... ar draugu! Un viņa 95 gados iskatijās pēc 50 gadīgas!!
agnesekrastina
2012-08-08
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi