Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Lampa sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

degoša -priecīga nākotne
lampu izdzēst- ciešanas
lampu nopūst- bēres
tā izdziest- bēres
lampu nest- izdarīt pareizo izvēli
lampu iedegt- laime, jaunas darba izredzes, mīlestība
ar kupolu - pārticība
sasista- nelaime, bēdas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-20
pie griestiem iededzu lustru, kura sastāvēja no daudzām eglisu virtenem un LED lampiņām, kad saslēdzu visas, tad sāka trūkt strāvas un dažu gaisma kļuva vājāka.
u_l_d_i_s
2015-06-19
Sapnis naktī uz 20. jūniju. Kaut kā savu mūžu piedzīvoju vēlreiz, taču sapņu tulkā Diemžēl Nav tāda vāda Mūzš, Mūžiba, sava dzīve un tml. Mūžība, Nožēla, Māsa, Baznīca, Ticība, Atskaņotāja adata, tante, viņas halāts un neuzmanība, Ivars, Lauris nebija , un nekad nenožēloju tos gadus kad biju kopā. Ceļš, Nožēla, Mācības, Rīga, Pilsēta, Modernas Telpas, Grezni veikali pilsētas Centrā. Pateica man, ka viņa jau jaunībā ir slima ar audzēju un prasīju kur tād UVC dezinfekcijas lampu ņemusi, kas vienlaikus bija gan kā dezinfikātors, gan kā dekorācija un rinķoja (griezās lēni kā bākuguns) pie griestiem. Apkārt telpā "´lēkāja"´ zibsnīja zvaignes, bija telpā ļoti gaišs.
u_l_d_i_s
2015-05-07
kāda sievete pasniedza mācību studentiem par lampām un spektriem. |Es piecēlos un sāku stāstīt par Kelviniem - krāsu temperatūru, - kas ir dienas gaisma 6000K, kas ir kvēlspuldzes gaisma, -2700K 3000K, tādas lietas - viņa mani pat uzslavēja un pie griestiem mainīju 18W elektriskās gāzizlādes lampas, to bija daudz un tās bija ieslēgtas tai klasē.
u_l_d_i_s
2015-03-24
Uz Saules ielas Madonā netālu no Elvi, ielas malā slēdzu pie akumulātora visādas sev piederošās led diodes. Arī to vienu infrasarkano, kurai fokuss bija 10cm attālumā.. Gaismu tai nevarēja redzēt, bet siltums uz plaukstas ... Mainīju tās ligzdiņās, un cita bija slēgta paralēli, citas virknē. 2,6V- 3,7V
u_l_d_i_s
2014-11-25
Kopā ar Ivaru karinājām pie griestiem kaut kādas paštaisītas kartona (cita kartona) lampas - lustras - kas bija ar perforētiem caurumiem, tās nemaz neizskatījās slikti, ja kas. Domāju kuras no tām atstāt, kuras ņemt nost. Atceros, ka arī laidu arī sauleszaķīšus skatījos, kā tie griežas pa telpas sienu. Vēl arī atceros atskaņotāju, kur bija uzlikta kāda bērnu plate. Pavēru durvis, lai skaņa izplatītos arī uz āru, uz kāpņutelpas gaiteni, kur taisījos iziet, taču pēctam tās pievēru. Atskaņotāja adata bija nokritusi no plates , taču skaņa vienalga bija, laikam tas tomēr bija radio, kas tur skanēja.
u_l_d_i_s
2014-10-01
Nakts vidū uz 4. oktobri sākumā redzēju pamestu pili - un kaut kādu izgaismotu burinieku kādā nezināmā jūras līcī, kuram blakus stāvēja kāds mazāks kuģis, redzēju to vakarā, jo debesis, jau bija sākušas satumst. Kuģis atradās kādu puskilometru no krasta. Savukārt man bija jāpaspēj uz to, taču es un kāds mans draugs maldījāmies pa kaut kādu pili, kura bija "komplektā ar šo te burinieku" un arī no ārpuses izgaismota, bet iekšā ne īpaši. Tajā bija ļitu daudz istabu, gājām tām cauri. Tur arī bija nomiruši jauni cilvēki - puiši. Kaut kādā ziņā atceros, ka pirmais, kuru atradu bija aizgriezies uz dīvāna un pirmais ko pacēlu, bija viņa roka. Apakšdelms bija pārklāts ar biezu apmatojumu, tad jau man bija skaidrs, ka tas ir puisis, tad paqgriezu seju un tas apstiprinājās. Vēlāk atrastie atdzīvojās. Jā un atceros, ka telefona sakari man ar kuģi bija pārtrūkuši, un es cerēju, ka viņi man ieradīsies pakaļ, jo viņiem vajadzēja zināt, ka es te esmu. Otrajā sapņa daļā - Lieli āboli ābelē, kaut arī to nebija daudz... Bet ļoti lieli, skaisti iesārti. Daļa no tiem bija sakrituši uz šīfera jumta šķūnītim. Kāds zēns, kas tur bija uzlīdis - oalūdzu, lai pasviež tos man lēnām zālītē , lejā, lai tie nesadauzās pārāk. Tā viņā arī izdarīja, tikai ar dažiem centās man trāpīt. Tad to pašu ābeli ar āboliem redzēju Rīgā ļoti urbanizētā vietā (starp Vecrīgas mājām) , lielā piesārņojumā, taču tai bija aizlauzti zari un vairs negatavojās āboli.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi