Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Gulta sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tīra un glīta -laimīga laulība, sirdsmiers
netīra un sajaukta- laulības šķiršana
mīksta- mīlestība
cieta un šaura- nabadzība,
arī slimība
neapklāta- cerības piepildīsies
zema -bezrūpīga dzīve
salauzta- ilgas pēc draugiem,
arī pazaudēt mīlestību vai naudu
ar aizkariem - kāzas
degoša- nelaime,
arī izvairīties no briesmām
tajā gulēt- cerības uz atvaļinājumu, laba dzīve
no tās izlekt- censties atgūt savu naudu
tajā cits- kāds ilgojas pēc taviem glāstiem
gultu neatrast- godkārīgās domas pārsniedz iespējas
daudz gultu- nepatikšanas ar sievietēm

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-05-01
Biju kaut kādā savā vecā dzīvoklī Salacas ielā, kur vienā telpā gājām gulēt katrs savā gultā ar Lauri Medni un Sandi M. kā arī citi. skaļuma regulātori bija iemontēti dīvana mīkstajā segumā.
u_l_d_i_s
2017-04-22
Biju Jaunlazdonā, no kurienes mani izsekoja divas čiksas, kas man zvanīja pa telefonu , un teica, lai nopērku šasliku. Es gāju pa Augu ielu, vēlāk biju RIMI, kur citā vietā bija izveidots zooveikals, un tur bija tahta, uz kuras gulēju. Pie ieejas starp durvīm bija plaukti, tur bija kasešu pārdošana. Lauris M. arī tur bija un kaut ko krāmējām.
u_l_d_i_s
2017-03-21
Biju slimnīcā, kur deva kaut kādas zāles, kad gribēju atvērt logu uz ārpasauli, tad tur bija nevis ārs, bet cita palāta ar slimniekiem gultās.
u_l_d_i_s
2016-04-12
15.apr.Sapnis ļoti dinamisks. ES zināju, ka man ielaida kaut kādu vielu slimnīcā, lai neatgriezeniski iet bojā smadzenes, lai varētu sagatavoties eitanāzijai, atceros, ka citi pamanīja papilinātues dzeltenīgus limfmezglus , bet depresiju nomāca tās zāles, kuras bija pievienotas injekcijai. Kad ierados vēlreiz tai nezināmajā slimnīcā, tad savu svesu velosipēdu piesēju pie kādas priedes un pēcāk to aizmirsu panemt, slimnīcā kādā gultā raudāju par to, ka man tagad būs jāmirst pēc kādām 24-48h, jo atpakaļceļa pēc injekcijas nav, - Vēl sapnī biju kādā ēkā, kur nākotnē kāds ceļš pārtapa par citu zināmu ceļu uz šī szemeslodes jau pazīstamu vietu , iespējams, ka redzēju pagātnes/nākotnes notikumus kaut kādā to sasaistē, pildījām kaut kādu testu, kur vienā no jautājumiem bija pareiz´;as atbildes jāieraksta, kad cilvēkam pasliktinājusies atmiņa - Minhauzena sindroms, vienkārši slikta atmiņa vēl kaut kāda atbilde, un medmāsa mērīja pulsu tiem,tām, kas pildīja testu tai klasē, bet durot pirkstā, kaut kāda tāda metode, uz skalas atzīmēja biezu līniju. Rezultātu Izkliede starp cilvēkiem bija liela..
u_l_d_i_s
2015-12-22
māsa lasīja zemenes no stādiem, kuri bija izauguši istabā zem dīvāna Tie bija visur... tie stādi ar sarkanām ogām, atceros, ka speciāli tās nelasīju kādu laiku, lai zemenes tiek arī citiem.
u_l_d_i_s
2015-11-29
Sandis Mazurs -redzēja sapni- stāsta: Biju cietumā,bet es pats zināju, ka tikšu ārā. Tiku tai pašā kamerā. Mani sagaidīja kā savējo. Bet tur bija daudz cilvēki. Bet par brīnumu, tur bija Lauris Mednis. Un mani ielika gulēt pirmajā apakšgultā pirmajā stāvā.
u_l_d_i_s
2015-11-12
sapnis interesants, 90.gadu populārā dziedātāja Inese kādā klipā būdama vīrietis, peldējās dziļā tumšā ūdenī, kādā upē, bet klipu redzējām TV kādā svešā mājā, kur bija māsa mana un vēl kāds puisis, kuram bija pumpas uz ķermeņa. Tā bija kaut kāda slimība iedzimta, bet nebija lipīga. Tur bija arī vanna un ūdens gulta ar pazeminātu logu, lai var redzēt ārā esošo dārzu. Tā māja bij liela ar daudz istabām.
u_l_d_i_s
2015-07-20
Gultā iekārtojās gulēt kautkāda resna mamma ar meitiņu. GUlta bija liela un viņas gulēja tā, ka meitiņa gulēja otrādi. T"a esot ērtāk sagulēt., -
u_l_d_i_s
2015-04-19
sapnis naktī uz 21.apr.uzreiz pēc iemigšanas. Krauja. Uzbērumi apkatru no elektrības augstsprieguma stabiem, kas atradās uz tās kraujas jeb nogāzes. Kā tur tie iestādīti un ar kādu tehniku - nezinu, bet izstāstīšu sapni. es gāju pa slīpo nozāzi augšā un sāniski,meklēju sausāku vietu, kur varētu uzbūvēt dārza mājiņu, taču diemžēl visur, kur vien gribēju, traucēja tā līnija..Augšā uz kraujas kanjona bija priedes, arī lejā horizontā bija tāls skats, visur cik vien tālu acis spēja redzēt bija koki un krūmi. Tikai nelielu gabaliņu zemāk , kur kraujai bija tāda kā iedobe - plakana līdzena virsma, tur rosījās Ivars, redzēju, ka viņš izravējis divas zemeņu dobes manā dārzā, kas bija iekoprts šajā vēja aizsargātajā un plakanajā nelielajā zemes pleķītī. Es biju uzkāpis augstāk uz kruajas un gandrīz ar galvu aizķēru apakšējo zemesvadu līnijai. TUr bija tāda dīvaina sadales skapju siena tālāk pa labi, kura bija izbūvēta perpendikulāri nogāzei. TUr atradās visa´di elektrības slēdži un kastes. Bet es tur vienā augšējā stūrī ielīdu un man nebija bailes, kaut gan jau tur bija pilns ar vadiem, pie rokas varēja just inducēto maiņstrāvas elektrisko strāvu no viena no vadiem. es slēpos tur no Ivara, lai viņa mani neieraudzītu, bet es nezinu kāpēc es slēpos, kaut gan viņš laiku pa laikam paskatījās apkārt. Otro sapņa daļu atceros vāji, bet kaut ko ... Biju Rīgā, savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-31, un tur bija ledusskapis. Tajā bija iesākta desa un vēl daži produkti. Kaut kādā sakarā tie iespējams bija iVara drauga Mārtiņa pirkti un vēl tur tajā dzīvoklī, ka arī sapņa pirmajā daļā tai zemes pleķītī bija arī gultas, kas bija svaigi klātas, kārtīgas, nesaburzītiem palagiem.
u_l_d_i_s
2014-12-05
Sapnis interesants šodien 12. decembra rītā. Vienos naktī sapņoju, ka guļu gultā un mani pamodina divi čaļi, kas uzradušies nez no kurienes, kaut kur blakus netālu gulēja arī Gatis. Viņu arī uzmodināja. Viņi man bija uzlīmējuši SInepju vai piparu plāksteri uz krūtīm-kakla nezin kāpēc. Es prasīju, kas viņi tādi un kā te iekļuva(tā gan nebija mana māja, bet kāda cita) - viņi atbildēja, ka jau pa dienu iekļuvuši - pārtiķuši no diviem malkiem saimnieka sarkanās dzertās kafijas un otras no malka parastās kafijas, kas palikusi krūzēs pāri. Pēctam biju it kā viens no viņiem, kaut kādā tumšā jumta pažobelē gulēja mana mamma un vēl kādi ļaudis, bet es nedrīkstēju būt pamanīts, tācu no gaiteņa loga saules gaisma projecēja ēnu uz sienas, kuru pamanīja pažobelē esošie, jo ap to vietu bija durvis, pa kurām varēja redzēt to sienu. Arī dzirdēju, grīdu, kura čīkst tā arī mani " nodeva", kaut gan viņi teica, ka spokojas. Sapņoju vēl daudz ko - visu naksti, bet šis bija tikai pirmais un vienīgais sapnis, kuru atceros.
u_l_d_i_s
2014-12-03
4.dec - lielas 9 stāvu mājas uz kuru 9 stāvu braucām ar kādu meiteni - studenti, pie kuras es negaidīto kopā ar viņu biju ieradies pēc skolas. Gulta bija nesaklāta un māja nekārtīga. Viņa sarka un bālēja. Es atceros, ka to slepeni filmēju ar telefonu. VIņa vēl arī teica, ka nezinn, vai tas nav īapši kaitīgi , ka dzīvo (īrē dzīvokli 9.stāvā) Pa logu ārā redzēju pretējās mājas logus 9. stāvas augstumā, līdz ar to tiešām secināju, ka tas ir augššajais stāvu. Skatījos arī uz leju no augšas. Vēlāk sapnī biju kādā pieturā uz jumtiņa, no kura pamanīju, ka tai garām iet mani bijušie draugi - Rikijs, Gatis, kurš saticis kādu puisi ar kuru kopā gāja runādamies. Izlikās mani nepazīstam. Tas draugs teica, lai nerāda man kaut kādu lapu, kurā bija rakstīts kautkas svarīgs, kad to nolika uz pieturas soliņa. Sapņa beigās kādu ieveda telpā, kur bija jāatstādā veselu mēnesī sabiedriskie darbi notiesātajiem - bija kaut kādā mākslīgā apgaismojuma zālē jāsit nost betons no grīdas ar kaut kādu lielu kaltu vai perforātoru un atceros, ka tam pa virsu bija grīdas krāsa. Sapratu, ka notiesātais esmu es :(. BIja jāatstrādā kaut kādas stundas.
u_l_d_i_s
2014-04-13
tajā apmesties- ceļojums viesnīcu meklēt- šķēršļi tajā satikties- piedzīvot prieku, meklēju, kur pārnakšņot pa nakti. beigās kaut kur vienā gultā ar kaut kādu nepazīstamu meiteni un puisi. Atceros, ka man nebija kur palikt un es nezināmā vietā nezināmā pilsētā kaut kādā viesnīcas stāvā gāju pie cilvēkiem numuriņos, cilvēki bija svešām sejām, taču no otras puses it kā pazīstami.
u_l_d_i_s
2014-04-11
Astra Ceruka pamanīja, ka jau kādu laiku kaut kādā vietā mētājas izbērtas skrūves un citas drazas. Tas bija kaut kādā telpā vai kur, kur pirms gadiem laboratorijas korpusā nakšņoju, tur bija arī mana gulta. Cik nopratu no sapņa, tur bija sastrīdējušies ne tie labākie draugi zaldāti, kuri vēl piedevām bija sasituši kaut kādas lampas un stikliu, kā arī sakurinājuši tur ugunskuru, kur tagad bija palikušas šī apdegusī vieta un drazas.
mincitte
2013-06-17
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi