Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bēgt sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

Bēgt pašam-ar lielu uzmanību izvairīties no sarežģījumiem
lielā barā- piedalīties izpriecās
palīdzēt kādam bēgt- nepatikšanas
bēgot paklupt vai nokrist- izvirzīties un ieņemt augstāku stāvokli

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2017-03-01
bēgot no dakteres Tēraudas(kurai acīs bija okulāri) ieskŗēju savā vecajā dzīvesvietā R"igā un skrēju līdz 3. stāvām augšup pa trepēm, tad iedrāzos liftā, lai gan viņa jau bija paguvusi ielikt plaukstu durvīs, tās to saspieda un aizvērās, un lifts ceļoja tālāk uz 8. stavu. es cerēju, ka viņa mani nepanāks skrienot pa trepēm augšup. Vēl es sapnī lidoju pa kādu ceļu vasarā
u_l_d_i_s
2016-01-21
Biju nepazistamā vietā, kur izgāju no kādas daudzdzīvokļu mājas kādā pagalmā, kur stāvēja konteiners pielijis un iemetu tajā pēc krāsas smirdošu lielu birsti. Manu rīcību redzēja kāds pārvaldnieks, kurš strādāja Kvarcā Madonā.Lauris Mednis un Sandis Mazurs arī tur bija. Mēs sākām ātri bēgt no tā pārvaldnieka, jo tas pārvaldnieks bija izskrēis ar kaut ka´du savu palīgu ārā un dzinās mums pakaļ. Taču Sandis mazurs un Lauris Mednis, kurš skrēja kādu gabalu aiz manis nopakaļ , ieskrēja aiz kāda žoga pagrieziena stūra un tur noslēpās, taču līdz ar to visas pārvaldnieka dusmas tika man, es skrēju tālāk , pagriezos un tiku līdz galvenam ceļam šosejai (pilsēta bija pilnīgi sveša)
u_l_d_i_s
2015-11-25
sapnis interesants, taču atceros tikai tā pēdējo daļu. Laikam zināju, ka biju kuat ko paņēmis vai nozadzis kādam džekam un viņš kādā pilsētas krustojumā Mūs ar Lauri pamanīja, stāvēja un draudīgi domāja, vai skriet mums pakaļ. Jo attālums līdz viņam tomēr bija kādi 70m. Lauris protams bēga atpakaļ neskatīdamies, es pagaidīju, līdz viņš mani nogāza zemē. tad pamodos,.
u_l_d_i_s
2015-11-03
ļoti daudz griezto ziedu, bagātīgi klāti galdi brīvā dabā ap kādu ziedu kiosku, kurā es iegāju, jo pie klātajiem galdiem mani neviens neaicināja. Kioskā bija tekošs ūdens krāns un pods arī. Kiosks bija tam puķu dārzam vidū, un tas bija domāts griezto ziedu sagatavošanai. Atceros arī to, ka bēgu arī no asīša, kas kādā nepazīstamā vietā vajāja mani.
u_l_d_i_s
2015-10-25
sapnī gāju (skrēju) pa grantēto ceļu uz savu daču. Man bija bail no kaķa - lauvas, kas dzinās pakaļ. Labi, ka mans kaķis nenonāca tās nagos. Šuse arī bija dzīva, bet viņa bija tikai ar vienu aci, jo viena acs bija savainota, virs durvīm, kad ienācu, bija kautkāds ruds runcis. Uni (suneni) sprostēju uz balkona, kur lija lietus, gāzās un krājās ledains ūdens, suns izmirka rūca no sākuma, kad to apskāva vēsais ūdens, taču to nelaidu iekšā pa balkona durvīm.
u_l_d_i_s
2015-05-18
sapnis 20.maija riitaa . Grasījos braukt uz Madonu no Rīgas apkārtnes ar Riteni, taču tomēr beigās sagrabināju kapeikas autgbusam, jo laiks nebija labs... Biju kādā nojumē, un tur iekšā gribēja pie manis ienākt ivars. Teicu, ka arī es neesu ar mieru dzīvot pie manas mammas Rīgā, kaut arī viņam un man būtu katram sava istaba. Ārā bija apmācies. Tad Ivars kaut kur aizgāja No cilvēkiem uzzināju, ka tuvojas kas šausmīgs, kaut kāds viesulis, lai gan to vēl debesīs nevarēja redzēt. Debesīs parādījās negaisa mākoņi, visi bēga no perona stacijā. Beigās paliku tur tikai es, Gunta Gurska, un tad es viņu bildēju visādās pozās un tikai tad es pamanīju pie pamales to nomācošo negaisa viesuļvētru, kura tuvojās. Tā bija vēl par toni tumšāka, nekā iepriekšējie mākoņi... zināju, ka no tās daudzu īpašums cietīs, arī mans... taču es to nesagaidīju... laikam pamodos.
u_l_d_i_s
2014-08-28
Trešās mēness dienas sapņi var saturēt arī grūtu uzdevumu atrisinājumus. Piemēram, ja jūs sapņojat nepatīkamus un smagus sapņus, tad jums nepietiek iekšējo spēku, lai harmoniski sadarbotos ar ārējiem apstākļiem. nlp.lv
u_l_d_i_s
2013-03-15
Bēgt pašam-ar lielu uzmanību izvairīties no sarežģījumiem palīdzēt kādam bēgt- nepatikšanas, pa kaut kādu vecu un puspamestu rūpnīcas teritoriju, kur ārā tās teritorijā stāvēja sametināti metāla režģi un stikla plāksnes es ar kaut kādu vaļēju vagonu un mārtiņš un ivars un vēl viens, kuru jau tagad līdz vakaram aizmirsu, iebraucam kaut kādā rūpnīcas teritorijā, kas acīmredzami tiek apsargāta, tad mēs bēgam, jo kāds ir mūs pamanījis. Darbība notiek pavasarī, kad vēl tikai vecā nepļautā pērnā zāle (dzeltena). Daudz arī dubļu. Otru , labāko sapņa daļu tā arī līdz vakaram aizmirsu.
agnesekrastina
2012-08-05
makeup
2010-08-09
Jaukais_Taurenitis
2010-05-07
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi