Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Bedre - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

bedri redzēt - neierobežoti panākumi pie pretējādzimuma
bedri rakt- iedzīvoties parādos, vēlme darīt kādam sliktu
bedri aizbērt- nodoms izdosies, palīdzēt draugiem
tajā iekrist- nelaime, slimība
no tās izrāpties- izkļūt no briesmām, nepatikšanām.

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2016-02-01
Pilsēta Rīga Doles veikala apkaimē arī Maskavas ielas bija izmainīta, no tās atzarojās ielas, kas tur nekad nav bijušas. Es braucu ar savu velosipēdu, ieslēdzis skaņu uz stūres atskaņotāja. Apmēram tai vietā, kur agrāk pārdeva eglītes, tur sāku braukt pa kādu ielu, kas veda uz leju, tā bija Organiskās Sintēzes iela. Atcerējos, ka pa šo ielu kādreiz kad mācījos LU, biju nācis līdz šim veikalam, taču tas realitātē nenotika. Atceros, ka toreiz biju ļoti laimīgs. Bet tagad iela bija aizaugusi, tumša un pilna ar krūmiem, lai gan sāku pa to doties, ceļu neturpināju, griezos atpakaļ uz Maskavas ielas, kur gar malām bija arī pietiekami daudz šķēršļu, kas traucēja pabraukt. Tad bija kāds kalns, kur iela beidzās un pavērās nogāze, pa kuru es ar riteni nobraucu lejā, ātri, nevarēju nobremzēt un iebraucu kādā iekšpagalmā, kurš realitātē neeksistē, un tur bija sakrautas dēļu grēdas apkārt uz kurām atradās modernās arhitektūras nesen celtas daudzdzīvokļu mājas. es mēģināju pa šīm dēļu grēdām uzrāpties augša, b et man nekas nesanāca, jo dēļu gali lūza nost.
u_l_d_i_s
2015-11-26
Biju kādā pilsētā, agrā pavasarī vai saulainā rudens dienā, kur smilšainā augsnes vietā pie kādas baznīcas kapellas, kur dzīvoja advokāti, tika izskasīta tai grantī bedre, kur stādījām sīpolpuķes. Pēkšņi bedrē man kāds iemeta slīpētu ļoti skaistu akmeni. Es sākumā neticēju, ka tas ir speciāli tā izslīpēts, bet tad pamanīju etiķeti uz tā, tas bija miezūrs. Otrs sarkanais (pirmais bija melns) otrs bija amanāms. Bet formas bija vienādas. Tā grafika, slīpēšanas maniere. Nedaudz baidījos, ka advokātiem nepatiks, ka es to akmeni no tās viņu "mītnes zemes" būtu piesavinājies, jo gribēju tos skaistos abus akmeņus savākt. Otrā daļā biju nezināmā pilsētā uz nezināma krustojuma remontēja kādu ēku, kuras negludā ziena aizklāja pretējā pusē esoša sekas augšējā stūra dzīvokļa logu, kur dzīvoja Velta Tomiņa un Smaida Zosāre. Man piedāvāja pirkt dzīvokli tai pašā mājā, bet otrā pusē, taču tur nebija logu stūra pusē un tas man nepatika./
u_l_d_i_s
2015-03-19
kāds daba trolejbuss uz līnijas veda granti un bija jāaizber uz ceļa bedres ar to. pēc tam trešais nogriezās uz augšu, pirmais arī, un es to pazaudēju. otrā sapņa daļā biju pie kāda čaļa - Kārļa K. drauga ar kuru nezināmā pilsētā meklējām kaut ko. Viņš bija tāds runīgs un viņam bija tetovējumi uz vēdera smalkiem burtiem uzrakstītas zodiaka zīmes, kuras rādīja man.
u_l_d_i_s
2015-02-22
braucu ar savu cube velosipēdu gar krasta masīva mājām pa Krasta ielu virzienā uz centru. Mašīnu bija maz, bija skaita pavasara diena. labajā pusē meklēju kādu divstāvīgu māju, kurai blakus var novietot solāros paneļus, jo biju dzirdējis no kāda, ka nākotnē tā varētu būt mana. tad es turpināju braukt pa Krasta ielu, pats brīnijos cik ātri varu pabraukt, pat bez piepūles neminot pedāļus. kad biju nonācis līdz gogoļa ielai vai kaut kas uz to pusi (kur sākās pārvadi) tad pamanīju čaļus ar lāpstām, kuri remontēja vai veidoja dzelteno gāzes cauruļu vadus un bija tur arī tāda kā stāva bedre izrakta, pašā ceļa malā. Apstājos, un nobraucu no ceļa, jo smagā turpināja ceļu pēc manis. Novitoju velosipēdu pie reklāmu caurulēm. skatos iekšā bedrē - mani piesaistīja viens no viņiem, kurš gan maz runāja, taču nebija apdzērušies kā pārējie vecākie strādnieki. Centos viņam pajautāt - ko labu taisāt, kā arī centos iegūt no cigaretes kādu dūmu, kuru viņš jau kādu laiku bija aizpīpējis, tad viņš gāja pačurāt, bet tā arī pazuda. Es tikai atceros, ka viņu meklēju ceļu pārvadu krustcelēs, bet nesameklēju pa tiem zvaigžņu formas pārvadu gājēju tuneļiem.
u_l_d_i_s
2014-12-07
aku rakt- laime, svētība, kādu apglabāt, izdevīgs darbs. Lauris raka (uzsāka) rakt aku piekaut kāda bērza kautkādā sētas malā. bija izrakta tāda četrkantīga bedre jau. Bet raka, nenosakot iepriekš vai tur būs ūdens.
u_l_d_i_s
2014-09-25
26.septembrī, no rīta, pl. 5-6 - pirmā sapņa daļa bija interesanta biju viens uz kaut kādas šosejas (asfaltēta ceļa), kur gar malu bija metāla stiepļu žogs. Gan iekšpusē bija melna zeme (uzirdināta, izravēta), gan arī ārpusē kādu metru vai divus no tās. Acīmredzot īpašnieks negribēja, lai viņa īpašumā sāk augt nezāles no citurienes , kas nāca iekšā. Turpat uz ceļmalas, bija asfalta trotuārā ar fleksi izzāģēti taisnstūri - tādas 10-25cm bedrītes apmēram 15cm dziļas, kur iekšā atradās vīr. dz.l. Šausmas - nodomāju, kādam to nogriezuši, bet tad pamanīju tikai otru bedrīti, kas atradās 5 m attālumā. tur ar tas pats. Nezinu no kurienes, bet man kļuva skaidrs, ka tas ir viņa drauga bijušā drauga dz.loceklis. tas viss pie tās sētas, kur ravēja nezāles un ievēroja perfektu tīrību, kārtību, nevis mākslas skaistumu. Zālāja tai sētā nebija, bet ja bija tas nebija sētais, bet kaut kāds... Tā vieta, kur atradās bedrītes, tās bija novietotas vietā , apmēram tā - pēc enerģētikas - ļoti sliktā vietā - žoga stūris tieši iepretim... Otrā sapņa daļā biju kādā nezināmā vietā., mana mamma vadīja mašīnu, tas bija ziemā, jo bija sniegs. braucām starp daudzdzīvokļu mājām un ceļi bija slideni, biņa vēl piedevām sajauca pedāļus un gandrīz iebuksēja viena balkona lodžijā, bet par laimi tikai piebrauca tuvu, bet neiebuksēja. Tad piesēdos pie stūres es, bet es nenovaldīju mašīnu, jo vajadzēja izgriezt strauju līkumu un ceļš apledojis,tad aizmuguri man aizvesa caur mājām - pārejas tunelī visu mašīnu atpakaļgaitā noslīdēju no kalna pa iebrauktajām sliecēm asfaltā lejā, līdz beidzot lejā gandrīz ietriecos kādā transformātora ķieģeļu sienā, bet to neatceros, jo pamodos.
u_l_d_i_s
2014-08-26
sapņa pirmajā daļā biju kādā lielā slimnīcā , milzīgā stiklotā dzemdību namā. Sākumā biju kādā veikaliņā tur , un aizdevu pārdevējai 30 monētas santīmus vai eiro. Tur bija arī Sandis Dedzens un viņa māte ar vienu no viņa māsas bērniem. Es biju pirmajā stāvā, kaut kur sētas pusē, taču viņi - pagrabā. viņus redzēju caur lelu 4x5metru bedri, lķu atveri grīdā (tā kā garāžāi, kurai noņemti dēļi kad labo auto.) viņiem lejā nosviedu kādas 4 vai 5 slotas zaru slotas, lai tās apmaina, jo redzēju, ka vecajām zari nodiluši. Tad gāju ārā (braucu ārā ar velosipēdu) pa galvenajā m stiklotajām durvīm atskatoties, vai šie arī nāks. Vēl brīdi gaidīju ārā, bet no Sanda ne vēsts. Laikam būs devušies ārā pa citu izeju. Otra daļa - Lauku māja, nelielā pakalnā, kurā ierados, taču uzzināju, ka tā ir kopīpašums - divdzīvokļu māja. Tai apkārt bija zeme un no nelielā lēzenā pakalna varēja redzēt horizontu. Māja bija no koka un atceros koka slieksni. Tad biju kaut kādā autobusā, kurš nebrauca, bet bija apstājies. Teicu, ka tālāk nemacīšos, jo man neinteresē pētniecība. Un visbeidzot redzēju izkaltušu zāli vietās, kur to sausuma periodā vasarā neaplaistīju un biju iesējis. Zāle attiecīgās vietās nebija uzdīgusi, tur vairāk nezāles. Gāju lejā no kalna jo tur biju to sasējis. Kad tiku līdz lejai, tur biju šķūnis, kurā bija iejkārta virve, un es redzēju sevi - šūpojos virvē.
u_l_d_i_s
2014-04-01
bij´am ar Gati pie manas Tantes Mellu´zos ciemos, bija vasara. Mekl´eju un nevar´eju atrast kur paliku´sas manas botas un peldbikses. Garis Mani gaid´ija ´ar´a un k´luva nepaciet´igs. T´a ar´i neatradu t´as. Atradu kaut k´adas citas. Samierin´ajos ar parast´am biks´em. Mamma pie ´s´k´u´na sau´loj´as, vi´nai bija sarkana mugura jau. paman´iju, ka eskavators pie s´etas bija iek´spus´e izracis nelielu bedri, kuru ar mazo l´apsi´nu es v´el p´ectam paplatin´aju , lai t´a b´utu simetriska.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi