Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Darbs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

darbu dabūt- laba zīme
darbu zaudēt - bēdas
sk. ari Strādāt

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-09-08
Sapnī biju kaut kur Rīgā, jaunajā rajonā, kur uz sola noliku savu smago lielo mugursomu, kura bija vaļā. Satikos ar kaut kādiem bijušajiem skolasbiedriem, kuriem (un arī man) bija dots mājasdarbs pēc seriāla izpildīt mājasdarbu latviešu literatūrā. Pie sevis prātoju, kā tad ar tiem, kuriem nav mājās televizora? Meklēju izmisīgi videoierakstā to vietu, kur vajadzēja atrast info. Uz galda visi bija sanesuši savas mapes, neviens izņemot mani nebija iedomājies nenodot mājasdarbu laikā ! Edmunds A. Man iedeva savu darbu mapē, teica, ka ieskatīties varu, bet norakstīt nē, tikai ideju pasmelties.
u_l_d_i_s
2014-12-22
Šaurā koridora telpā ar mākslēgo apgaismojumu mana māsa un mamma kopā ar pārējām darbiniecēm strādāja Universitātē, bet bija pārceltas kādā šaurā garā istabā , kas varēja būt koridors, jo no tā bija vairākiu desmiti citas citai blakām novietotu durvju. Pa vienām dirvīm, kur bija jāpakāpjas augstāk - pa vienām krāsotām durvīm staigāju es, saules stari mani apņēma, taču tā bija tāda ziemīga saule. Mani aicināja strādāt kaut kur par dārznieku, bet no 5. datuma jau. Jā, un komentēja manu internetā atstāto konmentāru, jo komentārs saturēja gan gada skaitli gan kaut kādu norādi uz kaut ko. Taču es atbildēju uz to, ka vienā komentārā taču var izteikties par dažādām savstarpēji nesaistītām lietām.
u_l_d_i_s
2014-04-07
sapnis bija interesants ar to, ka tas norisinājās nezināmā vietā. Kaut kādos telpu labirintos, kuras piererēja dažādām privātpersonām , meklēju lielo kanalizācijas aku stāvaku izvadus. (vākus) Atceros, ka mēs kaut ko montējām, un es uzgāju vienu portatīvo datoru kaut kādā nojumē uz plakana ēkas jumta. Pēc tam viens džeks sāka runāties ar mani un noskaidrojās ka tas dators ir viņa, To viņam atdevu. Tad atbrauca pie manis ciemos Sandis D> un mēs maldījāmies pa visādiem ofisiem, kuri bija izvietoti modernā caurspīdīgā ēkā vairākos stāvos. Ofisu telpas bija šauras bet līkloču veida.
labs
2013-05-07
guntarins
2011-02-21
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi