Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dzīvoklis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tīrs un gaišs- uzlabosies dzīves apstākļi
netīrs- neveiksmes dzīvē
spilgti apgaismots- laimīga laulības dzīve
krēslains, tumšs- zaudējumi, slimība, nāve
dzīvokli slaucīt- dzīvesvietas maiņa
dzīvokli meklēt- pārmaiņas, nedroša dzīve
dzīvokli īrēt- uzlabosies apstākļi
dzīvokli mainīt- kārtot nepatīkamas lietas
dzīvokli skatīties- patīkams notikums
ieiet cita dzīvoklī- tiks dāvāta uzticība
iziet no kāda dzīvokļa- atbrīvoties no kāda pienākuma
svešā dzīvoklī ko meklēt un neatrast - darīšanas ar blēdīgiem cilvēkiem.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
maijiam
2021-06-14
u_l_d_i_s
2017-04-21
svešā mājā bija dzīvoklis ar daudzām istabām, bet tur bija jātaisa remonts, tur dzīvoja mana mamma, bet krāsa nepietika pat vienai istabai. Arī ārā asfalta celiņi bija sadrupuši, un es teicu, ka labāk tie vispār nebūtu bijuši, bet būtu smuks zālājs. Nejauši notecēja uz kādas šlipses, bet Grigule, kurai piederēja viens no četriem dzīvokļiem krāpās par patērēto ūdeni. Bet dzīvoklis, kurš bija jākrāso, bija salīmētas dažādas tapetes pa vienai slejai. Tad citā vietā skatījos dzīvokli, bet arī tur - remonts. Vectētiņš bija kā 5. ritenis un vienmēr ievācās lielākajā istabā, tāpēc man dzīvokļa maiņa neko nedeva. Vienmēr bija kādas problēmas.
u_l_d_i_s
2017-04-07
Biju nezināmā vietā kādā šaurā dzīvoklī, neparasta plānojuma, kur lodžija bija pievienota dzīvoklim, tur bija dīvāns pacelts pietiekami augstu virs grīdas. Bija arī krāsns un kloķu klaņu mehānisms, kurš strādāja tā, ka lielu krūku ar ūdeni lēja uz krāsns tai traukā, lai to uzsildītu. Es sildījos pie tās metāla krāsns, kura izskatījās antīka, bet nebija nekādas vērtības. Bija kāda maza meitene. Otrā sapņa daļā kopā ar māsu un mammu biju centrāltirgū, vietā, kur tagad atrodas nojumes stacijas pusē, bet tur bija tādi kā gaiteņi, kur tirgoja elektroniku - to ko savulaik Latgalītē, gaismas diodes kondensātorus, es pirku tās, un savācu kaut kur uz galda noliktu roratslēgu, zilas bija maz, tās no Oksfordas bija beigušās un pārdevējs negribēji solīja, ka tās atvedīs pēc 2 nedēļām. taču tās katru dienu izpērk. es prasīju kā tas var būt, ja jau katru dienu izpērk, tad jums katru dienu papildina preci. Šo nevarēja atbildēt. Arī mana maasa bija atradusi un nopirkusi ļoti spožu zaļu LED. VIsbeidzot iegādājāmies 10 gaismas lāzerprojeckcijas led, kur ar Lauri tās gājām pieslēgt. tās kustinot un uzspiežot uz ekrāna, likās ka cilvēki tur ēd, dejo pie galda kādā pilī, četras no tām Lauris atlika sev, bija arī runājošs rūteris, kurš bija pusizjaukts, kaut ko vēl centos salabot savā vecajā dzīvesvietā.
u_l_d_i_s
2017-03-23
biju kādā svešā ļoti plašā piecistabu dzīvoklī kurā ievācu kādas mantas. Tā bija kāda mūra māja, otrais stāvs. Istabas bija ļoti lielas. Klavieres stāvēja koridorā. Vēlāk , sapņa otrajā daļā kopā ar citiem sēdēju kādā elektronikas laboratorijā, kur visi mācījās strādāt ar datoriem, kuri darbināja kādus robotikas izstrādājumus. Trešajā daļā braucu tramvajam uz jumta.
u_l_d_i_s
2015-11-27
Biju savas mammas dzīvoklī, kur biju kopā ar Sandi Mazuru ieradies. Mammas nebija mājās. Bet viņa bija atstājusi gandrīz visur kur vien var divu eiro monētas it kā man līdzņemšanai. Taču es meklēju kaut kādas savas dienasgaismas lampu armatūras un lampas 30W, bet kādā no tām istabām atradu kaut kādus vadus gultā.
u_l_d_i_s
2015-10-15
Biju nezināmā , ļoti saulainā, sireālā vietā, kur gāju gar aizaugušu upes malu. Varbūt tas bija dīķīs, nezinu. Tur bija laipas, kas redzams, kā bija uzstutētas zem ūdens. Tad gar vienu malu sākās daudzstāvu mājas un tas ūdens pienāca pie mājām tā, ka pilnīgi likās, ka tās mājas pamati izšķīdīs, jo ūdens bija līdz pirmā stāva balkona durvīm (slieksnim), Es iegāju vienā no svešajiem dzīvokļiem, bet ūdens tomēr nekur nesūcās, paverot balkona durvis, kuras bija aizsistas ar finieri, atklājās skaists skats - spoži iekšā sāka spīdēt saules gaisma, kā arī kaut kādas tuklas meitenes bradāja pa seklo aizaugušo dīķi. Svešajā dzīvoklī pamanīju segas audeklu , kur vidū bija izšūts uzraksts Jeugēnija Adamoviča un man likās, ka šim dzīvoklim kaut kāds sakars ar viņu, taču dzīvoklis bija tukšs, tajā bija vērtīgas mantas, tostarp fotoaparāti, ar kuru gribēju nobildēt to segu, taču negribēju atstāt bildi atmiņas kartē, gribēju uzreiz to nosūtīt sev uz epastu, taču tur taču nebija WIFI.
u_l_d_i_s
2015-06-05
no sapņa atceros tikai to, ka bija jāpārplāno vienlaicīgi gan mans gan augšējais kaimiņu dzīvoklis, jāizbūvē attiecīgas kvadratūras platības, kas būtu lietojamas individuāli man - gan man augšstāvā, gan viņiem apakšstāvā, bet arī Sandim M. lai cik tas dīvaini nebūtu.
u_l_d_i_s
2015-04-11
sapnis naktī uz 21.apr.uzreiz pēc iemigšanas. Krauja. Uzbērumi apkatru no elektrības augstsprieguma stabiem, kas atradās uz tās kraujas jeb nogāzes. Kā tur tie iestādīti un ar kādu tehniku - nezinu, bet izstāstīšu sapni. es gāju pa slīpo nozāzi augšā un sāniski,meklēju sausāku vietu, kur varētu uzbūvēt dārza mājiņu, taču diemžēl visur, kur vien gribēju, traucēja tā līnija..Augšā uz kraujas kanjona bija priedes, arī lejā horizontā bija tāls skats, visur cik vien tālu acis spēja redzēt bija koki un krūmi. Tikai nelielu gabaliņu zemāk , kur kraujai bija tāda kā iedobe - plakana līdzena virsma, tur rosījās Ivars, redzēju, ka viņš izravējis divas zemeņu dobes manā dārzā, kas bija iekoprts šajā vēja aizsargātajā un plakanajā nelielajā zemes pleķītī. Es biju uzkāpis augstāk uz kruajas un gandrīz ar galvu aizķēru apakšējo zemesvadu līnijai. TUr bija tāda dīvaina sadales skapju siena tālāk pa labi, kura bija izbūvēta perpendikulāri nogāzei. TUr atradās visa´di elektrības slēdži un kastes. Bet es tur vienā augšējā stūrī ielīdu un man nebija bailes, kaut gan jau tur bija pilns ar vadiem, pie rokas varēja just inducēto maiņstrāvas elektrisko strāvu no viena no vadiem. es slēpos tur no Ivara, lai viņa mani neieraudzītu, bet es nezinu kāpēc es slēpos, kaut gan viņš laiku pa laikam paskatījās apkārt. Otro sapņa daļu atceros vāji, bet kaut ko ... Biju Rīgā, savā vecajā dzīvoklī Salacas ielā 32-31, un tur bija ledusskapis. Tajā bija iesākta desa un vēl daži produkti. Kaut kādā sakarā tie iespējams bija iVara drauga Mārtiņa pirkti un vēl tur tajā dzīvoklī, ka arī sapņa pirmajā daļā tai zemes pleķītī bija arī gultas, kas bija svaigi klātas, kārtīgas, nesaburzītiem palagiem.
u_l_d_i_s
2015-03-22
Biju kādā zālē,kur pietrūka vietas man un vēl dažīem, dažām.Bija jākārto Latviešu Literatūras zināšanu eksāmens. Nebiju apmeklējis lekcijas maģistrantūrā,tāpēc uztraucos.Zālē trūka vietas un solus,tāpēc mūs nosēdināja uz skatuves,tādās kā rindās,man blakus vienā pusē bija Žeņa,otrā vēl kādas citas.Tur rosījās kāds čalis,kurš ar lomiku lauza nost veco instalāciju un pārējo PSRS laika aprīkojumu pie krāsotām sienām. Kaut kādu proželtoru mēģināja mums spīdināt,lai būtu mums gaišāk,taču viņam neizdevās to novirzīt uz spoguļbumbu, kurai daudzi spogulīši bija nokrituši, tad to viņš noņēma un nevarēju saprast vai viņš cenšas to iznīcināt vai atjaunot. Pirms eksāmena apēdu serenādes konfekti,uzcienāju arī Žeņu. Domāju, ka veiksmīgi norakstīšu,bet vīlos,jo katram bija savs variants un loze bija pudelītē kopā ar krāsainiem vitamīniem. Otrajā sapņa daļā bijām Ivara attālas radinieces dzīvoklī Madonā,par kuras eksistenci biju jau piemirsis,tikai kad viņu ieraudzīju tālākā istabā rosāmies,tad atcerējos viņu pēc sejas, taču nezināju viņas vārdu.Tai dzīvoklī mani apciemot nāca jaunieši un vēl ar cepurēm esot piesēdās pie bagātīgi klāta galda, kuram bija mirdzoši balts galdauts. Man vajadzēja runāt ar to radinieci par nakts mājām pārējiem, taču man to negribējās darīt, jo tad es būtu viņai parādā. kaut kā izvairījos. Man rokās bija divi kaķi. Kaķene un runcis. Piegāju vienā no istabām pie atvērtās lodžijas(Madonā tādas mājas nav patiesībā) jo tā bija modernā arhitektūra), kur diemžēl kaķi izslīdēja man no rokām, runcīts palika , bet kaķīte paslīdzēja un neveiksmīgi krita stāvu zemāk un tā vēl divas reizes līdz laikam nositās, taču, kad pirmoreizi krita, krita uz muguras :( un salauza gūžu uz nāk. apakšstāva cietās grīdas, tad slīdēja atkal tālāk pār malu un atkal apsitās. Es nekādīgi nevarēju palīdzēt :( Beigās viņas dzīvība bija tik maz, ka tā ietilpa kādā sērkociņkastītei līdzīgā priekšmetā, kuru nevarēju atvērt. Tas viss bija ļoti šausmīgi un es pamodos.
u_l_d_i_s
2015-03-09
Ļoti interesantu sapni redzēju. Biju Nezināmā vietā it kā Rīgas ielā 27A-50, kur kādreiz dzīvoju ar Ivaru, taču dzīvokļa ieeja nebija kā parasti no kāpņutelpas, tā bija kā paradīzes vārti sireālā vietā, apkārt fona skatu neaizsedza ne lieli koki, ne arī citas mājas. Tālumā varēja redzēt Vidzemes augstienes pauguru virsotnes , kas bija ietītas miglā, taču spīdēja saule. Bija jauks rīts. (tādu jauku rītu, es domāju katrs ir piedzīvojis savā mūžā); Tad es prasīju, vai tagad drīkst dzīvokli apskatīt. Sieviete, kura tagad tur dzīvoja, to darīt atļāva. Mēs iegājām dzīvoklī, taču tas nebija tāds, kā agrāk. Taču sajūtas bija tās pašas. Man acīs sariesās asaras , bet neviens tās neievēroja, jo aizgriezos. Tikai tad, kad jau gatavojos projām, tad sieviete, kura šeit tagad dzīvoja pamanīja manās acīs asaras. Bet Rīgā, tajā dzīvoklī, kurā savukārt dzīvoju kādreiz es, notika kāds remonts (bija noticis, un tur viss bija pārbūvēts. Māsas Anitas istaba bija tagad sķērsām dzīvoklī izvietota un paplašināta par kādu metru vēl uz mazās istabas rēķina. Daļa nesošās sienas starp istabām arī bija nojaukta. Bet Salacas ielas 32-31 dzīvokli man apskatīt neizdevās, taču blakus tur vairs nedzīvoja tiekas agrāk, bet dzīvoklī bija ievākusies Rita Dzene no Ozoliem. TUr pie viņas arī biju ciemos un izstaigāju arī uz balkona. Redzēju sevi it kā no malas.
u_l_d_i_s
2015-02-14
Biju teātrī, kur starpbrīdī tā, kura uzstājās, pārdeva zāles apmeklētājiem tomātu un citas sēklas, bez čeka bez PZ. Es izdarīju izņēmumu un nopirku dažas izberamās, tur bija kādas 25. SKaitījās hibrīdie plūmju tomāti. Pēctam biju pārvācies uz nezināmu vietu kādā ZOlitūdē vai tml. rajonā, kur dzīvokļis bija ļoti interesanta plānojuma. telpas garas un šauras, ganndrīz pa visu podjezdu sniedzās tas dzīvoklis, tas bija diezgan patukšs, un atradās pirmā vai otrā stāvā, bet logi bija uz DR. Ārā agrs pavasaris, bet zāle vēl nebija atmodusies. Man bija šis saujā iebērtās sēklas. Noliku tās tai dzīvoklī uz krēsla. Tur bija arī dažas citas, netikai tās, kuras iegādājos. Taču tad "´uzpeldēja"´ Gatis un apsēdās uz tām, atvēra logu, un caurvējs tās gandrīz aiznesa. Par laimi audēju tikai dažas. tad novietoju tās kaut kur antresolā uz maliņas. Taču pēc ta, lai dabūtu lejā, atkal pāris pazaudēju. Un vēl kaut kāda vabole man pamanījās iekost īkšķī, kura acīmredzot bija atradusi tās, kas tur bija noliktas. Brīdi vēlāk pie manis atnāca divi nezināmi cilvēki, kas lietoja grādīgos, viens dzēra pirkto un otrs pašbrūvēto. kad gāja prom, tad tas kas dzēra pirkto teica,ka jāiet vēl nopirkt.Bet tad es ar kādu cilvēku braucu mašīnā prom un redzēju kā šie divi aiziet,taču 20mtālāk, redzēju,ka mans šoferis aizmidzis! un nejauši aizskāru kādu sviru un mašīna sāka kustēties, par laimi es piespiedu bremzi un izdevās to apturēt. Tad pamodos
u_l_d_i_s
2014-06-22
iziet no kāda dzīvokļa- atbrīvoties no kāda pienākuma, jau lielākais bija izvākts uz inženiertehniskām lietām slēdžiem, radiātoriem, kontaktiem, untml/. tas viss paliek.
u_l_d_i_s
2013-10-01
tīrs un gaišs- uzlabosies dzīves apstākļi dzīvokli īrēt- dzīvokli skatīties- patīkams notikums ieiet cita dzīvoklī- tiks dāvāta uzticība svešā dzīvoklī ko meklēt un neatrast - darīšanas ar blēdīgiem cilvēkiem. uzlabosies apstākļi Remontēju kaut kādu eglīšu virteni kopā ar Pilsētas pārvaldnieku. Otrā epizode - Atceros, ka bija vai nu piešķirts, vai arī citādā veidā iegūts jauns plašs dzīvoklis paneļu - ķieģeļu mājā. Balkoni bija tādi gareni, logi plaši. Mana mamma sēdēja darbā un gāja uz to kā parasti. Kārļa mamma paņēma no manis 166 latus, lai varētu samaksāt par dzīvokli, taču, kad sazvanījos vēlāk, viņa vija iztērējusi to summmu kaut kādām tabletēm. (ļekarstva). To sarunu dzirdēja arī pilsētas pārvalnieks. to virteni, kurai nedega vviens posms un tas iedegās, līdz ko to pakustināja. kā atlaida , tā atkal nodzisa. TUr bija (tai dzīvoklī) arī kaut kāds vecs melnbalts televizors, tākā manam vecamtēvam bija, kuram bija noņemts iaizmugurējais vāks. Tad arī atceros, ka čunčinājos ar viņas dēlu, atis redzēja to no apakšas.
u_l_d_i_s
2013-06-01
Saimniece - pie tiem saderēt- dzīvesvietas maiņa ;Vētra uz lauka uz kura ir mana siltumnīca, kurā kaut ākī tomātu stādi Baidos, ka tie neapsalst. Nepazīstama vieta. Bibliotēkas vadītāja saka, ka lai pēc ieskaites Zvaigžņu dienā pienāk pie viņas viņa rīkos ballīti. Sapnī redzu arī saimnieku dzīvoklim, kuru vēlos sarunāt īrēt, tācu man pašam ir tukšs 3 istabu dzīvoklis, kurā tikai viena istaba ir spilgtāk apgaismota ar griestos iemontētām spuldzēm. Pārējās tādas - neremontērtas, augstiem griestiem, kā jau vecā majā.
u_l_d_i_s
2013-03-14
svešā dzīvoklī ko meklēt un neatrast - darīšanas ar blēdīgiem cilvēkiem. Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem. Koment´ars: Kaut kaads nepazistams mikrorajons, varetu but tas pats Ziepniekkalns, , bet dzivoklis kaadaa 7 stavaa, nepazistams, bet119.serija. Kautkadi cilveki liek pakesu logus lielajaa istabaa, bet tadus mazakus,jo neiznema vecaa koka loga rami. Dzivokli kosmetiskais remonts labs, tapetes lielakoties tumsas, es kaut ko mekleju, pat noplesu dalu no tam gala istabaas. Dzivokli nezin kapec iree mana mamma ar masu un vel arii Ivars. Es tur nedzivoju, biju atnacis sajaa nepazistamajaa dzivokli. Arii skats pa logu nepazistams.
u_l_d_i_s
2013-01-29
dzīvokli - savu pirmo, uzkopu kopā ar 2 cilvēkiem manu mammu un ivaru, pieslēdzām laminārboksu, tas jau bija salikts, taču bija neparedzēti šķeršļi - jānomaina kaut kāda kāda jocīga eļļa un ūdens tvertnēs , šīš lietas, kas agrāk tur zem tā sistēmā nekad nebija bijušas. dzīvokli mainīt- kārtot nepatīkamas lietas ieiet cita dzīvoklī- tiks dāvāta uzticība Bet no otras puses , šis dzīvoklis bija svešs, eļlu vajadzēja notecināt, taču nevija kur, mamma izmisīgi dzīvoklī meklēja kādu lielu spaini, bet esošie bija puspilni vai pilni ar ūdeni un sākumā eļļa izlija uz grīdas, vēlāk to centos no tās trubas salaist tajās 3l burkās, kas bija turpat netālu. svešā dzīvoklī ko meklēt un neatrast - darīšanas ar blēdīgiem cilvēkiem.
ruika
2012-04-25
ruika
2012-01-23
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi