Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Agresija sapnī - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

būt par tās upuri - nepatikšanas
būt pašam agresīvam - uzmanieties no kļūdainas rīcības

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-04-03
es biju istabā. Tā nebija šī maja... aiz dzīvokļa durvīm kāds pieklauvēja. kad pajautāju kas tur ir, īsti nevarēju saprast, bet par cik nobijies nebiju, un balss likās pazīstama - es atvēru durvis. Tad dzīvoklī bez uzaicinājuma ienāca divas mazgadīgas spaisu sapīpējušās man npazīstamas meitenes. Kārpņutelpā redzēju, ka ir vēl tādi jaunieši. Ispējams viņas bija sajaukušas durvis. Kad vēlāk atrados uz ielas kopā ar māsu kādā pagriezienā, tad uz ielas šie paši jaunieši kļuva agresīvi. Es nebiju izbijies un biju par nolēmis pielietot spēku, ja vajadzēs.
u_l_d_i_s
2014-04-05
pirmajā sapņa daļā bija pastrādāts kāds noziegums slepkavība arī dažādu mantu laupīšana, kā iemesls bija dzīvokļu īpašumi. Biju gatavs, ka policija man uzdod jautājumus. Bija daudzdzīvokļu māja kaut kāda neliela, bet tur mitinājās dažādi samērā paveci cilvēki. Atceros, ka bijām grupa, kas tos cilvēkus čakarēja ārā no tiem dzīvokļiem, atceros, ka pie šiem cilvēkiem, kas tur vairs nedzīvoja nāca ciemos citas tantes un prasīja un bija izbrīnītas, ka te vairs tādi nedzīvo. Vēlāk sapnī mums man māsai un mammai bija dīvains šoferītis, kas brauca ar smago mašīnu, kura izmēros gandrīz vārēja izbraukt pa pltajām balkona durvīm. MAŠĪNA bija tāda, ka tā vārēja izlēgt no augstāka stāva nesasitoties un tā arī tas notika vairākkārt. mamma laicīgi gribēja paspēt atvienot kabeli, lai benzīns neuzliesmojot. TOmēr pēdējā lecienā, kad viņš leca ar to no 8.stāva, tad tomēr gan visi vairs negulējām vaļējā kuzovā, bet ātri izlēcām arā. pirms tam centāmies apsegties ar kaut kādām segām, tuvojās līgo vakars. Tad mēs iesēdāmies tai mašīnā, mašīna spēja noturēties uz parastas sētas malas un nobraukt taisni pa to, protams, ka sēta vairāk vai mazāk pēc tā visa bija sabojāta vai saliekta. Sarīkojumā līgo ballē redzēju savu māsu, kura bija atradusi brūtgānu, tādu nevisai atbilstošu savam stāvoklim, manai māsai bija uz sejas neraksturīgi vasaras raibumi. Tad ieraudzīju SEVI no malas. redzēju, ka aizeju dejot tur pat brīvā da´bā kur jau dejoja mana māsa ar to svešinieku. Tas bija dīvaini redzēt sevi no malas, bet manējie zināja, ka es esmu īstais, jo esmu braucis tai trakajā mašīnā jau no paša sākuma un ieradies kopā ar viņiem. Māsai tā arī laikam bija kaut kāda dubultniece no aizspogulijas (spoguļu Valsts) . beigās es ar sevi satikos un solīju to otru nogalināt , ja darīs ko sliktu. SApņa beigās gandrīz sakāvos ar "sevi".
u_l_d_i_s
2013-08-29
melns- kādi nepatīkami jaunumi, neizdosies nodoms, arī slikts draugs vai slepens ienaidnieks, nikns - neveiksmes, kāds slikts draugs vai viltīgs ienaidnieks,uzbrūk- nākt sakaros ar ļaunu cilvēku, dažiem - draugs aizsargās no tā baidīties- kāds draud uzbrukt arī darīšanas tiesā, iekož- neveiksmes dzīvē, nelaime, ķildas, arī grūta slimība. Naktī redzēju, ka pilsētā man kaut ādā sabiedriskā transporta pieturā uzbruka suns. Suns bija mierīgs, tācu iekodās man rokā un nelaida valā. Suns nerēja. TIkai vēlāk atceros, kad sēdēju lekcijās, tad atceros, ka saskrāpēta bija kāja un pārplēstas garās bikses - viena starā. trīs kaut kādas nezināmas kursabiedrenes deva savus telefonus, ja tās vajadzēs nopratīnāt par suņa uzbrukumu, jo bija redzējušas,
u_l_d_i_s
2013-07-23
Vispār kaut kādas šaumas rādās... un vēl 15. tajā Mēness dienā. ! Kaut kāds kinoteātris upes malā kā laivā, kaut kāda nākotne, kurā dažiem maniem draugiem neklājas labi. (Lauris). Lentzāģis... Lauris sev gribēja padarīt galu... bija kā koka klucis, kuram vēl vairāk amputētas kājas ne tikai pirksti kājām. Pēdējā epizodē Roberts ar kaut kādu bomzi. Robis iegāja veikalā lai atkal nopirktu cigaretes, bet pa ceļam nobučoja kādu bomzi un tad arī uzreiz viņu uz grīdas nospārdīja... Sapnī es biju šokā, pāri ielai jau redzējām ka policija brauc.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi