Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Fotogrāfija sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

paša- paša nepastāvība sagādās raizes
cita- prieka vēstnesis
fotogrāfiju saplēst- slimība

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-11
Sapnī biju kādā nezināmā vietā, kur uz jumta vajadzēja saskrūvēt mikriņam durvju aizvēršanas mehāniku, konstruēju kaut ko ar vītņstieņiem, bet man nekas nesanāca, uzgriežņi šļuka nost. Tur netālu no manīm bija uzrāpusies kundze, kura ne visai labi izteicās par mani, tomēr neskatoties uz to viņa nobildēja mani, ko lūdzu viņai izdarīt, jo pats biju aizmirsis telefonu. Viņa lika man pasmaidīt. un tad es viņu lūdzu arī nobildēt manus 4 draugus, kas rosījās lejā, un tos redzējām no jumta. bildes lūdzu viņai atsūtīt, taču biju pārsteigts ka viņa pat par savu naudu bija iztaisījusi fotogrāfijas, kuras atradu sava vecā dzīvokļa pastakastītē. Vēl es atceros, ka mazgāju grīdu tur, pie kastītēm un kāpņutelpā.
u_l_d_i_s
2014-12-14
Sapnis naktī uz 14.dec.2014. vispirms es biju kādas lielas skolas vestibilā (tas varēja būt Aviācijas Instutūts) tur pie izejas netālu no pieturas vestibilā stāvēja guļus vitrīna, kurā bija ievietoti materiāli par skolu un mēs ar Ivaru pamanījām, ka tur vienā lapelē ir baigias humors, smējāmies par to. Daudzi citi staigāja garām un neko neredzēja. Tad kaut kur pie monitora ekrāna pamanīju, ka Ivars salicis sev albūmā jaunas bides , kur viņš ir nofotogrāfēts vingrošanas nodarbībā. ES kaut kādā bezsakarā biju izmazgājis matus un nezin kāpēc smērēju tos ar krāsainajiem vaska krītiņiem - zilu un melnu. Atceros, ka man kaut kur bija jāiet uz tikšanos ar lielāku sabiedrības daļu. Atceros, ka biju klasē. Tur bija ienākusi Sieciņa un nosēdusies man blakām kā otra skolotāja. Teica, lai iedodot kādas no savām 100 botām. Teicu, ka nedošu, jo ir negatīva pieredze, viens paņem, aizbrauc uz Rīgu vai vēl kurieni un pēc tam tikai dabū rokā... Kaut ko arī sieciņai acīs pateicu itin labi, to gan atceros. VIņa nekļuva dusmīga , bet ir laba diplomāte. Viņa uz to atbildēja mierīgi un konflikts neturpinājās. Tas nogludinājās nesācies. SApņa beigās es demonstrēju kaut kādu interesantu lodi., kas mainīja formu un ar to varēja iet pastaigāties kā ar savu sunīti. Atceros, ka vienu es biju jau aizrunājis un tā atradas uz ielas, sākumā ar to bijām nogājuši lejā, tad kāpām kalnā, taču tā negribēja kāpt, vārtījās turp atpakaļ kaut kādā puķu dobē, lejā pie tilta sākuma.
u_l_d_i_s
2014-09-12
Sapnis 13. septembra rītā - biju atgriezies no atvaļinājuma, biju kādā gaišā telpā, jaunā dzīvoklī, kur stāvēja virtuvē galds, kuram bija manis paša likta izlietne, bet tai bija noņemts sifons! Daudzi radi to neievēroja un tik un tā tecināja ūdeni, kurš diemžēl pilēja zem galda un arī zem laminātparketa. Kad atgriezos kopā ar radiem no atvaļinājuma, skapja apakša jau bija slapja, to jau bija paguvis izdarīt vectētiņš, kurš bija palicis mājās. //Tad sapnī biju kaut kur kādā nezināmā vietā pie citām mājām un tur bija meitenes, kuras ik dienu nesa kādas 3 dienasgaismas spuldžu lampas rokā, lai tās ik dienu ieskrūvētu akvārijā, kurš stāvēja publiskā vietā, kamēr baro zivis - lai gaišs. Atcerros, ka gribēju vienu no spuldzēm iemainīt pret savu, bet man tas neizdevās. VIņa nepiekrita, kaut gan nebija rupja.// Sapņa beigās filmēju ar kameru kādu skolas iesākumu vai ko tādu, bet tad pamodos.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi