Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Kājas sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

glītas un tīras- panākumi un laime
netīras un neglītas- lielas grūtības,
arī naids vai slimība
skaistai meitenei- nespēja apslēpt ilgas pēc mīlestības un laulības
līkas- nabadzība, nicinājums
resnas- panākumi
spalvainas- neizdevīgs ceļojums
jēlas, tulznainas- nelaime
piepampušas- nepatikšanas, ari šķiršanās no ģimenes
sāpošas un smagas- nabadzība, kavēkļi
basas- grūta dzīve, bet ar neatlaidību var tikt uz zaļa zara
apaut- labas pārmaiņas
mazgāt- labs laulātais draugs
sasist- šķēršļi, grūts ceļojums
izmežģīt- nokļūt nelaimē
salauzt- pazeminājums amatā, zaudēt draugu
skūpstīt- pazemoties
koka - nelaime, grūts mūžs, slimība, aiz pārgalvības iedzīvoties nepatikšanās, noziedzniekam - apcietināšana
ar kājas klibot- bēdas, nepatikšanas.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-13
Sapnī biju Jūrmalā kāpu ceļš bija pārvērsts par drūmu metāla sienu ieskautu tuneli, kurā bija dzelzs durvis sānu sienā, kur es varēju atvērt savu hatu, kur bija kāds mūzikas aparāts, kas darbojās no saules un atceros, ka tur dzīvoju, Redzēju, ka manas kājas ir iedegušas Saulē un kaut kur gāju ar māsu.
u_l_d_i_s
2015-07-29
Sapnis no 28. uz 29. jūliju. Mamma bija ar kaut ko sastrīdējusies ar māsu un no dusmām iedūra māsai kaklā divas reizes ar šujamadatu. Kad māsa pagriezās pret mani , tad redzēju divus mazus punktiņus vairogdziedzera apkārtnē. Atceros, ka sacentos ar māsu sapnī par kaut ko. Tā bija tāda kā izdzīvošanas spēle, kā monopols, tikai par spēles kauliņiem bijām mēs paši. Neilgi pirms pamošanās braucu ar cilvēku invalīdu ratiņos augšup ar liftu satikt kādu citu invalīdu ratiņos, , kurš bija kara veterāns un tam bija sakars ar Lietuvu. VIņš gribēja mazgāt kājas un tās bija apsietas ar elastīgo lenti. To nosēja, un es redzēju, ka tās ir tumšas (pēdas), jo savā laikā bija apsaldētas. Tagad viņš dzīvoja labos apstākļos, tikšanās notika daudzu cilvēku klātbūtnē, kādā institūtā.
u_l_d_i_s
2015-06-21
Sapņa pirmajā daļā biju kādā istabā, kur bija ievietota čugunka un vilkme bija tika liela, ka pat varēja redzēt liesmu, kura gāja iekšā dūmvada sienā. Vairākas reizes aizdegās blakus dūmvadam esošās avīzes, bet mana mamma tās nodzēsa, nopūta, bet otrajā daļā biju morgā, tas pat var´but nebija morgs, bet moderna kapliča, nevienu īpaši neredzēju vai nesatiku, ārā bija nezināmi cilvēki, jā, un man bija basas kājas bet ziemas jaka. Kaut kas bija noticies ar maniem apaviem... Ārā lija lietus, un bija vēss, man sala kāju pēdas. Man kāds prasīja ko es tā - bez kurpēm, bet teicu, ka aarī šādi varot norūdīties. Ziema jau nebija... Uz galda tai kapličā stāvēja šokolādes tāfelītes bļodā un daudz kas cits. Viss tika filmēts ar videonovērošanu, apkārt dzirdēju darbinieku balsis. Bija arī Radiotehnikas tumbas, no kurām vienai nestrādāja vidējās joslas skaļrunis.
u_l_d_i_s
2015-03-04
Sapnis 4. marta rītā. Bija jātiek kaut kur uz otro stāvu, taču, lai to izdarītu vajadzēja interesantajā namā, kur 1. stāvs bija pieblivēts ar dažādiem arhitektiem izspraukties tiem cauri pa šauru eju apmest līkumu un diemžēl tos patraucēt. tad varēja sameklēt garas trepes un kāpt augstāk. Pirmās trepes ko atradu, nesniedza lūku. Otrās jā. Tad ar savu draugu Sandi Dedzenu sēdējām uz kādām granīta trepēm koā ar mums bija trīs meitenes studentes, kas bija pienākušas pie mums. Sandis ļoti netipiski - bija tērpies īsos šortos un viņa tievās bālās kājas rietošās saules staros izskatījās vienkārši amaizing, kuras jau nedaudz bija ipaspējušas iedegt... Studente man viena prasīja atgādinot kādu frāzi - kā tad tur anāca ? es teicu, ka biju Swedbankā un jau nokārtoju visu, tā kā tas vairs nav aktuāli...Tad gājām ar Sandi D. no kādas ballītes pa trepēm lejā un bija jānogriež katram apmeklētājam kaut kas, kas bija piesiets ar makškerauklu. Visas trepes bija piemētātas ar tām makškerauklām nogrieztajām. Pa ceļam es vēl izdomāju savākt tās šķēres un kaut kādu skoča rulli. Tur bija apsargi, bet tie bija pie ārā laišanas, divi vīr. un 1 siev formas tērpā. Tad izgājām tam punktam cauri un gājām pa gaiteni, līdz ieraudzīju aiz stikla ārā tulpes ziedošas. to bija daudz un tās bija tik krāsainas. Un tad vēl pēc gabaliņa vēl citas. Vēl vairāk. Gribēju tās nobildēt, līdz tālāk Sandis pamanīja frēziju , kurai ziedkāts bija 3 metrīgs un tie gulēja uz zemes. Tur bija daži cilvēki sapulcējušies. Gribēju to fotogrāfēt un to arī darīju. San dis leca ārā no kadra. Kad gāju tai tuvāk un skatījos caur telefonu, tad frēzija bija pazudusi. Tad skatījos pa īstam un redzēju, ka kāds čalis, kuram piederēja tā, tos ziedkātus bija nogriezis un stiepa projām tālumā jau. Palikuši bija vienīgi tie nogrieztie stumriņi. Sandis ar kaut kur bija pazudis sasaukt viņu nevarēju un domāju viņam uzpīkstināt, jo pa blakus ejošo ielu gāja 46 autobuss un mums vajadzēja atrast pieturu , kas ved uz otru pusi, taču to nea
u_l_d_i_s
2014-11-07
Sapnī viens mans draugs bija pārnakšņot pie manis un pirmo reizi redzēju, ka viņš ir novilcis garās bikses un redzēju, ka viņam ir ļoti bālas un tumšiem matiņiem pārklātas kājas(ar biezu apmatojumu)
u_l_d_i_s
2014-09-03
3. septembrī, 9. mēness dienā. Mēs - es, Ivars un Mārtiņš bijām laikam gan manā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-31. Mārtinš centās iedraudzēties , es neatņēmu sveicienu. Gribēju viņam sasist purnu, Ivars aizstājās priekšā. Mamma jautāja dažādus jautājumus par mani un Ivaru vai viņš vēl dzīvo Madonā. Ar elkoni uzsitu arī mammai pa deguna sēžot pie galda, jo mani nokaitināja. Beigās man acīs bija asaras. 2. daļā - notikumi ar grīdas flīzi un viesībām. Tā kā man jau otro dienu ir pazudusi daļa nauda >>> 3 gab 50-nieki no gridas apakšas, līdz ar to domas arī sapņos kavējas pie tā. Bija kaut kādas viesības. Bija arī Sandis un kaut kāds Jānis. Pēc notikušā no vienas klusas pensionāres uzzināju, ka vina redzējusi to, ka flīze ir pacelta, taču viņa neko nezināja par naudu. Centos pēc tam sameklēt viņu lai viņa sniegtu liecība caur viesu sarakstu, taču man tas neizdevās. Grūstījos ar Viju K. (bijušo priekšsēdētāju) jo viņa mani nokaitināja. 3. daļā biju lidostā. Tur bija Žeņa, kur lidmašīnas saolonā vai tml. vietā piedāvāja mums ēst visādus dīvainus veģitāros ēdienus, - Tad biju uz ielas, divi jaunieši kuri gāja garām man divreiz iebakstīja dibenā, bet ne tā stipri, bet pārliecinoši, beigās dzinos viņiem pakaļ un gribēju uzzināt kāpēc pirmais no viņiem tā rīkojies. uzzināju,m ka rīkojies tā, lai es domātu, ka vainīgs otrais no jauniešiem, kā arī to, ka man ir sarkana seja. Sapņa beigās laisīju tomātus. Vienu no tiem, kamēr mērcēju kādā izmūrētā gāzbetonbloku bedrē, kuras pašā apakšā bija ūdens, netīšām nolauzu, tie bija izņemti no podiņiem, Jā un es gāju ar tiem, ūdens tecēja man uz kājām, taču tās nebija manas kājas, - tās bija bez matiem(bez apmatojuma) arī uz bedres malas sēžot pamanīju to, ka manas kājas ir savādākas. tā arī tas sapnis beidzās. vairāk neko neatceros. Enerģētikas negatīvā ietekme skar arī dzīves neapzināto pusi. Devītajā mēness dienā bieži rādās smagi un nepatīkami sapņi. Tiešas nozīmes tiem nav, tomēr vēlams pret tiem attiekties uzmanīgi. Šie sapņi
ruika
2012-06-14
Jaukais_Taurenitis
2010-03-27
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi