Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Cehs sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tajā atrasties- ar lielu piepūli saglabāt savu reputāciju

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2014-08-01
atkal sapnī redzu pamestu cehu. Iekārtas daļa no tām vēl darba kārtībā. Es lecu no platformas, jo zinu, kurās vietās ir bīstami stāvēt. Man līdzi kaut kāds čalis, kurš klibu, viņam sen jau kāda nagla papēdī iedūrusies un viņš to nav izvilcis. Saku, ka tā tācu beidzot jāizņem. Cehā arī lifts kad kopā ar pāris strādniekiem dodamies pāris stāvus zemāk ar to. Teica, ka liftu pārsvarā izmantojušas sievietes.
u_l_d_i_s
2014-07-30
Sapnis 30.jūlijā pl. 5:30 no rīta. Kura mēness diena? Cehs. Vecs tipogrāfijas cehs, kurā palikuši tikai metāllūžņi un vēl kaut kādas manas mantas, kuras vajadzēja savākt. Kaut kam bija piezvanīts un bija problēmas ar transportu un samaksu. Redzēju sevi sapnī raudam, jo biju saulainā istabā kurā rietēja saule u šī istaba man atgādināja tieši to istabu, kurā dzīvoju pirms 10 gadiem. Bija Sapnī Kārlis Mārtiņš un Ivars, Un sapnī biju kādā pilsētā, zinu, ka dzīvoju kādā daudzstāvu mājā, laikam 18 stāvu mājā uz kuru norādīju , kad man prasīja , kur dzīvoju. Tad arī sapnī biju mazdārziņos, kur viss pārvērties. Vienas kaimiņienes dārzs atgādināja karalauku.
u_l_d_i_s
2014-02-06
SAPNIS DĪVAINS NEZINĀMĀ VIETĀ, KURŠ SASTĀVĒJA NO VAIRĀKĀ DAĻĀM. ATCEROS TIKAI EPIZODES. Ar kaut kādu melnu piķi smērēju robotu - rūpniecisko ražošanas mašīnu skrūvju vietas, lai tās nesāktu rūsēt, biju pat sev lūpas ar to melno piķi nosmērējis. Redzēju draugu, kurš gulēja kopā ar citiem strādniekiem, kurš tai cehā strādāja pie tiem robotiem ! TEica , ka jāstrādā visu dienu lai vismaz kaut ko nopielnītu. Otra epizoda - ar tramvaju. Drusku ne tajā maršrutā iekāpu. Runāju pa telefonu ar Lolitu A. tramvajs brauca ar atvērtā durvīm, konduktore nāca, bet es jau uz trepē runājos un taisījos izkāpt nākamā pieturā. Kad izkāpu priekšā drūzmējās cilvēki un straujš kāpiens uz augšu. Tad pie ielas stūra bija jānolec lejā tikai uzmanīgi, lai neuzlektu dažām ieraktām metāla caurulēm !
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi