Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Gaisma sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!


gaismu redzēt - jaunas cerības
liela - labklājība
spoža - jauka nākotne
maziņa - raizes.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-09-03
Kāda meitene man pie tirgus spīķeriem lika somā cigarešu blokus, par kuriem bija jānorēķinās pēc tam. Mamma paņēma miskastes spaini un aizbrauca ar tramvaju pa Maskavas ielu. Bija dabūjusi kādas lietotas grīdas flīzes, kuras man vajadzēja uzstādīt tantei Rutai Mežaparkā. Man bij šausmīgi daudz somas un maisi, piestāju pie zivju paviljona stūra, tad tirgus teritorijā izslēdza apgaismojumu un iestājās nakts. Bija vēls jau. Sandis M. vienu brīdi bija kopā ar mani jo somu bija daudz. Pēkšņi pie Zivju paviljona netālu pieturā kur bija ļaužu pūlis, auto un tramvaji, pēkšņi uzradās mans melnītis, kuru tik tiko izglābu no tā, ka tam neuzbrauca mašīna. Paņēmu to opā un cieši piespiedu sev klāt. tad pamodos.2.daļa tā kā man bija jātiek uz mežaparku, bet 11 tramvajs vairs negāja pa barona ielu, bet pa Valdemāra ielu, tad gāju uz turieni. Pēkšņi tramvajs pārvērtās par ātrās palīdzības mašīnu un iegriezās kādā iekšpagalmā. Nezin kāpēc cerēju, ka mani tā aizvedīs uz Mežaparku, bet māsiņas sagūstīja mani, mērija īkšķim apkārtmēru ar centimetra mēru, es teicu, labāk būtu kādu vitaminizējošu dzērienu iedevušas nevis te muļķojušās. Nosaucu vienu par zosi. Aizbēgu no viņām.3.daļa Pie Zanītes dārzā bija uzraksts 1m dzīvsudrabs bīstami. ieejot viņas virtuvē, visa virtuve aizbrauca uz dārzu tur kur agrāk bija avenes un tajā bija paredzēts vest malku!!! 4.daļa Ugunsgrēks Salacas32-31 sākas aiz sekcijas, kad māsa kurināja pagales sekcijas nodalījumā, bez dūmvada, bez nekā... Māsa pamanīja zvīļojošu gaismu kontaktu un elektroinstalācijas caurumos, pat griestu urbumā, kas liecināja par ugunsgrēka sākšanos. Aizskrēju uz virtuvi kur no skārienjūtīga telefona izmisīgi centos piezvanīt ugunsdzēsējiem. Bet tas nekādi nesanāca un es pamodos.
u_l_d_i_s
2017-03-14
Sākumā klausījos kādu mazu radio aparātu, līdz uztvēru kādas mobīlās sarunas analogajā formātā, vieta bija nepazīstama un mani izsekoja Gatis Rengarts, es izvairījos no viņa, bēgu, slēpos. Bija arī dīvaina sarkana gaisma, kuras apgaismojums saplūda ar āra apgaismojuma Nātrija spuldzēm un es kļuvu nepamanāms tajā. Vēlāk Madonā uz Poruka ielas klausījos mp3 atskaņotāju un biju ģērbts vienīgi garā Tkreklā, kurš pārklāja stilbus, biju notupies un atspiedies pie kādas mājas. Tad Tur bija cienasts, aukstā gaļa, u.c., ko bija sarūpējusi draudze, es ļoti lepojos ar to, ka piederu šai adventistu draudzei. Sapņa beigās viesojos pie kāda cietuma,kur ieslodzītajiem pašiem bija jābūvē tā griesti un jāliek kādas metāla sijas, kā arī lasīju zemenes, domāju tās lasīt no rindām vai nē, vai lai paliek Ivaram. Ivars brauca ar vieglo mašīnu.
u_l_d_i_s
2015-10-15
Biju nezināmā , ļoti saulainā, sireālā vietā, kur gāju gar aizaugušu upes malu. Varbūt tas bija dīķīs, nezinu. Tur bija laipas, kas redzams, kā bija uzstutētas zem ūdens. Tad gar vienu malu sākās daudzstāvu mājas un tas ūdens pienāca pie mājām tā, ka pilnīgi likās, ka tās mājas pamati izšķīdīs, jo ūdens bija līdz pirmā stāva balkona durvīm (slieksnim), Es iegāju vienā no svešajiem dzīvokļiem, bet ūdens tomēr nekur nesūcās, paverot balkona durvis, kuras bija aizsistas ar finieri, atklājās skaists skats - spoži iekšā sāka spīdēt saules gaisma, kā arī kaut kādas tuklas meitenes bradāja pa seklo aizaugušo dīķi. Svešajā dzīvoklī pamanīju segas audeklu , kur vidū bija izšūts uzraksts Jeugēnija Adamoviča un man likās, ka šim dzīvoklim kaut kāds sakars ar viņu, taču dzīvoklis bija tukšs, tajā bija vērtīgas mantas, tostarp fotoaparāti, ar kuru gribēju nobildēt to segu, taču negribēju atstāt bildi atmiņas kartē, gribēju uzreiz to nosūtīt sev uz epastu, taču tur taču nebija WIFI.
u_l_d_i_s
2015-06-20
Sapnis naktī uz 20. jūniju. Kaut kā savu mūžu piedzīvoju vēlreiz, taču sapņu tulkā Diemžēl Nav tāda vāda Mūzš, Mūžiba, sava dzīve un tml. Mūžība, Nožēla, Māsa, Baznīca, Ticība, Atskaņotāja adata, tante, viņas halāts un neuzmanība, Ivars, Lauris nebija , un nekad nenožēloju tos gadus kad biju kopā. Ceļš, Nožēla, Mācības, Rīga, Pilsēta, Modernas Telpas, Grezni veikali pilsētas Centrā. Pateica man, ka viņa jau jaunībā ir slima ar audzēju un prasīju kur tād UVC dezinfekcijas lampu ņemusi, kas vienlaikus bija gan kā dezinfikātors, gan kā dekorācija un rinķoja (griezās lēni kā bākuguns) pie griestiem. Apkārt telpā "´lēkāja"´ zibsnīja zvaignes, bija telpā ļoti gaišs.
u_l_d_i_s
2015-04-07
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
u_l_d_i_s
2014-07-29
Sapnis 30.jūlijā pl. 5:30 no rīta. Kura mēness diena? Cehs. Vecs tipogrāfijas cehs, kurā palikuši tikai metāllūžņi un vēl kaut kādas manas mantas, kuras vajadzēja savākt. Kaut kam bija piezvanīts un bija problēmas ar transportu un samaksu. Redzēju sevi sapnī raudam, jo biju saulainā istabā kurā rietēja saule u šī istaba man atgādināja tieši to istabu, kurā dzīvoju pirms 10 gadiem. Bija Sapnī Kārlis Mārtiņš un Ivars, Un sapnī biju kādā pilsētā, zinu, ka dzīvoju kādā daudzstāvu mājā, laikam 18 stāvu mājā uz kuru norādīju , kad man prasīja , kur dzīvoju. Tad arī sapnī biju mazdārziņos, kur viss pārvērties. Vienas kaimiņienes dārzs atgādināja karalauku.
u_l_d_i_s
2013-11-06
gaismu redzēt - jaunas cerības. Interesants sapnis tiko bija Atrados pa nakti Madonas Poligrāfista telpās, kādā 2. vai 3. stāvā, tur gulēju p a nakti un runājos ar mammu, izstāstīju par ivaru. Naktī tad uz reiz pa logu iespīdināja gaišas ugunis, bija piebraucis ārā kāda mašīna, un mamma teica, ka atvesta limonāde no Amērikas, prasīja, vai es to nevēlos, es teicu ka ne. No rīta Poligrāfistā visi taisījās projām, bet es mazgāju matus kādā bļodā ar Amerikāņu šampūnu, kas ļoti putojošs un sajāja ausīs, ilgi ausis bija ciet no tā, kamēr izskaloju putas. Tālāk neatceros.
u_l_d_i_s
2013-09-15
maziņa - raizes.
u_l_d_i_s
2013-02-06
Kopējais sapņa iespaids - ļoti gaišs, pat neparasti. Biju Salacas ielā 32, Rīgā, taču nevis dzīvoklī, bet tajā foajē, kas ir visai plašs tā vaida sērijas mājās. Nezinu kādā sakarā, bet 29 vai 30 dzīvoklī pretējās durvīs dzīvoja Vita B. (strādā par sekretāri Madonas policijā) viņa bija pielikusi pie grieztiem savas “vecās” klasiska izskata greznas kristāla lustras ar bronzas krāsas karkasu, izskatījās ļoti labas, kaut gan nodomāju, ka “nav īsti mans stils”, taču nebija tas trakākais variants, jo tiešām izskatījās dārgas un nenobružātas. Arī tajā koridorī galds bija klāts ar visādiem gardumiem-maizītēm, uz galda mirdzoši balts galdauts, galds taisnstūra, garš. Virs galda karājās viena no šīm lustrām zemu, tā bija iedegta, daudzas no mazajām lampiņām bija iedegtas, taču dažas laikam bija izdegušas.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi