Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Asinis sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

asinis redzēt- nopelnīt naudu, bet tā saistīta ar nepatikšanām
sarkanas asinis - nepatikšanas, briesmas, nelaime, sirdssāpes,bēdas, dažiem - laba dzīve, negaidīts ciemiņš
dzīvnieku asinis - slikti veiksies tirdzniecībā
ar asinīm nosmērēties- uzmanīgāk jāglabā nauda
asinis uz rokām - neveiksmes, arī slimība ģimenē
asinis uz drēbēm - neuzsākt jaunu darbību
asinis pil - nesaskaņas ģimenē
asinis no deguna pil - nabadzība, slimība, arī radinieku apciemojums
asinis tek - slikta veselība, nemiers
asinis no mutes tek - nesaskaņas radu starpā
asinis spļaut- slimība
asinis dzert - veiksme, bagātība
asinīs mazgāties- lielas bēdas

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-20
Izkāpu no transportlīdzekļa pieturā 94.vsk. Ziepniekkalnā un 10 stāvu mājas bija pārbūvētas. vienai pat bija nojaukti augšējie 5 stāvi. Iemītie zemesceliņi un pārējais zālājs noklāts ar auglīgu melnzemi. Arī Ķīnas mūris ZK bija pārveidots. -tas ir - konstrukcijas paneļi bija pakāpienveidā sabīdīti uz vienu pusi katram stāvam ar vien vairāk un tad atpakaļ. Tas izskatījās, kā piltuve. No malas, no sāniem māja izskatījās šādi: < . Nonācu līdz savam dz. un domāju kā iesniegt adekvātas pārbūves kordinātas tehniskajā dokumentācijā lai šīs krievu laikā celtās mājas kaut cik uzlabotu. Apsvēru domu par arhitekta saukšanu pie atbildības, kas šīs mājas tādas projektēja. Kad braucu prom no ZK mikrorajona, man pieturā piesējās kādas sievietes no slimnīcas, kuras vāca pacientu datus un gribēja noskaidrot, vai pacientiem gadījumā nepaliek slikti redzot operāciju vai asinis, kā arī apsprieda iegūt datus par citām saslimšanām, tostarp, vēdera spazmām, caureju, atceros, ka sakāpām autobusā , gribēja atgriezties atpakaļ pēc vēl vienas aizmirstas sievietes, bet to nedarījām, veda mani vienu,
u_l_d_i_s
2017-04-11
kāds agresīvs tēvs sasita savu mazgadīgo dēlu triecot viņa galvu pret stūri sienā, pārsita to, ka viņam sāka tecēt asinis. VIņš negribēja filmēties tiešajā ēterā ar žurnālistiem un mani, kas bija atbraukuši. Asinis nopilēja man uz piedurknes. Velta teica, lai pabāžu jaku zem auksta ūdens un izmazgāju, savādāk paliks pleķi. es uz to atbildēju, ka tādu jaku lietotu var nopirkt par 8 eiro, un tas, kas to izdarījis tas lai maksā.,-
u_l_d_i_s
2016-05-24
sapnis 24.maija rītā. nerunāju , biju noslēdzies sevī, savainoju kāju kaut kādā veidā un no lielā pirksta tecēja asinis apmēram metra attālumā pa grīdu. Caur ķermeni izjutu siltumu, jo bija pazaudēts daudz asiņu. Tad vēl sapnī redzēju/sajutu Sanda Mazura mammu, virtuālu personu, kura raudāja , es raudāju, viņa man lūdza neatstāt viņu, parūpēties par viņu un uzmanīt viņu.
u_l_d_i_s
2016-04-11
15.apr.Sapnis ļoti dinamisks. ES zināju, ka man ielaida kaut kādu vielu slimnīcā, lai neatgriezeniski iet bojā smadzenes, lai varētu sagatavoties eitanāzijai, atceros, ka citi pamanīja papilinātues dzeltenīgus limfmezglus , bet depresiju nomāca tās zāles, kuras bija pievienotas injekcijai. Kad ierados vēlreiz tai nezināmajā slimnīcā, tad savu svesu velosipēdu piesēju pie kādas priedes un pēcāk to aizmirsu panemt, slimnīcā kādā gultā raudāju par to, ka man tagad būs jāmirst pēc kādām 24-48h, jo atpakaļceļa pēc injekcijas nav, - Vēl sapnī biju kādā ēkā, kur nākotnē kāds ceļš pārtapa par citu zināmu ceļu uz šī szemeslodes jau pazīstamu vietu , iespējams, ka redzēju pagātnes/nākotnes notikumus kaut kādā to sasaistē, pildījām kaut kādu testu, kur vienā no jautājumiem bija pareiz´;as atbildes jāieraksta, kad cilvēkam pasliktinājusies atmiņa - Minhauzena sindroms, vienkārši slikta atmiņa vēl kaut kāda atbilde, un medmāsa mērīja pulsu tiem,tām, kas pildīja testu tai klasē, bet durot pirkstā, kaut kāda tāda metode, uz skalas atzīmēja biezu līniju. Rezultātu Izkliede starp cilvēkiem bija liela..
u_l_d_i_s
2016-01-09
no sapņa atceros tikai vienu epizodi un pēdējo daļu. Vienā epizodē kāds pateica, ka man pumpa uzmetusies uz viena acu plakstiņa. Kad sapnī ieskatījos spogulī, tad pamanīju to pašā plakstiņa vidū. To pat nevajadzēja īpaši spiest. tā izspiedās pati un nedaudz slaukot ar salveti spēcīgi tecēja asinis, taču nesāpēja. pēdējā sapņa daļā biju Rīgā, biju paņēmis līdzi savu velosipēdu, domāju iebraukt ZOOveikalos, un pa nakti izdomāju, ka varu taču palikt pie mammas. Taču atcerējos, ka nebiju paņēmis līdzi zooveikalu adreses. Vēl bija kaut kas tāds, kas man lika priecāties, ka esu no kaut kā izbēdzis, ka esu Rīgā.
u_l_d_i_s
2015-07-17
Ēdienā bija nejauši iecepts liels dienvidu valstu zirneklis. Atteicos to ēst. Notīrīju šķīvi cik vien varēju, taču vienā pusē vēl bija palikusi tomātu mērce. Tad man mammas darba kolēģē atkal uzlika uz šī šķīvja kaut kādu plakanu filejas gabalu vietā, kur bija iztecējušas tā uzceptā zirnekļa asinis. Noliku steigā to šķīvi lejā uz grīdas, lai atdotu kaķim. Jo dusmojos, ka, ja kaut ko jaunu krāmē , veco vajag izslaucīt. (šķīvi vajadzēja notīrīt)
Kashiz
2015-03-05
Murgs. Nesaprotamu iemeslu ar bisi šāvu zaķi pēkšņi izrādās ka tas ir kaķis. Ievainots domāju ka nu ir baigie mēsli, ņēmu nazi un raudādams mēģināju tam pārgriezt rīkli bet nekas nesanāk, kaķis ir aktīvs visu laiku kustas. Itkā pāris reizes iegriezu. Vis vienās asinīs. Mēģinu saslaucīt bet pārāk daudz, tad kaķis asiņains uzrāpās metāla stabā un pēkšņi man pie kājām guļ asiņains mans suns.
u_l_d_i_s
2014-10-25
26.okt.rītā = gājām visi trīs es, māsa un mamma pa kaut kādu pilsētas laeju ar kokiem un mamma pīpēja kaut kādu tievu cigareti ! Dzīvē viņa taču agrāk nepīpēja un sapnī zināju, ka vispirms bija iepriekš pipējusi māsa, tad es. otrā daļā sēž daudz cilvēku kādā garā telpā gar sienām uz gariem soliem tā - viena rinda pretī otrai. ārā veica asinsspiediena pārbaudi izmantojot kādus medikamentus, dzirdēju, ka viena sieviete kliedz, dzirdēju sirdspukstus, kas bija paātrināti. Tajā rindā kur visi sēdēja, mums lika pa diviem dziedāt kaut ko. Kaut kur tālāk sēdēja arī Mārtiņš ar Ivaru. Es smējos ar savām draudzen´;em un draugiem par kaut ko, biju jautrs. Sapņa beigās atceros, ka bijām ar māsu un mammu kaut kur un ka onkulis nezin kāpēc negribēja mūs pa ceļam ar mašīnu paķert līdzi uz mājām, bij atrunas, jo tur bija Lauris.
taa__vajag
2014-02-17
Asinis vienmēr ir uz nāvi. Ja tās tek no sveša cilvēka ķermeņa daļas- mutes, acīm...utt., tad nomirs svešs, ja radinieka-radinieks... Var būt arī tiki nāves ziņa (ja par svešu) Ja ar dzīvniekiem saistība, tad jāpadomā, kam ir tāds dzīvnieks.
Dj_Rob
2013-12-09
Kaut kas līdzīgs piraņjai/čūskai ieķērās kaklā (ne man). Es rāvu nost...
u_l_d_i_s
2013-11-20
k´ads stipri ieintereseets mani saruugtinaat... Sapnis sast´av´eja no vair´ak´am da´l´am. pie Asiisa skat´ij´amies vecus kameru ierakstus, kur mans br´al´ens un m´as´ica v´el pavisam jauni sp´el´ej´as k´ad´a istab´a, Sapnis nebija no pat´ikam´akajiem, k´ads ar cirvi m´e´gin´aja iecirst Andrejam kr´ut´is, ta´cu laikam tr´apija par v´aaju. M´arim. K., trapija pa pirkstiem un redz´eju l´istam asinis, grib´eju zvan´it vai nu policijai vai ´atrajiem, neatceros. Tad g´aju pari tiltam (gaisa tiltam) un uz notekas no t´a redz´eju, ka iest´ad´itsel seit par´adiisos garaamejot - tapeec vajag paspeet. mani radi taisijaas ar 4 tramvaju braukt uz kapiem, un es iegaaju kaut kaadaa tuveejaa darzniecibas pagalmaa, kaktuss pod´a, kam v´el´ejos pielikt kl´at zemi, jo iepriek´s´ej´a bija izskalota, - dom´aju - kad vel te buusu.... mani radi taisijaas ar 4. to tramvaju braukt uz kapiem, es iegaaju tuvejaa darzniecibas pagalmaa, lai no kaadas dobes piebertu klaat tam kaktusam zemi, tacu briizam to apbeeru pavisam. Kaa beidzaas ar to kaktusu - nezinu, tacu tramvajs bija aizgaajis un maneejie pazudu´si. v´el´ak atceros, ka man pazudusi jaka - es biju apzagts un kad to atrada mani radi kaut k´adaa tramvajaa, tad uz kabataam abaam (jakas) iek´s´ej´am kabbataam bija rakstiis ar kraasu uzpussts "Me" - kas vareeja liecinaat , ka taa ir ne tikai laupissana bet atriebiba vai arii nirgaasanas par upuri.
agnesekrastina
2012-08-09
ruika
2012-03-07
difenbahija
2012-03-06
Sadurts svešs cilvēks
subariks1997
2011-12-05
voldemaars
2011-10-31
Šeit nekas nav teikts par asinīm uz sejas??
sirsninja23
2011-07-12
tiku sadurta...un aizshuuta bruuce saaka asinjot...
viesiss
2011-05-22
Uz zemes.
skarlett
2011-03-15
Likteniigaa20
2010-08-20
Tas bija diezgan traki radzēt, man ,ka esmu vienās asinīs...asinis tecēja ar straumi un daudz...
possum
2010-03-16
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi