Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kaķēni sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

jāpiesargās no azartspēlēm, sīkas nepatikšanas, nepatīkami viesi

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-04-02
5.apr.Sapnī bijām kopā ar mammu un brālēnu, gājām no kaut kādas stacijas pa nezināmu ielu uz kādu ZOOveikalu, kur pirku filtrācijas materiālus, biolodes, barību. Man bija velosipēds, stutēju kādus žurnāla kaudzi zem sēdekļa, lai mammai nav jānes. Brālēns aizskrēja pirmais uz staciju atpakaļ, es braucu ar riteni, līdz iebraucu kādās smiltīs, kur bija noņemtas trotuāra plāksnītes. Atbraucot pie stacijas brālēns sataisīja skābu ģīmi, ka vilciens aiziet. Patiešām koši zils dīzelis gāja prom. Taču tā tikai izskatījās, patiesībā no līkuma tas nāca ārā. Mamma vēl nebija atnākusi un es uztraucos, vai viņa paspēs, tāpēc pamodos. Otrā daļā biju kādā mājā, kur bija botas un citas drēbes, mēs tur nakšņojām, bet es nevarēju gulēt. vēl kāda epizode - caur kādu nezināmu staciju un tuneli es gāju, gāju, līdz pa kādu ielu ātri skrēju, man azotē bija kaķene. nonākot pie kādiem vārtiem, kuri bija ieauguši ērkšķos, manīju, ka tur sēž cita kaķene un ērkškos mīt 3 kaķēni. piebrauca taksometrs, kurš signalizēja, lai eju pāri un nekavēju satiksmi. Kad taisījos iet pāri mana kaķene no azotes izrāvās, un es pamodos. Baidījos, ka uz maģistrāles to nesabrauc, bet mašīnām bija sarkanā gaisma. Lidmašīnas avārija, kurā visi izdzīvoja, notika kādā angārā, izdzīvojušie pieprasīja no manas zemes kaut kādu daļu dažas vagas, kaut gan tas bija pilnīgi nezināmā vietā, negribēju viņiem tos atdot un ierakstīju to diktofonā, kāds teica, ka tas esot pierādījums un baigais kompromāts.
u_l_d_i_s
2016-10-02
viena no sapņa epizodēm kaut kāda studente nepazīstamā skolā grieza ar speciālām knaiblēm melnam kaķēnam nagus, pēc kā bāza to somas, jo tas ļoti dusmīgs bija un liekas ka visu saprata tā kā cilvēks.
u_l_d_i_s
2016-05-04
daudz kaķēnu kaķenēm un kaķene bija satrakojusies un gribēja tiem tikt klāt migā un apēst. es slodzīju kaķeni aiz kaut kādiem dēļiem, lai kamēr esmu prom, lai viņa to nepaspēj izdarīt, jo pāris kaķēnus man bija izdevies atgūt. Vēl biju kādā lielā superveikalā, kur zem nātrija lampām audzēja kaktusus, kuri bija pat pusmetru plati, maksāja vairākus simtus viens un es domāju tos iegādāties., - atceros, ka vajadzēja izslēgt gaismu tais sabiedriskās tualetēs, kas atradās kādā augstā mājā no kaķenes sprostošanas un kaķēnu migas vietas
u_l_d_i_s
2015-12-14
Sandis Mazurs : Piedzima 3 kaķēni , bet vēlāk pamaniju, ka paņemtajam kaķēnam ir utis uz uzacīm. nevilku ārā tāpēc, ka baidījos, ka paliks bez uzacīm, tāpēc izmetu ārā, lai iet pasaulē.
u_l_d_i_s
2015-02-15
Biju istabā, tad pēkšņi pamanīju svešu kaķi istabā, vēl divi svešinieki bija uz balkona. :( tur tie bija apgāzuši skaistu māla puķupodu, kurš bija saplīsis uz grīdas, podā bija sarkana ziedoša begonija. Biju dusmīgs uz kaķiem, gribēju tos nomest lejā, bet tomēr nedarīju tā. Tie kopā ar kādu kucīti sanāca visi istabā un es domāju, ka jāzvana uz patversmi :(. Biju tuneslī, kur pa vidu gāja cauri sabiedriskais transports, taču malas bija norobežotas. Tur ieraudzīju, ka maza meitene čurāja pie mana kioska sienas. Aizrādīju, ka tā nevar un tad māte viņu aizveda nokārtoties o´trā galā, kur bija iespēja pavērt manas durvis un nokārtoties podā, taču diemžēl meitenīte neprata nolaist ūdeni un bija noskalojusi savu veikumu ar 5 litriem degvielas , no kanniņas, kura atradās turpat blakus. Un atlikušajā daudzumā bija vel sadrupinājusi putuplasta bumbiņas, par ko biju dusmīgs :(. Tur tā meitenītes māte bija atstājusi nelielu portatīvo DVB TV uztvērēju apmēram 7 coolas un tas rādīja tv7. Sapnī tālāk vienās zeķēs un apenēs skrēju kaut kur caur tirgu, pa malām bija izkārtoti pārdevēji ar savām nojumēm, cilvēku bija pamaz, bet es kā lidoju tam cauri. Man neko nevajadzēja no tām drēbēm.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi