Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bailes sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

just- nepatikšanas vistuvākajā laikā, nemiers, arī slimība, sievietei - vilšanās, nelaimīga mīlestība
citi jūt- šķelšanās partijā vai biedrībā

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-04-20
Lielas mājas . kaut kā zem paneļmajas 12 vai 16 stavu bij iespejams tikt un no apaklsas uzrapties lidz 3 stava platformai kur bija daudzi matraći un mita jauni cilveki sais necilvecigajos apstaklos. Velak atceros ka izaaucu liftu un braucu ar to uz 3 stavu, tacu tas sakum aizgaja lidz 10. Tad parkartojas sauraka sahta un tad gaja caur to atpakal uz 3. Kada svetkonference bijam kur bija lellu izrade ar uudeni. Un visbeidzot biju krasta masivaa tais majaas kuras kadrwiz redzeju sev prieksa pa logu. Saku ar elektribas vadiem kada virtuvee, bet jau tad atrados uz jumta un vacu dazadas kafijas stikla pudeles. Kuras nometu no jumta 9. Stavu majai. Bet tas nesaplisa. Vispar tad pa trepem nokluvu uz blakus 9. Stava majas jumta,bet atpakalkapt baidijos. Likas,ka maja supojas un ir no gumijas. Tad es izsitu ar roku aizmurero kiegelu izeju uz jumtu un nometu leja režği un gaju leja pa trwpem. Tur bij veikali,ne dzivokli. Kad biju lejaa pagalma,tad viens calis gribeja mani sasist jo es no tas majas kura supojas nolauzu no jumta piestiprinatu laternu un tagad taa atkarajaas. Ka ari sietu negribeju likt atpakal un paslepu tur pat sausuma zem balkoniem.
u_l_d_i_s
2015-08-03
trolejbuss - tajā būt par pasažieri - daudz problēmu... braucu , bet izkāpu, jo domāju, ka ar kājām var ātrāk tikt līdz vajadzīgajai pieturai, nekā ar troli, jo trolis metīs līkumu tur un tad tur, tāpēc izkāpu, kā arī baidījos, ka mūs ar draugu pieķers kontrole. Draugam tomēr kā izrādījās bija mēneškartiņa.
u_l_d_i_s
2015-06-27
28.juun. - Liels melns,tumšs raibs, rūsgani sarkans suns rēja aiz mana guļamistabas loga; ārā zālājā stāvēja atvērts mans portatīvais dators un man bija bail, ka tas suns tam neuzklumpurē virsū un nesalauž to savā debīlismā. Talāk bija uzsliets zaļš jauns metāla stiepļu žogs. Dabā tā žoga tur nav. Es aizvēru logu , jo man bija bail no suņa, kā arī tas rēja uz mani- uz savu saimnieku, un es nolēmu, ka turpmāk - ja tā - tad es viņu vairs nebarošu. Lai iet kur grib. Suns pagriezās, redzēju kažoka krāsu, vēl atradās teritorijā iekšpus žoga, bet vairs nerēja. Bet sēta gan vietām bija ielocīta no viņa... Sapņa pirmajā daļā biju nepazīstamā vietā, un man bija dzīvs tēvs. Māte man arī bija cita. Tēvs vēl bija diezgan izskatīgs, bet viņa veselība bija švaka, viņam bija jāpalīdz gultā novietot kāju. Ar māti bija man sliktas attiecības - viņai nepatika, ka es eju pie kaut kāda drauga, kur es taisījos iet., vai arī nepatika tas, ka šis draugs nāk pie manis ciemos, tāpēc es gribēju bēgt vai aizlavīties , tā lai to nepamana.
u_l_d_i_s
2014-08-20
biju uz kaut industriāla kāda pārcēlāja upes vidū , tilta daļas, kas veda uz milzīgu pilsētu. Varēja redzēt augstceltnes. Ar kaut kādu četrstūrainu motorlaivu pa upi aizbrauca Digna V. , kura mani redzēja. Man bija bail no Lielpilsētas no daudzajiem cilvēkiem un mašīnām.
u_l_d_i_s
2013-08-09
11. augusta datumā sapņoju - Kuģis -uz tā atrasties- mainīgs stāvoklis, tas izbrauc pa tiltapakšu - pārvarēt visus šķēršļus. Pie kaut kāda tuneļa, kam cauri tecēja ūdens un citi brauca laivās cauri, sēdējām ar mammu uz vienas no malām un mamma bija izstiepusi kājas ūdenī, Diemžēl tie abi koki, kas bija noliekušies bija bīstami, kāds no braucējiem ar airi aizķēra , un tas stumbrs uzkrita mammai uz kājām, tad pamodos. Vēlāk - kaut kāds dabas fenomens - jau iepriekš tika ziņots, ka celsies līmenis un būs gaidāms vilnis, un vietām vārētu notikt applūšanas. Pilnīgi nezināma vieta, pat tā nebija pilsēta, bet kaut kas interesants... Kaut kādā veidā biju ticis uz kuģa vai kutera, uz kura atradās tie, kam nebija bail satikties ar paisuma vilņiem, kurus prognozēja. Uz tā bija arī ROberta mamma ar RObertu, tācu viņiem bija bagātīgi klāts galds ar kaut kādām saldajām maizītēm un kūkām. VIņi pat neiznāca arā no kajītes. Tad arī es ieraudzīju pirmo vilni, Man to izdevās nofotogrāfēt ar telefonu-. Tas nebija kā vilnis, bet kā vnk ūdens līmeņa izmaiņas. Drīz vien kuģis to sajuta un rāva augšā, pēc tam sekoja kritiens it kā brauktu no kalna... Beigu beigās es piekritu apsēsties ar kādu nepazīstamu tanti, kura man bija līdzās arī uz klāja pie kāda galdiņa lejā. Katrā ziņā man šī nepazīstamā vecā kundze simpatizēja vairāk par dažiem citiem cilvēkiem, kuri arī atradās uz kuģa. Tad atceros , ka atceļā kuteris brauca pa klintī vai citur izveidotu apšūtu tuneli, kur bija elektriskās gaismas, un es bažījos, ka tas neaizķer griestus, jo bija palielinājies ūdens līmenis.
makeup
2010-08-09
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi