Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mati sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

mīksti, skaisti sasukāti- laime, bagātība, veiksme
gari- laime un labklājība, bagātība, saistīta ar rūpēm
gari, nekopti- bēdas un raizes
reti, izkrituši- nepastāvīga laime, trūkums
bizē- sk. Bize
īsi- zaudējumi un nepatikšanas
biezi- prieks un bagātība
lokaini- nelaimīga mīlestība
blondi- labsirdība, ari satikšanās ar kādu mierīgu cilvēku, sirdsmiers
brūni - draudzība ar kādu apdāvinātu straujas dabas cilvēku
melni- pārsteigums mīlestībā
sirmi- rūpes un raizes
sarkani- atmaskot kādu blēdību, anlišķība
tos ieeļļot- labklājība
tos ķemmēt gludus- peļņa,
arī vēstule vai uzticams draugs
tos ķemmēt sajukušus- sliktas ziņas
tos garus ķemmēt- tāls ceļš,
arī strīds
tos pīt- jauni draugi,
arī- sievietēm - laba zīme, vīriešiem - sarežģījumi naudas lietās
tos plēst- būs kaut kas jānožēlo
tos lakot- priecīgas ziņas
matu nodzīt- bēdas, neveiksmes
tos nodzen frizieris- laba zīme tiem, kas nēsā īsus matus, pārējiem - zaudējumi
tos krāsot- iedomība
tos mazgāt- nemiers.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-05-02
Sandis mazurs 9. maijs. cietumā matus griezt, pēc griešanas vēl garāki palika un nepatika.
u_l_d_i_s
2015-09-27
Spēlēju dambreti un bija jauni noteikumi, ka spēles laikā uzrodas jauna "armija", kuru novieto spēles laukumā pa diognāli. Lauris krāsoja matus sarkanus, jo dalīja kaut kādas krelles un gan man gan viņam un man tās bija gaiši zilas , viņam gan krekls gan izdalītās bija sarkanas - bija kaut kas vajadzīgs, lai saskanētu.
u_l_d_i_s
2015-09-01
Sapnī biju kopā ar draugiem, kuri bužināja manus matus, kasīja uz augšu. Par to mazliet biju ērcīgs. Un Jolanta R. Mana pasniedzēja rādīja kaut kādā mājaslapā, kuru nepaspēju piefiksēt, smieklīgus video, kur čali plūcas. Atceros, ka man domātos saldējumus apēda citi, bet kad savukārt viņi ēda savus, tad lūdzu , lai atstāj man drusku, taču vai atstāja vai nē, to neatceros. Solīts makā nekrīt.
u_l_d_i_s
2014-12-06
Sapnis naktī uz 14.dec.2014. vispirms es biju kādas lielas skolas vestibilā (tas varēja būt Aviācijas Instutūts) tur pie izejas netālu no pieturas vestibilā stāvēja guļus vitrīna, kurā bija ievietoti materiāli par skolu un mēs ar Ivaru pamanījām, ka tur vienā lapelē ir baigias humors, smējāmies par to. Daudzi citi staigāja garām un neko neredzēja. Tad kaut kur pie monitora ekrāna pamanīju, ka Ivars salicis sev albūmā jaunas bides , kur viņš ir nofotogrāfēts vingrošanas nodarbībā. ES kaut kādā bezsakarā biju izmazgājis matus un nezin kāpēc smērēju tos ar krāsainajiem vaska krītiņiem - zilu un melnu. Atceros, ka man kaut kur bija jāiet uz tikšanos ar lielāku sabiedrības daļu. Atceros, ka biju klasē. Tur bija ienākusi Sieciņa un nosēdusies man blakām kā otra skolotāja. Teica, lai iedodot kādas no savām 100 botām. Teicu, ka nedošu, jo ir negatīva pieredze, viens paņem, aizbrauc uz Rīgu vai vēl kurieni un pēc tam tikai dabū rokā... Kaut ko arī sieciņai acīs pateicu itin labi, to gan atceros. VIņa nekļuva dusmīga , bet ir laba diplomāte. Viņa uz to atbildēja mierīgi un konflikts neturpinājās. Tas nogludinājās nesācies. SApņa beigās es demonstrēju kaut kādu interesantu lodi., kas mainīja formu un ar to varēja iet pastaigāties kā ar savu sunīti. Atceros, ka vienu es biju jau aizrunājis un tā atradas uz ielas, sākumā ar to bijām nogājuši lejā, tad kāpām kalnā, taču tā negribēja kāpt, vārtījās turp atpakaļ kaut kādā puķu dobē, lejā pie tilta sākuma.
u_l_d_i_s
2014-05-27
kaut kādā spēļu zālē Kārlis teica lai aizveru acis. tad uzpūta man uz rokas uz rokas apašdelma kaut kādu šķidrumu laikam odekolonu un aizdedzināja. Spirts ātri sadega. Man tas nepatika, jo sadega arī mati uz rokas, gribēju par šādu ļaunu joku iesist kārlim pa seju, bet sapnī tas neizdevās. Dzelzceļa sliedes un elektrības vads. Man laicīgi vajadzēja saritināt ( novākt ) vadu no sliedēm, kamēr vilciens nav atbraucis aiz līkuma.
Luflijs
2014-05-20
kerola1970
2014-01-07
Sveiki!Velos uzzinat ko varetu nozimet mans sapnis?Ljoti reti sapnoju,un lielaako ties neatceros ko...Bet sis bij kautkas briesmiigs!Edu pupas vai zirnus putraa un zvejoju ara matu kuskus...paldies
jolanta_ni
2013-10-18
banga50
2012-05-05
difenbahija
2012-03-02
kāds aiztiek man garus matus
cepis0303
2011-08-06
Sveiki visiem. Velos ko uzinat par sanu sapni. Sonakt redzeju kad pats sev no galvas rauju matus ara lieliem kuskiem. Vis sapni skas ta kad pie manis atnaca draugi,, bet vini apsedas kadus simts metrus no manas majas un gaidija mani tur. Es domaju kad man vini japaciena ar kafiju un konfektem un lai to visu sagatavotu man pagaja loti ilgs laiks . un kad beidzot to visu piju salicis uz paplates ta devos pie viniem. Taja bridi pieliku roku sev pie galvas pakausa un sajutu kad visi mati ir loti loti pukaini. tad iekeros lai bisku parautu un pec tam ieraudziju kad man roka vesels kuskis ar matiem.Kamer nemos ar matiem par to laiku ari draugi jau aizgajusi. Varbut kads varetu dalities pieredze un pateikt ko tas varetu nozimet. Paldies jau ieprieks...
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi