Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Fotoaparāts sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

ar fotoaparātu fotografēt-vilšanās draudzībā
ar fotoaparātu tikt fotografētam - panākumi un veiksme

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-01-03
Dziedāšanas kabinets interesanti izveidotā celtnē, mana mamma pazaudēja manu kladi,m nenosargāja, kopā ar citām mantām to paņēma citi un es sāku raudāt, jo tai kladē bija vēl kaut kas man svarīgs, ne tikai dziesmu vārdi. otrā daļā. : sēdēju uz kādas līdz zemei ierakta akas groda malas, kur bija aka, taisīju savu sūkni. Aka atradas citā vietā , nekā parasti, bija atnācis Andrejs K. kurš taču man bija uzaicināts palīgā un es domāju, ka neatnāks, bet tomēr atnāca. Ieradās Kaspars Š. kurš koķetēja, kad viņu fotogrāfēju, taču mans teflefons ar kuru fotogrāfijas centos uzņemt - pievīla.
u_l_d_i_s
2015-04-08
9.apr. Kopā ar Kārli staigājām un iegājām laikam viņa vecajā skolā, Madonas 2vsk. , iegājam kādā no klasēm, kur bija bērni, kārlis bija priecīgs par savu jauno planšetdatoru, tas bija liels, neparasti liels. viņš uzlika to uz galda un ieslēdza to. Kaut kāda sīkā meitene uzkāpa uz galda un tad ar vienu kāju uz planšetnieka, diemžēl tam saplīsa tačskrīns. es sāku filmēt un pirs filmēšanas nofotofrāfēju notikušo ar savu telefonu. Pārējie sīkie brīnijās, ka mums tik daudz ierīču, (laikam vēl kaut ko gribēja saplēst... pa logu bija redzama 1.vsk. ,tad kad izgājām no skolas tur pagalmā, tad mierināju Kārli, ka es caur ebay pasūtīšu viņam jaunu tačskrīnu, ka varbūt nemaz tik dārgi nebūs, kā viņš domā... vēl dažas šis nakts sapņa epizodes - garāžā mākslīgais apgaisojums - pretīgi blāvi zila dienasgaisma, iekšā gandrīz pliki čaļi kaut ko remontē, un otra epizode - kaut kāds komunālais dzīvoklis, kur katrs pietecinājis vannu pilnu,bet labi zin, ka skaitītājs kopējs un jāmaksā būs tik un tā, bet tika un tā cenšas viens otru pārspēt. Negribēju lai ienāk, vairījos stāvēt tā, lai citi redz manu ēnu uz sienas, un ieejai priekšā aizkrita visādi celtniecības mmateriāli.
u_l_d_i_s
2015-02-20
Kādā kodolreaktorā bija notikusi avārija. TIkai tas bija mazāks kā Černobiļā. Bija jāvāc visādas drazas un jātīra, bet tur bija paaugstināts fons. Apkārt zāle bija noklatusi, es slēpos aiz kaut kādas sienas cerībā, ka tur radiācijas putekļus vējš mazak aiznesis. Dozimetru mums nebija, bijām kādi 15-18 cilvēki tikai. Un beigās pēc darba mūs fotogrāfēja un es zināju, ka dažiem noteikti tā būs pēdējā bilde, kurā viņi taps iemūžināti. Sapna otrā daļā biju uz balkona, kur kādi cilvēki Inta B. , VVredaktors pušķoja ziemsvētkiem namiņu no veca skapja. meklēja piemerotus egles zarus, bet tādu bija maz. Arī iekšā telpās viss bija mainijies.
u_l_d_i_s
2014-08-22
Vispirms sapnī biju kādā iestādē , kur mitinājās bērni. Tā bija kāda internātskola vai mūzikas skola, jo bija mūzikas instrumenti, blakus parastam pianīno stāvēja arī tāds mazāks divu oktāvu. Bērni kopā ar resnu audzinātāju, kuru fočeju, svinēja ZSVētkus vai Jauno Gadu. Audzinātāja teica, lai metu prom to savu končiku. Uz galdiem bagātīgi ēdieni un tortes !. Egli arī bildēju, kas bija tik kupla kā pati skolotāja. Taču mani prieki nebija ilgi. Sāku pamanīt visādus matu fēnus , kuri jāpielabo, un citas lietotas elektropreces, it īpaši tādas, kam iekšā motori. Pēkšņi tur uzradās arī mana mamma, kura bija atnesusi manu virtuves kombainu cucina, kuru vēl vedu Ivaram. VIņa atzinās , ka bijusi siltumnīcā un to atradusi zemē. Dusmīgs, es viņai to izrāvu no rokām teikdams, ka tas vēl tikai nedaudz jāpielabo, ka tas strādā., - !!! Jo fēni un citi krāsainā metāla izjaukšanai domāti Krievijai - mūsu agresīvā austrumu kaimiņu dusmu mazināšanai. Tā bija Valsts kampaņa, bija jāvāc krāsainie metāli, lai nomierinātu Krieviju. Teicu, ka tad labāk karš, nevis te atņems manas mantas. Viņu bagātīgais dzīvesveids bija parazītisms uz tās visas kampaņas pamata. Otrajā sapņa daļā biju kaut kur kādā nezināmā vietā zem kāda jumta, kur satiku Kārli Kraukli un Zigurdu G. no skolas laikiem. Pīpējām ar Kārli , tad ar Zigurdu iekāpām tramvajā, man un ūpaši viņam bija liela soma. Izkāpām Krasta Masīvā, pagājām kādu gabaliņu uz priekšu un tad sekoja dīvainākais. Negaidītas jūtu izpausmes no viņa puses :) (sīkāk šeit neaprakstīšu) :D
u_l_d_i_s
2013-09-26
Ēdājs mani bildēja ar dakterīša labo fotoaparātu, biju laikam vienu brīdi pliks bez drēbēm un kautrējos.
Jaukais_Taurenitis
2010-05-06
Jaukais_Taurenitis
2010-05-01
kissdolly
2010-03-21
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi