Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Draugs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

priecīgs- labas ziņas
slims- sliktas ziņas
miris- kāzas tiks atliktas
nelaimīgs- ciešanas
draugu satikt- iepazīties ar labu cilvēku
draugu skūpstīt- laimīga mīlestība
draugu pavadīt- sāpīga šķiršanās
draugam iesist- slimība
draugu nosist- bēdas
draugu pazaudēt- nāves gadījums tuvinieku vidū

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
Zvaigzne30
2018-11-04
u_l_d_i_s
2018-03-01
5. marts. Sapnis dinamisks. Biju ar savu CUBE riteni kādā nezināmā vietā, kurā dzīvē nekad neesu bijis. tā bija mežmala, gar kuru bija aveņu stādos ieaudzis strauts vai upīte, kur pāri bija tiltiņš, tur lasīju avenes, kas bija ļoti lielas, tumšas gandrīz kā kazenes. Atceros, ka arī citi cilvēki Marianna bija kas tās lasīja un staigāja garām. Pāc kāda laika atgriezos sapnī tai vietā otreiz lai atvestu uz turieni Rūsiņu. Rūsiņš paņēma manu cube riteni un nogērbis kreklu atsedza savas bālās krūtis saules stariem. apgūlās uz cube uz sēdēkļa uz muguras un iestūrēja kādā pagalmā kas bija pāri šosejai. iestūrēja kādā stabā. Vēlāk sapnī tēloju stulbu izdvešot kādas artikulētas skaņas it kā būtu garīgi slims, pietam tur bija ne tikai mana mamma bet arī māsa un tante. Visbeidzot trešā daļā bija skola , kas koncentrējās pieturā. Tramvaja pieturā. Tur pasniedzēja teica, ka tik un tā mums krievu valodā būs jāpērk grāmatas kas maksā 70 eiro. Tad mēs ar Sandi kaut kur starpbrīdī aizgājām pa nezināmas pilsētas loku, līdz atgriezāmies tai pieturā pie maizes veikala, un tur trotuārā bija iemūrētas krāsnis (pazemē), kurtuves tikai bija kā durtiņas virspusē. Pārējie "skolnieki" tostarp Rūsiņš jau krāmēja citiem uz šķīvjiem kādu ēdienu un krievu valodas pasniedzēja teica, lai cienājamies un es paņēmu siera šķēli , desu uz dakšiņas un ēdu. Teicu, ka es nebūšu viens no skolēniem, kuru pienākumos turpmāk ietilps pasniegt un gatavot ēst citiem, bet Rūsiņš ar citiem jau bija piekritis. Tas arī varbūt tāpēc, ka mēs ar Sandi atnācām pēdējie, jo es starpbrīdī mazgāju kādu datorkrēslu ar spirtu, kuru sandis protams gribēja izraut.
u_l_d_i_s
2018-02-03
Biju pilnigi nepazistama vietā. Loti interesants sapnis. Realitate noteikti tadas vietas nav. Jo ielinas bija sauras ar krusteniski pitiem zogiem un bija vasara. Vinpus krustojuma bija nevis iela, bet durvis ar trepem, kas veda uz augsu. Viss bija arkartigi tirs . un es tikos ar kadu puisi, kuru satiku un pecak gaidiju atkal.bet vins neatnaca vairs. Ik pa bridim pazibeja garam kads ar uzvilktu masku zilaa kraasaa. No kura baidijos.
u_l_d_i_s
2018-02-02
Kad jautāju Sandim Dedzenam kāpēc viņš ir iepircies ar manu kredītkarti man par to nesakot un atradu čeku, viņš teica, ka viņam priekš sīkajiem nebija naudas. Es teicu ka tas ir noziegums lietot svešu kredītkarti bez atļaujas. Kaspars Š. gāja gulēt kādā darbnīcā plašās telpās un viņa gulta atradās uz paaugstinājuma. Kādā miskastē atradās benzīns un to līdz galam tāpat nevarēs izmantot, domāju, ka atlikums būs pēctam jāsadedzina, jo nevar izsmelt. Kāds vīrietis prasīja salātus, taču kad pārgājām uz manu dobi, kas bija pavisam nepazīstamā vietā, salāti jau bija pārauguši un tad es viņam piedāvāju zemenes, kādu īstenībā nav 10 cm platas ogas ar 10cm platiem zaļumiņiem un viņš tās uzreiz aprija. Pat paldies nepateica.
u_l_d_i_s
2017-10-17
Sapņa pirmajā daļā biju kādā ēkā, kur bija izvietots Madonas poligrāfists. Tur bija lielas iekraušanas mašīnas kā eskavātora kausi, kas maz atbilst realitātei. Zināju, ka tas beidz pastāvēt un man arī jāšķiras no drauga. Pamodos ap vieniem naktī. tālāk redzēju , ka biju uz kādas šosejas un gaisa ceļu apvedceļiem, tur bija apakš tiem novietotas telpas. Kurās taisīju elektrību, pirku spuldzes par savu naudu, bet kaut kas tā iegrozījās, ka tik un tā bija tumšs. Tur arī bija zooveikals, kur vienā akvārijā kāds zz tēviņš grasījās nobeigties, jo tā dīvaini peldēja. tad gribēju, lai starp tramvaja pieturām krasta masīvs un nākamo pieturu centra virzienā izveido kuģīšu piestātni. Daudzi tam bija PRET. Kādā nezināmā vietā biju sēdējis aizdomājies kādā pieturā, kur bija sabraukts melns kaķis runcis. RUncis bija nedaudz ievainots. mēģināju svanīt uz Animalhelp , bet ar pirmo reizi tas nesanāca, un vispār man nesanāca piezvanīt. tad kādam pavecam cilvēkam lūdzu lai viņš noliek nekustīgi gulēt to melno runci, kamēr atbrauc palīdzība. taču šis cilvēks runci celdams uz galda pats apgāzās.
u_l_d_i_s
2017-03-14
Raudāju, kad atvadījos no Ivara, biju devis viņam līdzi savu mobīlo ar visu SIM karti, tādļēl atceros, ka man vajadzēja atcerēties savas vecās SIM kartes PIN kodu. Salacas ielā32, kur agrāk dzīvoju, ar Sandi Dedzenu krāmējām liftā visādas mantas, arī traukus, uzradās Smaida Zosāre ar saviem traukiem un abi aizbrauca augšā ar liftu, es skrēju augšā pa trepēm. Visi ceriņi bija izrakti un tur vieta bija atbrīvota skaistiem apstādījumiem. Tad biju pie sava tēva kapa Matīsa kapos. Bija uzstādīts jauns piemineklis ar nāves iemeslu-elektrotrauma(vert.rakst.) piemineklī bija ekrāns kur varēja kaut ko arī noskatīties par te dusošo dzīvi. elektrības vadi gāja pāri mūsu galvām kapos 2-3 m augstumā. Jāmaksā par to bija 3eur.mēnesī. Man rokās bij liels fotoaparāts, pēkšņi ieradās daudz viesi, kuri gribēja ieslēgt filmu, bet mēs ar mammu aizgājām no kapiem, gājām gar CCietumu, kur gāja dīzelis uz augstām konstrukciju stieņu siksnām - virzuļiem, nezin vai tik dīvainas formas vilciens vispār eksistē. tad es jāju uz tāda kā pašlecoša buka, ar dēli rokās tas dēlis bija kādi 10m, un tas ielocījās kādā ēkā, lejā pa trepēm, kur bija direktors. Darbiniece bļāva, ka tas esot noziegums. Es viņai atvainojos, jo tas notika ārpus manas gribas. Vannasistabā no plastmasas bija saliekams paklājs, kurš salocījās tādos kā trīstūros, veidojot raķetes formu, un Kārlis nejauši to salocījā tā, ka nokļuva iekšpusē un nespēja pats vairs no tā izkļūt. Tad biju pie milzīga pils cietokšņa, kurš būvēts no gaiši brūniem ķiegēļiem, too ieskāva ūdens, bija apkārt arī citas salas, un krasts ar nelieliem kokiem, kur es biju piedzīvojis laimīgākos brīžus ar Lauri Medni, es pa padoniem, kuri bija iemērkti ūdeni mēģināju pārskriet uz kādu no salām. ūdens bija dzidrs, un nejauši ar vienu kāju iemērcu diezgan dziļi kādā līkumā. Visbeidzot gāju uz Maximu, bet jādomā bija par kaut kādām govīm, kā lai apvieno visus darbus un laiku, ko tām atvēlēt. Pie Maximas biju saticis kārli, kurš atkal bija iekūlies kādā slazdā.
u_l_d_i_s
2015-11-25
sapnis interesants, taču atceros tikai tā pēdējo daļu. Laikam zināju, ka biju kuat ko paņēmis vai nozadzis kādam džekam un viņš kādā pilsētas krustojumā Mūs ar Lauri pamanīja, stāvēja un draudīgi domāja, vai skriet mums pakaļ. Jo attālums līdz viņam tomēr bija kādi 70m. Lauris protams bēga atpakaļ neskatīdamies, es pagaidīju, līdz viņš mani nogāza zemē. tad pamodos,.sapnis interesants, taču atceros tikai tā pēdējo daļu. Laikam zināju, ka biju kuat ko paņēmis vai nozadzis kādam džekam un viņš kādā pilsētas krustojumā Mūs ar Lauri pamanīja, stāvēja un draudīgi domāja, vai skriet mums pakaļ. Jo attālums līdz viņam tomēr bija kādi 70m. Lauris protams bēga atpakaļ neskatīdamies, es pagaidīju, līdz viņš mani nogāza zemē. tad pamodos,.
u_l_d_i_s
2015-09-02
Sapnī biju kopā ar draugiem, kuri bužināja manus matus, kasīja uz augšu. Par to mazliet biju ērcīgs. Un Jolanta R. Mana pasniedzēja rādīja kaut kādā mājaslapā, kuru nepaspēju piefiksēt, smieklīgus video, kur čali plūcas. Atceros, ka man domātos saldējumus apēda citi, bet kad savukārt viņi ēda savus, tad lūdzu , lai atstāj man drusku, taču vai atstāja vai nē, to neatceros. Solīts makā nekrīt.
u_l_d_i_s
2015-07-04
Sapnis 4. jūlijā, manā Vārda dienā. Sapnī man un manai māsīcai bija nopirktas ebay kaut kādas gaismas lentes - man bija zilām diodēm, bet viņai tādas pašas bet oranžām. Tumsā tās izskatījās ļoti labi. Otrajā sapņa daļā biju Krasta Masīvā, kur ar Lauri Medni bija jāpāriet plata iela, krustojumi. Atceros, ka to laikam izdarīju, taču Lauris bija sadzēries un apstājās.
u_l_d_i_s
2015-07-01
Somā man bija dažādas monētas. Arī tādas kvadrātiskas, kādas reāli dzīvē nepastāv. es, dodot naudu mātei un Gatim, kuri to uzstājīgi lūdza, lai pēc tam nozustu, kā paši atzina, vairāk skatījos nevis uz māksliniecisko eirokapeiku noformējumu, bet gan uz to vērtību. Izlasīju vērtīgākās un uzreiz tās noslēpu pie sevis atpakaļ, bet sīknaudu atdevu, viņi bija nemierā ar to. Nav jēgas ieguldīt lietās, ja nav atdeves, ja viņi pazudīs no manas dzīves. Biju svaigi izremontētā telpā, kur viens gals šaurāks, otrs platāks, tāda kā trapece. Bija arī sapnī vas pirms pamošanās, bet es neatceros.
u_l_d_i_s
2015-04-26
sapnis uz 29.aprīli. visam sapnim cauri vijās sliežu tēma. Tikai precīzi atceros dažas pēdējās epizodes. biju kopā ar kādu cilvēku, kurš nebija personificēts ar kādu konkrēti, bet ar bijušo. Viņa galvu greznoja vainags, kurā karājās 9 čakru lodes, pie tam tās bija greznas, ar visādiem iekšējiem ložu dekorējumiem. "Viņa" māte bija akla, viņa sarunājās, staigāja, bet neredzēja ne mani, ne arī lietas. Tad sapnī biju kādā poligrāfistā, kur viss bija mainījies un biju uz grīdas dažās telpās pamanījis savus kristālus, kuri tur bija atstāti:( laikam gan spektrometriskai analīzei. Es nevienam nesakot, savācu tos. Tālāk sapnī biju kādā fuajē, kur ārā bija ekrāns, kurš izšķūca no zemes starp dzelzceļa vai tramvaja sliedem un pieēkas trotuāru, apm. 3m attālumā no ēkas ārsienas. Rādīju caur zilozobu pieslēgumu no telefona, bet no tām dažām tantēm, kas atrādās man blakus tur neviena neskatījās. Tālāk atnāca kaut kāda čigāniete, citā telpā turpat netālu iesprauda savu flešku Maģī, un atskaņoja mūziku. Viena no tām bija uzkāpusi pat uz rakstāmgalda. Viņa krieviski prasīja man un manai tantei, kura bija kļuvusi par ģimenes ārsti, vai tagad pacienti ir daudz vai maz? es pārjautāju arī krieviski, jo viņa īsti nesadzirdēja. Tante atbildēja, po sereģiņe. - vidēji. Brālēni nesaprata, ko tas sereģiņje īsti nozīmē, kuri tur pat bija ienākuši. Jā un ārā bija sniegs. ar kādām divām tantiņām no tās ēkas pa šauru notīrū taciņu gājām uz nākamām durvīm. ZInāju, ka mums jātiek uz nākamo ielu. Bet tur viss bija aizsniedzis. Un tomēr mēs pagriezāmies atpakaļ uz iepriekšējās ielas pa kuru bijām atnākuši. Jā , un priekšā bija ne tikai vienas sliedes, bet kādas 10 sliežu ceļi, bet pāri otrā pusē perons un atkal kāds ekrāns uz kura laida kaut kādu filmu.
u_l_d_i_s
2015-04-19
20apr. rītā sapnis - kopā ar Kārli Kraukli bijām lēzenā pakalnā un runājāmies par jaunuešiem, kuri garām skraidīja un jaunību, kura vairs mums neatgriezīsies. Lai gan agrāk bijām uzskatījuši, ka tā tas būs vienmēr. Lejā no pakalna veda lēzenas iemītas taciņas uz dažādām pusēm, bet pats pakalns bija apaudzis ar zāli un tā bija zaļa un pļauta.
u_l_d_i_s
2015-03-15
16. marta rītā ļoti interesants sapnis. Biju atkal skolā, kad vajadzeja trešā stāvā iet uz vēstures stundu. pie klasu durvim vajadzeja izgatvot jaunas orgstikla plaksnites aiz kuram sabazt klašu nomurus. Gribēju zināt izmēru un gāju skatīties kā sir citur. Taču citur arī nekā nebija. Nebija parauga. Iekšā klasē iegāju , man telefonā klusi skanēja radio uz klusāko nogriezts. Tad mani cienāja ar konfekti, kura bija cieta kā īriss, bet krāšņā sarkanā raiba papīrā. Ilgi to nevarēju sakost. Priekšā andrejs ar Māri sēdēja viņi kaut ko nopietnu runāja viens par otru un notika kaut kāda atzīšanās. Skolot´ja lika lasīt no grāmatas, bet es teicu ka tieši šodien pirmo dienu esmu atstājis grāmatu majās. Tad mani Andrejs cienāja ar sviestmaizēm sasmērētām, es paņēmu ar gurķi, bet pīrādziņu nedeva. Otrajā sapņa daļā biju nezināmā vietā, sasedzies gultā un no bēdām raudāju. Sandis Dedzens - Tukulis rādīja savu apliecību , ka viņam tagad ir kāds 18 gadīgs un ka viņš tagad ir laimīgs. Taču pārāk savā laimē nedalījās. Apsedza mani, kad biju atvadījies no Ivara, kura bija smaga. Es raudāju gultā, apsedzies , mamma to beidzot pamanīja, māsa arī, taču teica, ka arī turpmāk facebookā likšu visādas bildītes , tad nebūs tik traki, taču traki būs, es to jutu.
u_l_d_i_s
2015-01-16
neatceros, ne kur mēs gājām, neatceros, ko mēs kopā darījām, atceros tik to, ka biju sava drauga Kārļa Kraukļa kompānijā kaut kur pie viņa laikam. bet neatceros kāds viņš bija. nu neraudāja, tas nu gan
u_l_d_i_s
2014-12-24
Sapnis no sestdienas uz svētdienu - 28. decembri. Atceros tikai pēdējo sapņa daļu. Biju nezināmā vietā pie upes. Tā varēja būt Daugava. Man tur bija iegādāta zeme kādi pārdesmit kvadrātmetri, kura robežojās ar krastu. Tur bija tāda kā nogāze, ne pārāk stāva, bet tomēr. Kādreiz tur eskavātors bija sastūmis arī melnzemi, un pie krasta tur tā arī viss bija atstāts. Kāds cits bija atvedis arī granti, kad biju tur, es redzēju dzīvokļu mājas pārdesmit metru attālumā. Pirmajā stāvā pamanīju logā Roberta mammu, kura uz palodzes ārpusē bija nolikusi tiko iegādātus kaktusus. Bija uzpotēts Gymnocalicium uz potcelma. un bija iegādājusies arī tikai potcelmu, bet augšējās daļas - kaktuss bija nost - par tādu pašu cenu. VIņa teica, ka kāds veikals tos tagad sācis tirgot. VIņa lūdza arī granti man, vai varu atnest, jo arī vina ir manā labā daudz darījusi. Jā, protams, ka piekritu, un abi nogājām uz leju pēc tās. Viņa bija paņēmusi vēl kaut kādu kaktusu uzpotētu, bet tad atnāca ROberts un to kaktusu diemžēl sāka tvarstīt un atdalīja no potcelma, jo sāka lauzt nost tam dažus izstīdzējušākos dzinumus, - Sapņa beigās atceros, ka ieraudzīju ROberta Vecmammu dīvainā kārtā staigājām pa ūdens virmu tā uzmanīgi. Bet zināju, ka tā nav, jo zināju, ka tur 5-10 cm zem ūdens virsmas ir makšķernieku laipiņa, kas sniedzās upē kaut kur 15m tālu. no krasta.
u_l_d_i_s
2014-11-13
Sapnis 2014.g. 16. novembra rītā. Man bija jānosūta no telefona uz telefonu Ivaram kaut kāds konkrēts attēls vai fails, taču viņš bija pieslēdzies manam telefonam ar savu un pārkopēja visus manus attēlus un video no mana telefona savējā. Mārtiņš arī tur bija. Par kaut ko ķiķināja. Tas notika nezināmā vietā, kaut kādā svešā vecā mājā, kur līdz šim nebiju bijis. Atceros, ka pēc tā biju apvainojies un nerunāju ar Ivaru. Kad arī kad skaļi klauvēja pie visiem logiem, tad nelaidu iekšā, izlikos, ka guļu. Beigās ielaidu, bet mana attieksme bija ļoti vēsa. Nerunājām. Otrā sapņa daļā biju pie tantes Mellužos, tur mērnieki bez atļaujas bija ienākuši pagalmā pie šķūņa un kaut ko mērija. VIetā, kur agrāk nav bijis uzkalns, tagad tur bija tāds kā uzbērums, kas bija ar kādus 10-15cm garu zaļu veselīgu sētu zālienu, taču tas nebija pļauts. No iekšpuses pāri tam redzēju ielu, kas sanāca tagad zemāk. Tur arī uz ielas stāvēja vēja ģenerātors, līdzīgs, kā man dārzā. Teicu(prasīju tantei) , kur kurināsim Jāņos ugunskuru? Atb - Kaut kur zālienā, vietā, kur tas ir bojāts, uz kāda no bojātajiem laukumiņiem... Atceros, ka devu vēl kaut kādu savu artavu - 10 eiro par iegādājamām desiņām, bet tas arī viss ko atceros.
u_l_d_i_s
2014-11-07
Sapnī viens mans draugs bija pārnakšņot pie manis un pirmo reizi redzēju, ka viņš ir novilcis garās bikses un redzēju, ka viņam ir ļoti bālas un tumšiem matiņiem pārklātas kājas(ar biezu apmatojumu)
u_l_d_i_s
2014-10-08
Sapnis uz 10.oktobri. Biju citā svešā pilsētā uz kādas nezināmas ielas. Tur bija pārceltas šī brūnā koka māja, kurā dzīvoju. Daļa un mana un daļa no AUstras augšējā loga bija apzīmētas ar grafitti. Tur pat tālāk uz ielas ar Riteņiem braukājāmies. Es un Kārlis un vēl kaut kāda meitene. Kārlis brauca pa ielas otru pusi. Es braucu ar riteni līdz citai jaunākai ēkai, kura atradās turpatnetālu uz tās pašas ielas. Manamritenim nebija stūres, bet es to veiksmīgi novadīju un izbraucu arī starp šaurām vietām starp žogu un koku. Kad tikām līdz tai jaunai ēkai, kurā jāiegriežas bija iekšā, Kārlis nokrita ēkas iekšpusē, un sasitās :(, Atceros, ka vajadzēja viņam palīdzēt.
u_l_d_i_s
2014-08-08
22.aug. rītā Vispirms sapnī biju kādā iestādē , kur mitinājās bērni. Tā bija kāda internātskola vai mūzikas skola, jo bija mūzikas instrumenti, blakus parastam pianīno stāvēja arī tāds mazāks divu oktāvu. Bērni kopā ar resnu audzinātāju, kuru fočeju, svinēja ZSVētkus vai Jauno Gadu. Audzinātāja teica, lai metu prom to savu končiku. Uz galdiem bagātīgi ēdieni un tortes !. Egli arī bildēju, kas bija tik kupla kā pati skolotāja. Taču mani prieki nebija ilgi. Sāku pamanīt visādus matu fēnus , kuri jāpielabo, un citas lietotas elektropreces, it īpaši tādas, kam iekšā motori. Pēkšņi tur uzradās arī mana mamma, kura bija atnesusi manu virtuves kombainu cucina, kuru vēl vedu Ivaram. VIņa atzinās , ka bijusi siltumnīcā un to atradusi zemē. Dusmīgs, es viņai to izrāvu no rokām teikdams, ka tas vēl tikai nedaudz jāpielabo, ka tas strādā., - !!! Jo fēni un citi krāsainā metāla izjaukšanai domāti Krievijai - mūsu agresīvā austrumu kaimiņu dusmu mazināšanai. Tā bija Valsts kampaņa, bija jāvāc krāsainie metāli, lai nomierinātu Krieviju. Teicu, ka tad labāk karš, nevis te atņems manas mantas. Viņu bagātīgais dzīvesveids bija parazītisms uz tās visas kampaņas pamata. Otrajā sapņa daļā biju kaut kur kādā nezināmā vietā zem kāda jumta, kur satiku Kārli Kraukli un Zigurdu G. no skolas laikiem. Pīpējām ar Kārli , tad ar Zigurdu iekāpām tramvajā, man un ūpaši viņam bija liela soma. Izkāpām Krasta Masīvā, pagājām kādu gabaliņu uz priekšu un tad sekoja dīvainākais. Negaidītas jūtu izpausmes no viņa puses :) (sīkāk šeit neaprakstīšu) :D
u_l_d_i_s
2014-07-18
braucām ar Kārli K. autobusā, viņš stāvēja, es biju apsēdies kreisajā pusē. Priekšā vēl stāvēja kāds gara auguma čalis, brūnām acīm, gaišu ādu, jaunāks par viņu. Man telefonā skanēja Ķeversona banda, lai dzīvo ķeversona banda, tas ir jaunas dienas rīts, lai dzīvo ķeversona banda, tas ir tavas dienas rīts. braucām pa kaut kādiem līkumiem un tad iebraucām kvartālā, kur bija pavecas daudzstāvu mājas ar iekšpagalmiem. Kaut kādā pieturā starp tām mājām Kārli pazaudēju. Vai viņš izkāpa vai nē? Balsi dzirdēju, bet baidījos, ka esmu izkāpis par ātru, jo autobuss bija pilns. Bet tajā pieturā izkāpa gandrīz visi cilvēki. Izmisīgi centos viņu tai man nepazītamajā vietā atrast, bet velti. Iespējams viņš tomēr neizkāpa tur. Tad pamodos.
keita3881
2013-11-22
redzeju bijuso draugu,un ejot garam!
esterexxx3
2013-09-02
u_l_d_i_s
2013-06-07
Andrejs K. no pamatskolas klasesbiedrs bija slims , galīgi resns un bija kādā slimnīcā. Kaut kādu skolu vai klasi vēl redzēju, un vēl kaut ko , ko neatceros. katrā ziņā nekas patīkams.
u_l_d_i_s
2013-04-16
redzēju, ka draugs slims, bja problēma ar kājām, laikam nevarēja paiet, - ceļi viņam bija apsieti ar kaut kādu elastīgo saiti. Kad to viņš noņēma vai mainīja, atsedzās ne visai patīkams skats.
Viktorija23_1980
2012-09-11
baigaiszakis
2012-05-18
ruika
2012-01-25
ruika
2012-01-23
ruika
2012-01-21
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi