Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lidot sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

piedzīvot ko ļoti patīkamu,
arī tikt augstā godā
un krist- sods par augstprātību
gaisa balonā- piepildīsies vēlēšanās

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-28
mani grieza , balstītu uz kājām Agnese, es griezos, viņa gulēja apakšā.
u_l_d_i_s
2017-02-27
bēgot no dakteres Tēraudas(kurai acīs bija okulāri) ieskŗēju savā vecajā dzīvesvietā R"igā un skrēju līdz 3. stāvām augšup pa trepēm, tad iedrāzos liftā, lai gan viņa jau bija paguvusi ielikt plaukstu durvīs, tās to saspieda un aizvērās, un lifts ceļoja tālāk uz 8. stavu. es cerēju, ka viņa mani nepanāks skrienot pa trepēm augšup. Vēl es sapnī lidoju pa kādu ceļu vasarā
u_l_d_i_s
2016-12-01
Biju pludmalē domāju nakšņot automašīnā, dienā atskaņot mūziku. Pludmalē pie jūras bija vecs karuselis, kuru elektromotors vairs negrieza, tas bija atslēgts, vadi nogriezti. es tomēr iesēdos tajā, mani draugi no gimnāzijas to iegrieza un es uzlidoju ļoti stāvus augšā. viss beidzās labi. Savai tantei Zanei jautāju kā man to iegūt savā īpašumā un viņa teica, ka par to parūpēsies. Arī par laiviņām.
u_l_d_i_s
2016-03-15
Sapnī kādā nelielā lidmašīnā sēdēju blakus pilotam, lidmašīna cēlās gaisā. Pēc tam, lai citu lidmašīnu nogādātu lejā uz ieskriešanās vietu, to vajadzēja kā rotaļlietu iznest ārā, taču to varēja izdarīt tikai ejot lejā pa trepēm. Taču ak vai, trepju laukumus zemākos stāvos kāds bija iebūvējis noliktavas, tāpēc lidmašīnai-helikopteram bija netīšām nolauzts viens spārns un diez vai ar tādu vairs kur paceltos. Bija vēl daudz cilvēku kādā sapulcē, bet es vairs neko daudz neatceros, kā vien to, ka ,lai lidotu nepietiek tikai ar prieku to darīt (lidojumam ar lidmašīnu) , vajag lidojumam būt arī finansiāli izdevīgam (piemēram lidojumam uz Rīgu), to izdzirdot, cilvēki, kursabiedri, un citi novērsās.
u_l_d_i_s
2016-01-16
Biju kaut kādā fizikas stundā, kur arī es sēdēju skolas solā. Man uz galda bija mazs mazītiņš akvārijs, kurš bija tāds interesants, ka bija tāda zivju suga, kura uzturējās virs ūdens kaut kāda jocīga fizikaļaas parādības iespaidā. Kad zivis iekrita ūdenī atpakaļ, tām zvīņas momentā kļuva baltas un tās momentā nobeidzās.
u_l_d_i_s
2015-12-07
planēju un lidoju it kā sapnī, pārējais uz zemes no neliela augstuma izskatijaas tāda kā lego. viss bija perfekts. lidoju nelielaa augstumā. dusmigs uz sandi, ka vins aizdevis lauris priekš dzeršanas. Lai netiek man un es gribēju sasist visas tavas lietas, bet nospriedu, ka pat skapis pieder man un nebij ko sist.
u_l_d_i_s
2015-01-15
Kaut kāda tante gribēja iegādāties gurķu sēklas kaut kur uz ielas. Man un arī otrai tādas viņas nosauktās bija beigušās, - - viņai bija tikai stādiņi no šīs šķirnes. Kopā ar Rutu Ruskuli pie sētas slējām kādas mana polikarbonāta loksnes un ruta tās diemžēl bija pārlocījusi garenvirzienā, teicu ka tā nedrīkst, jo tad tas bojā attiecīgo šūnu, kur izveidojas nevēlamais locījums. vēlāk biju citur mājās - ciemos pie radiem - lielā puķupodā , kur auga kāda istabas puķe, papildināju zemi - pieliku klāt mālaināku augsni no āra. Kad aplēju, tad domāju, ka ies pāri, taču kad izdzirdēju to dīvaino skaņu, tad pacēlu puķupodu no galda. izrādās galda virsmā bija izurbts liels caurums bez puķupoda un tur aizgāja pa taisno kanalzācijā. Valērijs runājoties ar radiet teica, ka nedrīkst zagt un uz to es atbildēju, ka "´ tad jau Laurim visu laiku būtu jāsēž cietumā"´ . Brālēns kārtoja milzīgā grāmatu plauktā grāmatas, kaut ko pārkrāmēja. Pārlidoju viņu viesistabu, izlidoju no iekšējās istabas uz koridori un ieeju. Man bija tādas dīvainas spējas parādījušās. Teicu, ka esmu mainījies.
u_l_d_i_s
2014-08-31
u_l_d_i_s
2014-08-30
31. augustā. Nevis Radio, bet radiācija. Bet nav tāda skaidrojuma. Biju kādā nezināmā priekšpilsētā, līdzīga Pripetai, kurā kādā sekcijā, kurā bija visādas mantas tostarp žāvētas citronu daiviņas es rakājos tur pa plauktiem. Mēģināju atrast ko vērtīgu, taču zināju, ka no šejienes neko tāpāt nevarēs nest līdzi. uz ielas lidoja helohopteri, es arī pēc tam vienā lidoju, dedzēju tikai pāris cilvēkus uz ielas kas gāja pāri pārejai. Ātri gāja, lai saņemtu mazāku radiācijas devu.
u_l_d_i_s
2014-03-06
dīvainu sapni šonakt redzēju. Lauris bija kādā ēdnīcā vai pie kādas sabiedriskās vietas. Dzirdēju no citiem, ka viņš ir pastrādājis noziegumus, kā rezultātā ir iestājušās ļoti smagas sekas,. - it kā nerjauši vai tīšām pātgriezis kaķītim (vienam nepazīstamam rižam kaķītim) rīkli, un arī uzbrukumu vērsis pret kādu cilvēku, vēlāk sapnī augstceltne - augsts toris, kuras pakājē biju un pēc tam atrados tās augšējos stāvos, kur bija telefona kredīta papildināšana un potēšanās. Vilnis lūdz lai papildinu, bet neiedeva man pareizu kaut kādu nor´;adi un tas man automātiski pagarināja mana telefona pirmajam vārdam - Agnesei B., kura ir ārzemēs - tādējādi es naudu izlietoju par velti... Un visbeidzot es šo nezināmo pilsētu varēju saskatīt no augšas. Pilsētas ainava no augšas bija samērā zaļa, krāsaina, nevis pelēka, un lidoju rinķos virs tā milzīgā kvadrātainā torņa, kurā pirms tam atrados,
u_l_d_i_s
2013-12-29
lidoju es baltaa kreklaa ar garram piedurkneem, lidoju es kaadaa milziigaa telpaa ar augstiem griestiem, apaksaa daudz cilveku. Vini bija iekopusi akmensdarzu, celinus ar pakapienie, utml. Bet taa tomer bija ierobezota telpa kur man bija jalido un bija jaizsledz kads elektribas sleedzis pie netiiras sienas, jo taa spuldze pie griestiem tik un taa lagaa nedega un raustijaas,
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi