Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Mašīna sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

sākt jaunu dzīvi

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-02-26
7.marts. Biju kaut kur Rīgas jūrmalā, pludmalē, redzēju jahtas, burātājus, kuri pārvietojās ļoti ātri. bija arī kritušas buras, kuras ar bēguma viļņiem vilka iekšā ūdenī. Vienai no burām bija nevis dēlis bet mašīnas imitācija. Tad es atceros, ka pludmalē gribēju novietot siltumnīcu, meklēju tai aizsargātāku vietu to pārvietojot. Tad biju kādā vecā mājā pie kādas tantes, kurai zem lūpas bija ļaundabīgs audzējs un viņa bija atstājusi vēstījumu krievu valodā kuru žeņai lūdzu pareizāk iztulkot. Tā tante savā lauku mājā bez mēslojumiem bija izaudzējusi ļoti lielus tomātus un viens bija sagriezts, es paņēmu šķēli un ēdu.
u_l_d_i_s
2017-04-13
Sapnī man piederēja smagā automašīna ar kuzovu. Mācījos to vadīt un atceros kā lēnām braucu, izbraucot pagriezienus. Pie kaut kādiem diviem ceļiem Strenču slimnīcas teritorijā bija jāber keramzīta maisi un uz tā virsū asfalts. Bija arī slēdzami vārti un noliktavas ēka, kas slīga tumsā. Kādā ielā bija salikti kaktusi paletē, bet tie bija iebojāti mīksti, kad tos ņēmu. (sapuvuši)
u_l_d_i_s
2016-05-11
pirku dzeltenu kavrioletu, pārbaudīju pat tajā vai tam iet orģinālais kasešu atskaņotājs, tas bija lietots, pirku auto autoplacī, braukt gandrīz nemācēju, asfalta tur nebija, dubļi.
kaktuss9x
2016-01-24
u_l_d_i_s
2015-01-04
sapnis naktī no 3. uz 4. janvāri. BIju kādā nezināmā vietā ne VIdzemē, drīzāk kaut kur Kurzemē vai pat Kolkā. un visi sapņa notikumi norisinājās tur. Atradu augu sēklas, kuras nebija sasētas un atradās papīra iepakojumā, kur tās pats biju ielicis, kad vēl mācijos LU BIoloģijas fakultātē. Skatījos kastītē zem gaismām - bet neviena no tām nedīga... Tad ieraudzīju ārā rindā sastādītas jauno studentu samtenes. Tās bija netipiskas - tās bija 2.50-3.50 metrus garas, taču nevis kā krūms, bet kā kompakts stabs. šādi stabi tad arī bija sastādīti gar ceļu. Atceros, ka centos ievākt no tām sēklas, no pārziedējušiem ziediem, taču sēklas bira lejā. Tad biju kādā telpā , ēdnīcā, kur zēle bija veidota īpaši - lielākā daļa lejā galdiņi, bet vairāki milzīgi kalni, kurus ieskāva žogs un ur iegāju arī es un uzkāpu pašā virsotnē paēst nopirkto paplātes ēdienu . Atceros , ka tur bija tikai daži cilvēki. Zemi no turienes varēja redzēt tāpat kā no izplatījuma, domāju, ka esmu Everestā. tad biju kādā pažobelē, kur ka´di draugi aicināja ieraut kādu glāzīti kaut kādu smalku dzērienu, atceros, ka es pāris mutes iedzēru, taču nepiedzēros. BIju arī kādā pažobelē , kur bija sakrāmēti visādi atskaņotāji un citāda tehnika... Strādnieki taisīja remontu ar maniem instrumentiem, par ko nebiju visai priecīga, jo kalts bija salocīts tā, ka to pat ar āmuru vairs nevarēja iztaisnot un tā gals bija jau notrīts tā, ka tas vairs bija tikai kādi 8 cm nevis 20cm garumā kā jaunam. Sadusmojos par to vai ko citu.. Sapņa beigas pirms pamošanās bija vistrakākās. Atceros , ka vajadzēja pāriet ceļu , bet tur visu laiku braukāja tās strādnieku mašīnas. būtiska iezīme gan smagajām gan vieglajām visā sapņa garumā bija tā, ka viena luktura vietā tām bija priekšā tādas kā ventilātora restes kā no ASV , 50. jiem gadiem. Es kaut kur aizķēros un pakritu uz asfalts, sākumā mani vieglā mašīna pamanīja un aizbrauca garām un izgrozījās, taču es mammai teicu, pagaidi, gan jau kritušam tak neviens virsū neuzbrauks - kļūdī
u_l_d_i_s
2014-09-26
26.septembrī, no rīta, pl. 5-6 - pirmā sapņa daļa bija interesanta biju viens uz kaut kādas šosejas (asfaltēta ceļa), kur gar malu bija metāla stiepļu žogs. Gan iekšpusē bija melna zeme (uzirdināta, izravēta), gan arī ārpusē kādu metru vai divus no tās. Acīmredzot īpašnieks negribēja, lai viņa īpašumā sāk augt nezāles no citurienes , kas nāca iekšā. Turpat uz ceļmalas, bija asfalta trotuārā ar fleksi izzāģēti taisnstūri - tādas 10-25cm bedrītes apmēram 15cm dziļas, kur iekšā atradās vīr. dz.l. Šausmas - nodomāju, kādam to nogriezuši, bet tad pamanīju tikai otru bedrīti, kas atradās 5 m attālumā. tur ar tas pats. Nezinu no kurienes, bet man kļuva skaidrs, ka tas ir viņa drauga bijušā drauga dz.loceklis. tas viss pie tās sētas, kur ravēja nezāles un ievēroja perfektu tīrību, kārtību, nevis mākslas skaistumu. Zālāja tai sētā nebija, bet ja bija tas nebija sētais, bet kaut kāds... Tā vieta, kur atradās bedrītes, tās bija novietotas vietā , apmēram tā - pēc enerģētikas - ļoti sliktā vietā - žoga stūris tieši iepretim... Otrā sapņa daļā biju kādā nezināmā vietā., mana mamma vadīja mašīnu, tas bija ziemā, jo bija sniegs. braucām starp daudzdzīvokļu mājām un ceļi bija slideni, biņa vēl piedevām sajauca pedāļus un gandrīz iebuksēja viena balkona lodžijā, bet par laimi tikai piebrauca tuvu, bet neiebuksēja. Tad piesēdos pie stūres es, bet es nenovaldīju mašīnu, jo vajadzēja izgriezt strauju līkumu un ceļš apledojis,tad aizmuguri man aizvesa caur mājām - pārejas tunelī visu mašīnu atpakaļgaitā noslīdēju no kalna pa iebrauktajām sliecēm asfaltā lejā, līdz beidzot lejā gandrīz ietriecos kādā transformātora ķieģeļu sienā, bet to neatceros, jo pamodos.
u_l_d_i_s
2014-08-06
Sapnis dīvains šai 27.augusta rītā. Biju kaut kādā kravas mikriņā, kurām bijām sasēdušies kaut kādi nepazīstami cilvēki. Zināju, ka man pēc tam šis mukriņš darba laikā pa dienu būs jāvada. Kaut kāda apstākļa dēļ, mana soma, kurā teici, ka ir 300 eiro ir atstāta uz ceļa un atceros un redzēju, ka tā bŗīža pie stūres esošais šoferis atteicās apstāties, lai to es paņemtu. Viņš teica, ka aizies tai pakaļ ar kājām, kad būsim iegriezušies mājās un mašīna nolikta. Es kļuvu nikns un teicu, ka sūdzēšos par viņa rīcību darba devējam, kas mums kopīgs. Viņš tikai pasmējās par to. Taču tur, kur priekšā bija ķieģeļu siena, straujš pagrieziens pa labi un ceļš veda uz leju, tur viņš ietriecās sienā, jo naicīgi nenobremzēja. Mašīnai nebija daudz kas bojāts, bet tikai kreisais priekšējais lukturis iebuktēts. otrajā sapņa daļā arī redzēju visādus bŗinumus, bija augusta beigas, taču bija uzkritis sniegs kā ziemā. pirmais sniegs. Kāds ar milzīgām kamanām, kur sakrautas visas vasarnīcas iedzīve izvācās no dačām pilsētas virzienā, - savukārt - es - ievācos. Uz ziemu ievācos savā dačā. kā arī atceros, ka kaut kadā vieglā automašīnā braucām no VIdzemes uz Bausku. Beigās mirusī kaimiņiene AIna Butāne nāca uz dārzu ar vārdiem "cik gadus neesmu bijusi"
hardikilze
2014-07-18
sapnī redzu, ka neprotu braukt(pie stūres esmu jau vairākus gadus) raustu strauji stūri no viena ceļa grāvja līdz otram, vīrs tik mierina, lai mierīgāk, lai tik neuztraucoties.un mašīnā aizmugurē sēž vecākais dēls(jaunākā itkā vispār nebūtu..) braucu no sava bijušā puiša mājas, kur viņa māsa bija otrā bērniņa gaidībās, un man pakaļ dziņās bijušā puiša patēvs ar saviem radiem, un visi gribēja mani redzēt, jo ne4bij mani redzējuši jau vairākus gadus,bēgot no viņiem es izlēcu no mašīnas dīķī un tad es sapratu,ka mans gars turpina vadīt mašīnu, bet ķermenis guļ dīķī, es gribēju atgriesties pakaļ savam ķermenim, bet mani dadzina, bijušā puiša patēva māte(viņa ir mirusi jau pāris gadus) taisīja kaut kādu rituālu man priekš laimes lika aizdedzināt divas svecītes, kuras man visu laiku dzisa.ar to arī mans sapnis beidzās.
u_l_d_i_s
2014-05-10
Sapnis 10.maija rītā. Sākumā mana mamma uz kāda nezināma perona gribēja padzerties ūdeni, bet gar peronu tecēja tikai kāds strauts, kurā ūdens nebija pārāk tīrs... Kaut kādus preču vilcienus arī atceros, ka tie pienāca un devās garām, mamma izgāja no nojumes pārāk tuvu tiem preču vagoniem, kur tos pārkrāva un gandrīz viņai uzkrāva uz galvas, mazliet aizķēra... otrajā daļā mēs ar kaut kādām kursabiedrenēm uzmanījām no māj’[am uz skolu devušos sīkos, lai mazinātu noziedzību un nelaimes gadījumu skaitu, tāds projekts. It kā tiem bija jāseko. Kaut kādu onkuli satiku, kurš nepiekrita stikla grīdai tradicionālās grīdas vietā, un kaut kādu onkuli, kurš sarakstījis bijis un noslēdzis uz citu cilvēka vārda kaut kādus līgumus, ka attiecīgās telpas daļās vai istabās nekas nemainīsies taču to neievēroja. Prolēmas sāksies pēc tam. Pēc tam ar smago mašīnu kaut ko izsekojām, mācījos braukt, kautkur līdu, palīdzēju ar daudz ko, spiedu pedāļus un skatījos kā to dara. Mamma bija nopirkusi kaut kādas 4 biļetes uz kaķu izstādi, kuras maksāja vairāk kā 100 euro. Sīkajiem bija kaut kāds kaķis mājās, bet mēs visi saspiesti braucām tās smagās mašīnas kabīnē. Šofera kabīnē,.-
DANNCIS
2014-05-02
u_l_d_i_s
2014-04-05
pirmajā sapņa daļā bija pastrādāts kāds noziegums slepkavība arī dažādu mantu laupīšana, kā iemesls bija dzīvokļu īpašumi. Biju gatavs, ka policija man uzdod jautājumus. Bija daudzdzīvokļu māja kaut kāda neliela, bet tur mitinājās dažādi samērā paveci cilvēki. Atceros, ka bijām grupa, kas tos cilvēkus čakarēja ārā no tiem dzīvokļiem, atceros, ka pie šiem cilvēkiem, kas tur vairs nedzīvoja nāca ciemos citas tantes un prasīja un bija izbrīnītas, ka te vairs tādi nedzīvo. Vēlāk sapnī mums man māsai un mammai bija dīvains šoferītis, kas brauca ar smago mašīnu, kura izmēros gandrīz vārēja izbraukt pa pltajām balkona durvīm. MAŠĪNA bija tāda, ka tā vārēja izlēgt no augstāka stāva nesasitoties un tā arī tas notika vairākkārt. mamma laicīgi gribēja paspēt atvienot kabeli, lai benzīns neuzliesmojot. TOmēr pēdējā lecienā, kad viņš leca ar to no 8.stāva, tad tomēr gan visi vairs negulējām vaļējā kuzovā, bet ātri izlēcām arā. pirms tam centāmies apsegties ar kaut kādām segām, tuvojās līgo vakars. Tad mēs iesēdāmies tai mašīnā, mašīna spēja noturēties uz parastas sētas malas un nobraukt taisni pa to, protams, ka sēta vairāk vai mazāk pēc tā visa bija sabojāta vai saliekta. Sarīkojumā līgo ballē redzēju savu māsu, kura bija atradusi brūtgānu, tādu nevisai atbilstošu savam stāvoklim, manai māsai bija uz sejas neraksturīgi vasaras raibumi. Tad ieraudzīju SEVI no malas. redzēju, ka aizeju dejot tur pat brīvā da´bā kur jau dejoja mana māsa ar to svešinieku. Tas bija dīvaini redzēt sevi no malas, bet manējie zināja, ka es esmu īstais, jo esmu braucis tai trakajā mašīnā jau no paša sākuma un ieradies kopā ar viņiem. Māsai tā arī laikam bija kaut kāda dubultniece no aizspogulijas (spoguļu Valsts) . beigās es ar sevi satikos un solīju to otru nogalināt , ja darīs ko sliktu. SApņa beigās gandrīz sakāvos ar "sevi".
kon4a1
2014-02-17
Dj_Rob
2013-12-09
Viss bija kruta… braucu ar Roll´s Royce Phantom
sliktakarma
2013-09-27
līdz auto izgudrošanai par jaunu dzīvi sapņot nebij iespējams
Iya
2013-02-15
ruika
2012-12-19
krisss28
2012-12-19
Braucu ar Audi TT, bet nesaprotu kadel es visu laiku braucu no vienas vietas uz citu un pat viena vieta ilgi neuzturejos
limonija
2012-08-22
Braucu ar savu veco, labo volvo745(reta mašīna), kuru sen jau esmu pārdevusi, bija ziema, sniegs, saslīdēju, bet savaldīju(velkošā aizmugure), vēl domāju sapnī - kas bija jādara, jo labu laiku jau braucu ar priekšpiedziņas auto, tad sāka bērni skraidīt pa ceļu, bija grūti izvairīties no viņiem, bet nevienu nesabraucu...Pamodos...
agnesekrastina
2012-08-14
ruika
2012-01-25
ingarsmatutis2
2011-04-18
ruutina
2010-12-14
Pon
2010-07-19
Dabūju vecu sagrabejušu Audi 80 Es tajā iekāpu, tad kautkur braucu-gāja gan labi.Tad izkapu kautko darīju un kas tālāk neatceros!
Hortencia
2010-04-23
_love_
2010-04-10
arturs1993
2010-03-31
vpv
2010-03-15
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi