Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Istaba sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tīra un uzkopta - priecīga dzīve
liela un saulaina- prieks, svinības,
arī dabūt vīru
grezna, ar bagātīgām mēbelēm- gods, panākumi darbā
izrotāta ar meijām- kāzas
jauna, neapdzīvota- mirs kāds tuvinieks
maza un netīra - trūcīga dzīve
tumša- lielas pārmaiņas dzīvē, kāds nomirs
netīra - neapprecēties
pilna ar mēsliem - nauda
tukša, nemājīga- saimnieciskas grūtības
istabu mazgāt vai slaucīt - dzīvesvietas maiņa
istabu remontēt- lielas pārmaiņas
pa istabu staigāt- lielas pārmaiņas, iekšējs nemiers
daudz istabu - bagātība.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-05-08
sapnī biju kādā dzīvokļī lielā istaba´, kura bija mājīga ar mēbelēm.
u_l_d_i_s
2015-12-22
māsa lasīja zemenes no stādiem, kuri bija izauguši istabā zem dīvāna Tie bija visur... tie stādi ar sarkanām ogām, atceros, ka speciāli tās nelasīju kādu laiku, lai zemenes tiek arī citiem.
u_l_d_i_s
2015-09-29
Nav teikts, ka sapņos nevaram ceļot laikā. Biju nākotnē. Bet man bija 18 gadi. Dzelzsceļa sliedes daudz, tā kā pie Slāvu tilta. Otrpus tām bija mana istaba, sireāla, kas aizņēma daudz vietas, tur kur ir trolejbusa pietura, un tā uz metriem 50 reiz 50. Brālēnus vajadzēja tām pārvest pāri, preču vilciena vagoni tuvojās ļoti lēnām, bet zināju, ka nekas ļauns nenotiks, jo tie nebija bīstami kā īstenībā, bet tādi kā spēļu vagoni. Zīdaiņi - ģenētiski modificēti embriji bija radīti, lai inicētu noteiktu uzdevumu un pēc tam ietu bojā. Tas neizdevās. TIe tika izmesti ārā pirms tas notika. Vēl sapnī bija arī logi. nezināmai mājai, kura bija uzcelta Blaumaņa ielas 25 Madonā dārzā un tos apgaismoja vakara saule, kura spīdēja no Austrumiem. TUr es pretī tiem iedēstīju vienu vienīgu zemenes stādu, pārējais dārzs bija diezgan aizaudzēts un nolaists. Pati ēka arī veca, līdzīga manai tagadējai. Logi bija šaurāki.
u_l_d_i_s
2015-01-21
Sapnis uz 21. janvāri. ļoti komplicēts un neviendabīgs. Biju kādās lielās kopmītnēs, kur atceros, ka gribēju nakšņot kopā ar kādiem citiem nezināmiem cilvēkiem. Istabas bija ļoti lielas, bez man kā nelielas zāles un nelielās gultiņas atradās tālu cita no citas. Virs manas gultas bija kaut kāds gāzes pievads un tur kāda tante ik pēc laika skatījās, lai tur nenodziest kāds no degļiem, kas bija izveidoti, jo gāzes vads bija caurs savienojuma vietā un laida gāzi. Nesadegusi tā būtu mūs noindējusi. Tad centās kāds to vadu salabot, taču viss kļuva vēl trakāk. Baigais spiediens... Sprādziena nebija, taču pilnīgi sapnī sajutu tās specifisko smaku. Pa kopmītnēm gāju ar kādu paresnu dāmu, uz attālākām istabām, kuras arī bija lielas , taču tur bija drusku cauras sienas un tās atradās ēkas galā. Netīrība un nolaistums... neviens tajās negribētu mitināties. tur stāvēja tikai kādas mantas kā noliktavā, laikam kādas drēbes un kastes. Tad viņa skrēja atpakaļ un es viņai pakaļ. Nonācām kādā kolektīvā pirtī, kur uz lāvām citi citiem pretī sēdējām mēs dažādi jaunieši, arī es. Man pat likās, ka viņu kompānijā esmu kādus 5-10 gadus jaunāks. Bijām pliki, bez drēbēm un atceros, ka runāju ar kādu tievu meitieni, kura pēc ārējā izskata bija perfekta ar grimu, ļoti tieva, tumšiem matiem, taču kad atvēra muti, tad sapratu, ka viņa no Latgales, un tā kā viņa atbildēja uz jautājumu visai pastulbi, manas ilūzijas par viņu pagaisa... tā vai citādi, bet turpināju ar viņu draudzēties, zvanīju citiem uzliku skaņu, lai citi pastāsta, ko domā par šo meitieni un viņa klausījās. Neko sliktu jau citi neteica telefona klausulē. Smējāmies, Atceros, ka viņas bija vairākas vismaz divas, un tā otra nebija perfektums, bet kaut kas tai sapnī bija, ko neatceros. Jā, un sapņa beigās kopā ar māsu , mammu un es - iekāpām kādā nelielā pilnā mikroautobusā, kura šoferītim lūdzām aizvest līdz putnufabrikai Jaunlazdonā, es gan teicu, ka var taču izlaist ārā tur pat uz apļa, bet šoferīts bija vēlīgs un teica, ka tad la
u_l_d_i_s
2014-12-09
11.dec, 19. mēness dienā. Biju Ķīnā, pilsēta ļoti apbūvēta. Blīvi jo blīvi. Ēkas augstas, biju kaut kur nezināmā vietā augstāk, bet nevarēja saprast vai esmu zemu vai augstu. Kādā tumšā istabā kāda sieviete vēlējās ierīkot muzeju tai telpā. Telpa bija tukša, otra telpa bija gaišāka, bet arī tukša. Otrā sapņa daļā nebiju sajūsmināts, ka kaut kādi jaunieši neuzmanīgi apejoties ar manām mantām bija staigādami saspēruši mana solārija lampas kādā mājā uz grīdas. Mainīja grīdu, bet viss bija jānovāc, kas ilgu laiku tur mētājies. Tālākā sapņa daļā brīnījos, ka viņi no polietilēna plēves bija izgriezuši magnetofona lenti lenšu magnetofonam un brīnumainā kārtā pat uztaisījuši ierakstu uz tās. Lente gan bij plīsusi , līmēta un plīsa, kad to lika uz magnetofona. Bet skaņu dzirdēju, bet kā vēlējos dzirdēt to dziesmu, kura patika, tā atkal lenta noplīsa.
u_l_d_i_s
2014-07-29
Sapnis 30.jūlijā pl. 5:30 no rīta. Kura mēness diena? Cehs. Vecs tipogrāfijas cehs, kurā palikuši tikai metāllūžņi un vēl kaut kādas manas mantas, kuras vajadzēja savākt. Kaut kam bija piezvanīts un bija problēmas ar transportu un samaksu. Redzēju sevi sapnī raudam, jo biju saulainā istabā kurā rietēja saule u šī istaba man atgādināja tieši to istabu, kurā dzīvoju pirms 10 gadiem. Bija Sapnī Kārlis Mārtiņš un Ivars, Un sapnī biju kādā pilsētā, zinu, ka dzīvoju kādā daudzstāvu mājā, laikam 18 stāvu mājā uz kuru norādīju , kad man prasīja , kur dzīvoju. Tad arī sapnī biju mazdārziņos, kur viss pārvērties. Vienas kaimiņienes dārzs atgādināja karalauku.
u_l_d_i_s
2014-05-31
31. maijā. Lauku māja tālā Latgalē, bet nevis vientuļā vietā bet gan pagasta centrā. Tajā nebiju viens. Atceros, ka man tur vajadzēja dzīvot. Istabā sienas vecas, krāsotas, nelīdzenas, tualete kopēja, vienā telpā ar to pārdeva kaut kādu ēdienu.
u_l_d_i_s
2014-05-05
Sapnis 5. maija rītā. Gāju cauri kādam gaitenim, kurā bija sadalītas istabas kurā vienā no caurstaigājamām istabām caur kurām gāju, mani pamanīja Jānis D. Viņš pirmais mani pasveicināja un aicināja piesēst.
u_l_d_i_s
2013-12-17
daudz istabu - bagātība. daudzistabu - tās bija plašas lielā privātmājā
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi