Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Baznīca - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

tālumā- neļauties izmisumam, jo viss beigsieslabi
pilna ļaužu- nemiers, strīds
tukša- bēres
sagruvuši- nelaime
degoša- jukas un karš
tajā būt- nepatikšanas, tiesāšanās
tajā dziedāt- lielas bēdas
tajā dziedāšanu dzirdēt- piepildīsies vēlēšanās
iet tai garām- dzirdēt sliktas runas
tajā Dievu lūgt- laime, sirdsmiers, arī tiesāšanās

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2015-11-21
26. nov. Biju kādā pilsētā, agrā pavasarī vai saulainā rudens dienā, kur smilšainā augsnes vietā pie kādas baznīcas kapellas, kur dzīvoja advokāti, tika izskasīta tai grantī bedre, kur stādījām sīpolpuķes. Pēkšņi bedrē man kāds iemeta slīpētu ļoti skaistu akmeni. Es sākumā neticēju, ka tas ir speciāli tā izslīpēts, bet tad pamanīju etiķeti uz tā, tas bija miezūrs. Otrs sarkanais (pirmais bija melns) otrs bija amanāms. Bet formas bija vienādas. Tā grafika, slīpēšanas maniere. Nedaudz baidījos, ka advokātiem nepatiks, ka es to akmeni no tās viņu "mītnes zemes" būtu piesavinājies, jo gribēju tos skaistos abus akmeņus savākt. Otrā daļā biju nezināmā pilsētā uz nezināma krustojuma remontēja kādu ēku, kuras negludā ziena aizklāja pretējā pusē esoša sekas augšējā stūra dzīvokļa logu, kur dzīvoja Velta Tomiņa un Smaida Zosāre. Man piedāvāja pirkt dzīvokli tai pašā mājā, bet otrā pusē, taču tur nebija logu stūra pusē un tas man nepatika./
miljona
2015-05-30
u_l_d_i_s
2014-05-13
Sapnis šorīt, 13. maija rītā. Biju kādā pilsētā, kurā daudz baznīcu un upe, Ielas noklātas ar bruģi, mājas – veclaicīgas, ielas šauras. Pa šauro ielu no rīta atgāja kāds tukšs trolejbuss, kurā iekāpu tikai es un kāda maza gaišmataina meitene, teicu viņai ka man nav biļetes tām pāris vai vienai pieturai, bet viņa teica, ka tas nekas arī viņa ir tā darījusi, jo pie vadītāja dārgi. Un ja salūst trolejbusam durvis, tad arī kontrolieri esot tās lauzuši vaļā ar steku kamēr atlauž. Tad gar upi gāju atpakaļ uz to vietu, kur no rīta iekāpu troejbusā. Sapnī viss tiešām bija tik precīzi un reāli, visas ēkas un to fasādes no otras puses. Gāju garām kādai ūdenskrātuvei. Satiku to pašu mazo gaišmataino meiteni. Jo cita neviena tolaik pilsētā nebija. Viņa paskaidroja, ka tās ir pārplūstošs dīķis un ka tā notekā kādi izvietojuši elektroturbīnas (Es redzēju krāces un apaļas turbīnas kas griezās no straumes), citas bija pagājušas zem ūdens, citām apaļais vairogs bija nedaudz virs ūdens līmeņa. Tad sākām diskutēt par elektroenerģijas taupību un izlietojumu pasaulē.
siika_maita
2014-02-19
u_l_d_i_s
2013-11-07
braucu mašīnā sākumā pa šoseju, tad iegriezos pa labi pa kādu lauku ceļu, vispirms redzēju baznīcas smaili, tad pabraucu tai garām pa labo pusi un tur ceļa malas labajā pusē kaut kādi man labi zināmi cilvēki bija nopirkuši nelielu zemi un cēla māju. es biju devies uz tuvāko mazpilsētu pēc pārtikas. Automašīnā laikam gan biju pie stūres?!
svesa17
2011-07-30
Iegāju baznīcā kaila,aptinusies ar segu un uzkāpu pa trepēm un paņēmu biļeti,kur rakstīts bija mīlestība un maldījos pa baznīcu meklēdama savu īsto vietu un kad atradu savu vietu,pagriezos un gāju prom no baznīcas,bet nevarēju atrast izeju...un tad vienkārši pamodos...
lucija1959
2010-09-28
Sapnis. Iegaju baznica,bet tur tikai macitajs ,gara auguma ar tumsam brillem. Parmetu krustu,notupusies uz celiem, pagriezos un tur svetais udens, apslaciju seju. It ,ka macitajs mans draugs, mes gajam uz citu vietu,bet ienaca melnais cilveks,ka macitajs ,vins palika baznica viens. Bija vel otra persona,ar ko es gaju, bet neatceros. It,ka jabrauc,kautkur uz autobusu japaspej, bet aizgajam uz citu vietu,kluba apsedamies uz krasliem ,blakus ar macitaju ,bet cita izskata,jau vins. pamodos.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi