Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Iet sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

viegli un ātri- visas rūpes un raizes ir pārvaramas
lēnām, smagi, ar piepūli -dažādi šķēršļi ikdienā
pa netīrumiem un turpināt iet atpakaļ- rīkoties pareizi sarežģītā situācijā
pa tumšu vietu - bēdas
atmuguriski- neveiksmes
ar koka kājām- nelaime, briesmas
pa dubļiem- negods, bēdas,
arī traucēkļi
pa mežu- apgrozīties augstākā sabiedrībā
pa pilsētu- neveiksmīga dzīve.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-05
Braucu kaut kur uz Balvu pilsētu, bet tā nebija Balvu pilsēta, jo braucu caur Smilteni. Tā bija nepazīstama pilsēta, kurai bija jāiet cauri, lai tiktu līdz mežam, kurā taisījos lasīt sēnes. Ar flomāsteru uz pieturas atzīmēju cik metrus esu pagājis pa kreisi , lai atpakaļceļu atrastu. Jo pilsētā biju pirmo reizi. Mežs bija dīvains. Tas bija kā milzīgs angārs, kurā auga koki, g.k. skujkoki, sēnes bija, bet bija daudz griestu sēņu un daudz sēņotāju. Neskatoties uz to es centos iet pa vietām, kur tie nebija vēl nogājuši un sūnās atradu daudz mazu beku. Bija arī dzeltenie poģi. Vēl tai pilsētā man ar fleksi bija jāsalabo ūdensvads kādā dzīvoklī uz kuru tā arī nepaspēju, jo man bija jātiek 17:00 atpakaļ uz autobusu un uz māju. Nezināmā vietā bija Velta T. kādā piekrautā telpā, un es visu laiku uztraucos par laiku, jo pulksteņi rādīja dažādi un man bija jāpaspēj uz autobusu. 2.daļa. nākotne. kādā nezināmā telpā, kurā kursēja 46 autobuss, gar malu atradās darba galdi pie kuriem bija strādājusi mana mamma un tad sēdēja kāda viņas kolēģe, tālāk telpā bija izvietots veikals, kur tirgoja caurspīdīgus TV, tādu realitātē nav, un es strādāju citā nodaļā tur pat, kas tirgojās ar elektroinstalācijas aprīkojumu un modernajiem skaitītājiem, MVTT vadība man nebija zvanījusi vairākus mēnešus un es bažījos, ka tikai viņiem nav kāds sazvērestības plāns pret mani. 3.daļa.Raivis F.lūdza, lai aizdodu viņam 160eiro, apmaiņā pret ko viņš atļāva sevi nobučot. 4.daļa.Biju kādā datorklasē, kur bija man neparasti maza tastatūra, un uz grīdas kas izliets,pretējā pusē apsēdās S.Zosāre, es žogojos ieraugot viņu un pasniedzēja bija tāpēc dusmīga uz mani.
u_l_d_i_s
2015-10-20
nevarēju izkāpt vienlaicīgi pa 3 durvīm no autobusa vai trolejbusa, jo man pie vienām durvīm bija ritenis, pie otrām bija paneļu žoga sieti, pie trešām vēl kas... visādi gudroju, kā lai vienā pieturā to visu dabū ārā, domāju pa daļām un pēc tam stiept atpakaļ no nākamās pieturas, :(
u_l_d_i_s
2015-07-15
1. GUlēju sausās siltumnīcas smiltīs uz vēdera. 2. Saucu uz ceļa četru jauniešu baru, lai tie atnāk atpakaļ un apskatās/nopērk tās botas, kuras gribēja, un kuri paši tās prasīja man pirms tam. 3. Lamājos : es ar tiem 20 eiro varu uz tualeti aiziet un dirsiņu noslaucīt, ko Jūs man lombardā piedāvājat par šo skārienjūtīgo telefonu, - teicu, ka ekrāns vien jau maksā 40... 4. Kāds jauns latviešu dziedātājs un grupas dalībnieks iegāja tunelī, tramsporta tunelī un slēdza gājēju kustību aizverot durvis, tur viņš´dziedāja, un tur bija sapulcējušies tikai nedaudzi klausītāji. Mani iekšā nelaida, es skatījos no āra.
u_l_d_i_s
2014-01-03
Skreeju pa pilseetu . maate kaut kaadaa puspagrabaa, kur pa logu redzeeja staigaajam pa ielu cilveekus. logs bija atveerts. Kaut ko gribeeja. Tad es kaut kur gaaju pa ielu kopaa ar vienu pazistamu puisi, kuis kaut kur savainojaas un sasita galvu jo nokrita. Liku veesu daksinu vai karoti pie sasituma galvas aizmuguree pie kakla, lai atvesinaatu to. Bruuce nebija asinaina, driizaak sasitums. Sapnii pec tam loti daudz kas notika, tacu es tagad darbaa par to vairs nevaru atcereeties, bija vairaak sadziiviskas situaacijas.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi