Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Ciemiņi sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tos gaidīt- drīzumā saslimt
tos uzņemt- strīds, raizes, skaudība
tos pavadīt- raizes beigsies
apciemo negaidīti ciemiņi - veiksme
nevarat izdomāt, kā atbrīvoties no ciemiņa klātbūtnes - sapnis norāda, ka esat noguris no pārbaudījumiem, ko uzlikusi dzīve

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-18
Bija man liela divstāvīga māja sapnī iegūta, un tam bija sakars kaut kāds ar Maiju R. Māja netika celta, bet gatava tika novietota uz zemes vienības nezināmā pilsētā. Sapnī bija arī kāda dīvaina slepkavība. un brīvības atņemšana tai mājā. Atceros, ka pie manīm tai mājā nāca ciemiņi.
u_l_d_i_s
2016-03-17
Atceros tikai sapņa pēdējo daļu. Biju ielicis dzivoklī otras pakešu durvis ārdurvis. Bet tik un tā atnācis bija Lauris Mednis un pēc tam čigāniete RIta. Kura protams, gribēja tikt iekšā. RUnāja glaimīgi par zemenēm un sagribēja ogas jau martā.
u_l_d_i_s
2015-12-09
Nakti kā arī ieprieksējās dienas vakarā, kad aizmigu, tad sapņoju ļoti daudz, bet atceros tikai vienu pēdējo sapņa daļu. Bija negaidīti ieradusies mana mamma un es viņu vedu cienos pie Veltas Tomiņas, kura dzīvoja kaut kādā daudzstāvu namā, vienā no augšējiem stāviem. Vinas Jāņis T. izskatījās savādāk. Jāni satikām kāpņu telpā, tad gājām pa trepēm augšā. Biju kaut arī kādā vietā, likās ka tas bija pie Daugavas, jo tālumā bija Rīgas centrs. Atrados modernā ēkā, kur bija mana māsa un mamma. Logi bija tādi - līdz grīdai. Tā ēka bija pie pašas kraujas - pie krasta. Lejā kreisajā pusē bija izteka Daugavā, varēja redzēt mutuļus. Iekšā pārrunājām par to, ka saņemta ziņa un man jāiet dienēt. Taču es izgāju ārā un vēroju krauju. Vēl nofotogrāfēt gribēju, bet to sapnī nedarīju, - apejot to ēku no iztekas puses, modernā māja ar mammu un māasu pazuda un tās vietā slējās vienīgi mana polikarbonāta siltumnīca - tādakāda tā ir manā dārzā , apkārt tai bija jālīdzina smiltis. Tādas kā pludmales smiltis tur bija. Un domāju, ka , ja uznāks vētra, tad būs slikti tai siltumnīcai, jo apkārt gan no iztekas puses gan vispār apkārt liels klajums ! Bija arī sapnī kaut kāds pagrabs.
u_l_d_i_s
2014-12-05
Sapnis interesants šodien 12. decembra rītā. Vienos naktī sapņoju, ka guļu gultā un mani pamodina divi čaļi, kas uzradušies nez no kurienes, kaut kur blakus netālu gulēja arī Gatis. Viņu arī uzmodināja. Viņi man bija uzlīmējuši SInepju vai piparu plāksteri uz krūtīm-kakla nezin kāpēc. Es prasīju, kas viņi tādi un kā te iekļuva(tā gan nebija mana māja, bet kāda cita) - viņi atbildēja, ka jau pa dienu iekļuvuši - pārtiķuši no diviem malkiem saimnieka sarkanās dzertās kafijas un otras no malka parastās kafijas, kas palikusi krūzēs pāri. Pēctam biju it kā viens no viņiem, kaut kādā tumšā jumta pažobelē gulēja mana mamma un vēl kādi ļaudis, bet es nedrīkstēju būt pamanīts, tācu no gaiteņa loga saules gaisma projecēja ēnu uz sienas, kuru pamanīja pažobelē esošie, jo ap to vietu bija durvis, pa kurām varēja redzēt to sienu. Arī dzirdēju, grīdu, kura čīkst tā arī mani " nodeva", kaut gan viņi teica, ka spokojas. Sapņoju vēl daudz ko - visu naksti, bet šis bija tikai pirmais un vienīgais sapnis, kuru atceros.
u_l_d_i_s
2014-03-18
šonakt sapnis bija it kā nākotnē, bet it kā tomēr pagātnē. Nākotnē tāpēc, ka braucu ar riteni pa ideāli sakoptu kalnainu mājām apbūvētu krastmalu, tas noteikti laikam nebija Latvijā, pie viena puķu uzkalniņa slējās ļoti grezna krāsaina māja, zaļi zālieni, bet pašu jūru neredzēju. Rāvu uz augšu savas zeķes, kuras bija uzvilktas vairākas. Bija pavasaris un spoži spīdēja tur saule, kaut gan bija pavēss. Pie tās mājas bija gan kolektoru sistēma, gan arī PV moduļi. No otras puses pagātnē - mana māsica, kura tagad ir pieaaugusi bija jauna un uzņēma (gaidīja viesus kaut kādā mājā, kurā mana mamma bija sadāvinājusi maisu ar gardumiem tā lai pietiktu visiem viesiem). Viesi atnāca, kaut kādi pavisam nepazīstami onkuļi un tantes, bernu nebija. Es arī bija tajās viesībās, taču ne ar vienu nerunāju, tas pagaidām ir viss, ko no sapņa atceros.
u_l_d_i_s
2013-06-19
Naktī uz 20.jūn.-Sapni redzēju svešā pilsētā, nedaudz atgādināja Purvciemu Rīgā. Braucu ciemos pie nepazīstamiem brāļiem,kuri dzīvoja kaut kādā piecstāvenē,biju atbraucis ar savu velosipēdu Cube,kuru pieslēdzu ārā, lejā pie mājas.Kaut kāds knariņš man nesaprotamā valodā kāpņu telpā kaut ko runā vienā runāšanā, draud, es atbildu, ka neko nesaprotu, šis noskrien lejā, teikdams, ka tad es to nožēlošot. Ciemojos pie brāļiem, kuri novērš manu uzmanību no velosipēda, un uzskatu, ka dēļ viņiem pazaudēju tik dārgo velosipēdu. Zvanu policijai, taču netālu deg daudzdzīvoklu māja jo policisti visi aizņemti ar evakuāciju, manas problēmas pat dzirdēt negrib. izeju no mājas iesēžos kaut kādā melnā garenā mikriņā, kuram kā izrādās vajag biļeti, man atsūta biļeti, kaut gan iekāpjot pa aizmurgurējām durvīm, nebiju par to samaksājis.Atceros, ka man vnk vajadzēja tikt projām no tās mājas kur izteica draudus.Mikriņš pagriežas, es atdodu savu biļeti kādai tantiņai, kurai kā izrādās pietrūka tieši mana biļete, es izkāpju pieturā. Domāju tagad iešu atpakaļ. Ceļš iet caur 9 stāvenēm un kaut kādu arī iežogotu teritoriju, kurā ir kāds krāmu tirgus, taču tas ir tāds diezgan patukšs, mantu ļoti maz, galdi patukši. Cilvēki gan daudz - biezs ka jūrā. Intuitīvi jūtu, ka deviņstāvenēs daudz narkomānu dzīvo. Nejūtos droši. Zaļumu ļoti maz, kā jau pilsētā, viss asfaltēts. Dīvaini, ka tai milzīgajā hektāriem lielajā tirgus placī tās deviņstāvenes kvadrātos ieceltas pa vidu... bez pagalmiem, pagalms viens liels tirgus placis ar vaļējiem galdiem, kā arī galdiem, kas zem nojumēm. Atceros, ka sapnī savu nozagto velosipēdu tā arī neatradu. Bet kad vēl gulēju, sapnī - stāstīju savu sapni māsai Anitai un mammai. Tas bija diezgan reāli un tikai tad pamodos..vēl vienā sapņa epizodē atceros, ka gulēju vecajā dzīvoklī sevi redzēju it kā no malas. Gulēju uz sāna, biju apķēris garenu spilvenu un ne tikai spilvenu. Arī vienu, kuru pazīstu.
ruika
2013-03-25
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi