Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Caurums sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

zemē- jūs grib piekrāpt
caurumā iekrist- nepatikšanas, citi izjauks plānu realizēšanu
ielīst caurumā - atradīsieties sliktu cilvēku kompānijā
caurums drēbēs- iedzīvoties parādos
caurumu aizlāpu- mēģinājums pēc strīda salabt
caurumu uzplēst- pašam nodarīt sev ko sliktu
caurums durvīs - jūsu uzvedība ir par iemeslu aprunāšanai

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-03-05
Kaut kāds murgs nevis sapnis, ko redzēju uzreiz pēc iemigšanas. Biju kaut kādā svešā darbnīcā, kur bija visa kā tik daudz, gar sienām pat karājās dažādi instrumenti. Ar špakteļlāpstiņu bija jāaizšpaktelē kaut kāds robs asfalta trases slieksnī, taču, kad to saku darīt un pildīt to iekšā tas robs apakšā izrādījās kā caurums, kurš vēlāk burtiski iesūca visu apkārtni, ne tikai to špakteļmasu.
u_l_d_i_s
2015-08-24
urbu planšetes ekrānā augšmalā caurumu urbumu pa vidu. Urbu ar urbi, zināju , ka tas ir parastais stikls un tas var saplīst, taču man kaut kā izdevās uzsākt. Iepriekš sapnī mana mamma bija par kaut ko saskaitusies un ēdnīcā demonstratīvi izgāza kafijas tasi uz galda, tad arī ko citu. Biju milzīgās kopmītnēs, kur dzīvoja gan puiši gan meitenes, protams pa vairākiem-ām plašās istabās. Tā bija nākotne.
u_l_d_i_s
2014-05-08
Sapnis 8. maija rītā. Autobuss. Pārpildīts autobuss. Pēc tam tramvajs , tramvaja galapunkts, kad nevarēju paspēt no tramvaja izkraut visas savas vestās lietas. Spiedu STOP pogu bet tas neapstājās, nereaģēja šofere. Strīdējos pēc tam ar to sievieti šoferi, kas vadīja tramvaju, teicu, ka saukšu policiju, viņa bija tik nihilistiska, ka teica, lai saucu. Otrā sapņa daļa bija interesantāka. Es Biju atkal mazs un pakāpies uz kaut kāda paaugstinājuma , lasīju kādu milzīgu grāatu, kura stāvēja stāvus kaut kādā sireālistiskā vietā ziemā, kur bija vairākas nojumes. Sniegs bija, nevarētu teikt, ka tie bija kapi, bet kaut kādas telpas blakām bija. Lasīju grāmatā, kurā bija attēli par radzenes un varavīksnenes izpēti, attēli to papildinaja. Mamma, kura man tobrīd stāvēja blakus brīnijās, ko es tādu sarežģītu tur lasu. Grāmata, kuras lapuses bija kā no plastmasas, mirdzēja (spīdēja). Tur pat netālu redzēju arī citus bērnus savus bijušos studiju biedrus, kuri arī bija mazi. Tad aizgāju pie viņiem, Lai sasildītos vienā no nojumēm, mēs bijām uzgājuši dēļu gŗēdu. Dēļi bija plati un apmēram 1,5m gari. Arī gāzes balons tur bija. Beigās atnāca kāds pieaugušais un nosodīja mūs, ka mēs spēlējamies ar sērkociņiem. Ar tiem dēļiem aizsita ciet caurumu, kas savienoja nojumes (aiznagloja).
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Vietnes lietošanas noteikumi