Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kuģis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

skaists un stalts- veiksmīgs ceļojums
vecs- neveiksmīgs ceļojums
noenkurots- uzticīga mīlestība, stabila dzīve
degošs- lieli zaudējumi
grimstošs- nelaime
vētrā - briesmas
mierigā ūdenī- peļņa, laba veiksme visās lietās
uz sēkļa- briesmas, nelaime
uz sauszemes- darbs nenesīs augļus
karakuģis- šķiršanās
burukuģis- gods un laime
burukuģis bez mastiem vai burām- briesmas, gaita dzīve, trūkums
ar karogiem- gaidāmi svētki
daudz avarējušu kuģu- nelaimīga mīlestība
ostā daudz kuģu -labas ziņas
uz tā atrasties- mainīgs stāvoklis
Ar kuģi apgāzties- zaudēt godu, slavu, mantu,
arī vietu
kuģi izkraut- gaidāmi tāli viesi
kuģi vadīt- tikt vaļā no nepatikšanām
ar kuģi no ostas izbraukt - ceļot, pārmaiņas dzīvē
kuģi redzēt aizbraucam - peļņa, veiksme mīlestībā
tas izbrauc pa tiltapakšu - pārvarēt visus šķēršļus

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-07-30
Sapnis uz 30. jūliju. Ļoti labi atceros, ka sapnī biju tramvajā kopā ar mammu , Lauri un Kārli. TUr brauca arī citi cilvēki. Devāmies uz kuģīšu piestātni Bolderājā, no kuras vēlāk gribējām braukt uz jūrmalu. Diemžēl Lauris izkāpa kaut kādā pieturā agrāk, kurai uzraksts bija aizkrāsots un tikai nedaudz atgādināja iespējamo uzrakstu Kuģu piestātne. Braucām garām milzīgiem krāsotiem dzelteniem un sarkaniem krāniem, kuri slējās augstu virs tramvaja, kurā atradāmies mēs un redzējām to visu pa logu. Mamma teica, ka tur, Bolderājā līdzīgi kā Inčukalnā ir pazemes krātuve, bet nevis parastai gāzei, bet inertai gāzei - neonam. Kārlis diemžēl arī sāka gudri spriedelēt par biļeti, par kuru bija samaksājis 1.42Eiro, un izkāpa kādā pieturā. Shematiskā Karte bija ne visai saprotama, bet no citiem cilvēkiem tomēr uzzinājām, ka viss vien ir pareizi un jābrauc līdz galam, kaut kur mežā ir tā piestātne. Tad es izmetu mammai frāzi - ko var darīt, ka mani draugi ir tādi - viens gumijnieks, otrs kirzavnieks. Sapņa 2.rā daļa - Ziema. Snieg sniegs, vējš, Slima kaķenīte. Piesēju to kaķenīti pie priedes pagalmā nepazīstamā vietā, kamēr atgrieztos ar riteni(man bija kaut kur steidzami jābrauc), jo man bija jāiet pēc daktera, lai kaķenīte neaizbēgtu, to pieķēdēju pie tā zara (uz zara augšā.) Diemžēl viņa nebija stabila un brīdi pat gandrīz nokrita no zara... Ļoti cerēju,, ka viņa izturēs manu prombūtnes laiku, kad to novietoju nedaudz aizvējā, tādā kā izlūzuša zara dobumā 2m augstumā virs zemes. Kaķenīte ņaudēja. Turpinājās sniegputenis. Tad kaut kad pamodos.
u_l_d_i_s
2015-02-13
Biju lielā noliktavā, kur bija sakrautas arī kastes . Kad Ivars strādāja, tad bija Satori dvieļi. Tagad es lai tur tiktu uz augšājā plaukta - tas bija 5m augstu´mā, ta´´cu kaut kā uzrāpos. Ivars vairs te nestrādāja, bet Satri dvieļi vēl bija palikuši. Bet pārējās lielās kubikmetru kastes bija tukšas. Jā, un interesants TV vadības mehānisms. kad gāju gulēt, tad aluris tur noliktavā gribēja pārslēgt kanālus, taču lai to izdarrītu kuģi´tim bija jāizbrauc labirints pa tādu kā ūdens noteces bāku, taču tas ķēras un iestrēga un galīgi negāja ar to.,..
u_l_d_i_s
2014-10-02
u_l_d_i_s
2014-06-10
Biju uz kāda milzīga kuģa. Sākumā atrados kuģa pašā aizmugurē, uz klāja bija sastādītas atraitnītes ik pa gabaliņam, līdzīgi kā man aiz loga. Uz klājavai kaijītēs gulēja zaldāti un Aina. Bija agrs rīts un kad viņi vēl gulēja, tad iebruka klājs un viņi ar dažādām traumām nokrita lejā. Kad nokāpu lejā, lai viņiem palīdzētu, glābēji vēl nebija ieradušies un viņai bija piepampusi seja. Arī citiem bija dažādas traumas, arī lūzumi, bet ne vaļēji. Glābēji ieradās un sāka solīt kompensācijas un nesa cilvēkus ārā. Ainai solīja 185.00 EIRO par šo kritienu, viņa teica, ka labprāt kristu vēlreiz. Tad uz kuģa izcēlās panika , jo arī es teicu kādam, ka kuģis no aizmugurējā gala ir sācis lēnām grimt. Gaitenis, kurā ar dūri skrienot ik pēc pāris metriem atradās divveramas durvis, kuras ar dūri attaisīju caurskrienot. Ivars palika man aiz muguras tai vietā, kurā uzsāku skriet.
u_l_d_i_s
2014-06-01
1. jūnijā. Biju kaut kādā kuģī , milzīgā, kur bija baseini. Kādi 100metrīgi 3 gabali zālē, atceros, ka vairākas reizes apmaldījos tajā. Meklēju ceļu. Prasīju pie informācijas. Es peldē’jos tajā baseinā.
u_l_d_i_s
2013-08-11
Kuģis -uz tā atrasties- mainīgs stāvoklis, tas izbrauc pa tiltapakšu - pārvarēt visus šķēršļus. Pie kaut kāda tuneļa, kam cauri tecēja ūdens un citi brauca laivās cauri, sēdējām ar mammu uz vienas no malām un mamma bija izstiepusi kājas ūdenī, Diemžēl tie abi koki, kas bija noliekušies bija bīstami, kāds no braucējiem ar airi aizķēra , un tas stumbrs uzkrita mammai uz kājām, tad pamodos. Vēlāk - kaut kāds dabas fenomens - jau iepriekš tika ziņots, ka celsies līmenis un būs gaidāms vilnis, un vietām vārētu notikt applūšanas. Pilnīgi nezināma vieta, pat tā nebija pilsēta, bet kaut kas interesants... Kaut kādā veidā biju ticis uz kuģa vai kutera, uz kura atradās tie, kam nebija bail satikties ar paisuma vilņiem, kurus prognozēja. Uz tā bija arī ROberta mamma ar RObertu, tācu viņiem bija bagātīgi klāts galds ar kaut kādām saldajām maizītēm un kūkām. VIņi pat neiznāca arā no kajītes. Tad arī es ieraudzīju pirmo vilni, Man to izdevās nofotogrāfēt ar telefonu-. Tas nebija kā vilnis, bet kā vnk ūdens līmeņa izmaiņas. Drīz vien kuģis to sajuta un rāva augšā, pēc tam sekoja kritiens it kā brauktu no kalna... Beigu beigās es piekritu apsēsties ar kādu nepazīstamu tanti, kura man bija līdzās arī uz klāja pie kāda galdiņa lejā. Katrā ziņā man šī nepazīstamā vecā kundze simpatizēja vairāk par dažiem citiem cilvēkiem, kuri arī atradās uz kuģa. Tad atceros , ka atceļā kuteris brauca pa klintī vai citur izveidotu apšūtu tuneli, kur bija elektriskās gaismas, un es bažījos, ka tas neaizķer griestus, jo bija palielinājies ūdens līmenis.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi