Tavu  sapņu  tulkotājs  

Sapņi A-Z

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Baseins - sapņa tulkojums

Pastāsti sapni draugiem!

ar ūdeni- peļņa

<-atpakaļ
Šo sapni redzējuši
u_l_d_i_s
2018-03-03
Interesants sapnis. Biju iegājis cietumā, kur viss izskatījās it kā miljonāru pagalmā, košs zālājs, peldbaseins, atpūtas krēsli, zināju, ka tas ir cietums. Divi no ieslodzītajiem, pārmeta man, ka manis dēļ ka es te atrodos ienācis ciemos būs lielas problēmas, kas vērstas no citiem ieslodzītajiem. Kāpēc tā nezinu, acīmredzot kādi "cietuma likumi". Atceros tad, pēc tam izgājām no cietuma vārtiem un gājām pa ceļu kurš bija remontā un kaut ko skaļi saucām.
u_l_d_i_s
2017-07-31
vispār kaut kāds juceklis ne sapnis. baseins arī tur bija un liela liela telpa augstiem grieztiem, mamma un māsa gribēja piedabūt mani kaut ko darīt, lai es būtu normāls,, nevis izpaustos mana šizofrēnija. Slēpos no viņām, kā arī dabūju ūdens šalti sev virsū.
u_l_d_i_s
2014-07-15
"´18.tās mēness dienas"´ sapņu tēli kā spogulis atspoguļo mūsu faktisko būtību, tāpēc rūpīgi ir jātulko mūsu šīs mēness dienas sapņi. Zāle, zālē sākumā kāds sporta uzvedums. A.Rubuls tur bija ar daudziem citiem, kuri dzīvē kaut ko sasnieguši, bet es sēdēju krēslu rindā, zāles maliņā. Viņi ņēmās zālē pa vidu. Tad bija kaut kāda mācību stunda. Vispār tā zāle atradās kaut kādā lielā skolā. Mācību stundā pēc tam katram aiz klavierēm vai plauktiem vajadzēja salikt savus pierakstus, maikas, jakas. Zem katras no blakus cieši saliktajām čupiņām viena bija manējā, kas rakstīts virsū - neatceros, taču nebija mans vārds. Apaksā bija pilsētas, no kurām katrs bērns nācis. Teicu, ka tā var viegli iemācīties ģeogrāfiju. Taču man bija problēma. Savu vienīgo jaku atstāju tur salocītu... Maikas apakšā nebija. Tad nu gaidīju, ka visi aiziet un nepazīstama skolotāja tomēr zāļē pagaidīja, līdz es tomēr paņemu no plaukta to savu svīteri un uzvelku, jo - ja jaka gardrobē, bet maika nav tad nestaigāšu pliks pa skolu. 2. epizode - kaut kāds liels komplekss, ko palīdzējausi iekārtot kāda sieviete. Komplekss - ēka - dzīvojama. Kuras lielāko daļu aizņem baseins. Apkārt ēkai neviendabīgs reljefs. VIss sakopts, arī iekšā telpas lielas remontētas. Redzēju sevi bagātu, -
u_l_d_i_s
2014-06-01
1.1. jūnijā. Biju kaut kādā kuģī , milzīgā, kur bija baseini. Kādi 100metrīgi 3 gabali zālē, atceros, ka vairākas reizes apmaldījos tajā. Meklēju ceļu. Prasīju pie informācijas. Es peldē’jos tajā baseinā.
Pēc reģistrācijas Tu varēsi veidot savu sapņu dienasgrāmatu, noteikt sapņu ticamību un darīt citas aizraujošas lietas!
Mēness fāze:
dilstošs mēness

mēness kalendārs
Vietnes lietošanas noteikumi